Proč? Proto! Petice za odvolání Andreje Babiše a Miloše Zemana

Proč? Proto! Petice za odvolání Andreje Babiše a Miloše Zemana / Oznámení / Pokračujeme dál. Proč? Proto! Čtrnáctidenní marathon místních debat a jiných událostí. / Komentáře

Kevin Žiga

#1

2017-05-23 21:07

Jo já byl jsem taki u nás na demonstráci a budem pokračovat dokud nevyženem komoušské čůraky Babiše a Zemana. Zeman je komouš i fašista protože jeho chování je xenofóbie a to patří, mimo zákon! F.U.C.K ZEMAN A BABIŠ !!!!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#2 Re:

2017-05-23 23:39

#1: Kevin Žiga -  

 Jdi do prdele, cigoši!

Phar Lap

#3 Re: Re:

2017-05-24 14:13

#2: - Re:  

 Di do prdele TY náckovskej zkurvenej čecháčku. Jsi odpad. Žereš ovar, volíš ovara Zemana a sám vypadáš jak ovar. Anebo možná vypadáš jak nacistická pleška Konvička. VZDECHNI ZMRDE.   


Nepřihlášený uživatel

#4 Re: Re: Re:

2017-05-25 14:31

#3: Phar Lap - Re: Re:  

 Jinou reakci jsem od tebe ani nečekal, hulihlavo. Co čekat od účastníků protibabišovské a protizemanovské demonstrace, převážně tmavočechů a věčně sjetých smažek, učebnicového populačního vzorku pražské kavárny? Jen houšť a větší kapky, ať si běžní občané udělají obrázek, co jste vy, lumpenkavárníci, za lumeny.


Nepřihlášený uživatel

#5 Zeman a Babiš jsou Putlerovi švábi

2017-05-25 17:14

Pro ČR je rozhodně mnohem větší hrozba Rusko a jeho propaganda než uprchlíci jak nás straší populisti jako Zeman a Babiš. Zeman a Babiš by měly chcípnout !!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#6 Re: Zeman a Babiš jsou Putlerovi švábi

2017-06-09 18:13

#5: - Zeman a Babiš jsou Putlerovi švábi 

Pro ČR jsou největší hrozba zmrdi jako jsi ty, kteří neuznávají výsledky demokratických voleb. Ale my už si s vámi poradíme, Sorosovy vlastizrádné kurvy!


Nepřihlášený uživatel

#7 Re: Zeman a Babiš jsou Putlerovi švábi

2017-06-09 23:57