PETICE ZA ODSTOUPENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY


Nepřihlášený uživatel

#851

2012-02-22 22:59

Další petice by se měla týkat soudu za vlastizradu.

Nepřihlášený uživatel

#852

2012-02-23 10:01

Myslím že už ukázali jak to s tímto národem myslí.Z obyčejných lidí chtějí sedřít kůži aby měli tuneláři co tunelovat a korupčníci za co korumpovat.

Nepřihlášený uživatel

#853

2012-02-23 13:59

co říkáte na novou kandidátku na hrad s heslem :
Česko
Lidskost
Odpovědnost
Všichni
Evropa
Křestanská demokraci
to vše shrnuto do slova ČLOVĚK
já tvrdím skoro totéž
Čórka
Liknavost
Odklonit
Využít
Ein Raich
Korupce
není to totéž??????????????????????????????
Mikeš Roman Frýdek-Místek

magnustaurus

#854 DEMONSTRACE

2012-02-23 14:56

V tomto státě demonstrace už asi moc nepomohou. Když proběhne demonstrace, sdělovací prostředky
zlehčí situaci jako kdyby se politiků báli a byli pod nějakou cenzurou.
Politici pak z občanů udělají blbce a vysmějí se jim do obličeje.
Bohužel situace je dnes taková, že se to neobejde když to řeknu hodně mírně bez nějaké té
"defenestrace" a hrubého násilí. Já sám nejsem zastáncem jakékoliv formy násilí, ale ono už to
asi jinak nepůjde. Myslím, že většina lidí v této zemi se mnou sdílí můj názor.

Nepřihlášený uživatel

#855

2012-02-23 15:28

všeho je dost

Nepřihlášený uživatel

#856

2012-02-23 20:59

Souhlasím s touto peticí.Hnus!Opravdu si zasloužíme tuto vládu?

Nepřihlášený uživatel

#857

2012-02-23 21:04

Souhlasím s toto peticí.Jsme opravdu takový národ,že si lepší vládu nezasloužíme?Bez korupce,bez empatie k obyčejným lidem a nemocným?

Nepřihlášený uživatel

#858

2012-02-25 19:31

Je nejvyšší čas-soudruzi

Nepřihlášený uživatel

#859

2012-02-26 08:18

S plným vědomím a radostí jsem podepsal,protože ten vládní chlív se musí vymést na věky věků.Děkuji,při nedělním ránu jste mi zvedli náladu.Zielina

Nepřihlášený uživatel

#860

2012-02-26 12:17

Vlada Korupce neschopnosti a zadlužování. Dle zahraničních expertů má ČR tři problémy s konkurenceschopností 1.Vymahatelnost práva
2. Školství 3. Korupce Jak se k těmto tématům tato vláda staví vidíme každý den, ničí zbytky toho co ještě zbylo.

Nepřihlášený uživatel

#861

2012-02-26 13:43

aspoň když kape...pověsit by bylo lépe.

Nepřihlášený uživatel

#862

2012-02-26 20:08

příliš mnoho korupce a příliš mnoho slibů, které se neplní + diplomatická imunita?to je shit, politik má být dvakrát tolik zodpovědný!!!je to představitel státu a národu, navíc velmi dobře placený!!! Chtělo by to omladit tu pakáž.

Nepřihlášený uživatel

#863

2012-02-27 15:29

Je mi 82 roků, do 80 roků jsem pracoval jako lékař odborník, protože z důchodu bychom s manželkou nebyli schopni se uživit, ale pan předseda vlády nás přesvědřčuje svým lalokem, že se jim ve vládě nedaří nejhůř. Jen tak dál, naše vládo, zdražujte kde se dá.
bad

#864

2012-02-27 15:55

Tato vláda už dávno nemá respekt českého lidu. Proč tedy ji neshodíme do propadliště? Na to už se nedá dívat! Kdo ji volil,měl by se jít dobrovolně přihlásit na doživotní galeje.

Nepřihlášený uživatel

#865

2012-02-28 00:20

Ano, naše vláda nás vede do záhuby ,všechny naše zlaté slepičky byly rozprodány, tudíž se to odráží na nynějším DPH, a dalších věcech .
Ale mezi našimi poslanci se najdou i vyjímky, kteří se o něco snaží, ale utápí je ta špína, která si na něco hraje. Nechápu, proč by měli poslanci mít osobní řidiče atd. Kdybych to měl všechno vypsat, tak tu budu do rána .
Nejvíc mě štve, jak se všude škrká, jen aby si mohli přidat na platech. Proč? Dal bych každému podle zásluhy a co dokáže. Ale takové platy a kde nic tu nic...... Pánové poslanci, prvně výsledky, pak odměny a ne jen sliby a pak nic. To nás tedy krásně reprezentujete . Nevím, kterého inteligenta napadlo uvažovat o zrušení porodného, už teď je málo dětí a tímhle tomu tedy moc nepomůžete kluci.
Dále proč se v naší zemi ruší například chov prasat a krav? Jen aby se zase někteří z našich politiků mohli napakovat a pouštěli sem maso a ostatní nekvalitní výrobky z venku. Např. brambory z dovozu, kolikrát jsem je viděl v obchodech nahnilé a co se týká jejich chuti je to hnus. Je mi jasné, že vítězí cena a ne kvalita. Tím pádem to jde do kytek, nevím proč se s tímhle něco neděje, tím že se pořád něco ruší nebo krachuje díky vysoké a kolikrát nekvalitní konkurenci na to doplací akorát slušní lide, kteří přicházejí o praci a vláda s tím nic nedělá, akorát si řeknou však co?... Zvednem daně a ono se to vyrovná.
Je to Hnus co se v tomto státě děje a nikdo s tím nic nedělá.
Souhlasím s příspěvkem #11
milcek
Nepřihlášený uživatel

#866

2012-02-28 01:08

navrhuji odstranění nenažrané vlády,jsou to vlastně naši zaměstnanci které my všichni platíme


Anonymous

#867

2012-02-28 07:07

Tak zlodějskou vládu naše země ješzě neměla

Nepřihlášený uživatel

#868

2012-02-28 16:48

ODS jsou paraziti a škodiči této země.

Nepřihlášený uživatel

#869

2012-02-28 16:51

Je třeba tuo zlodějskou vládu odstranit jakýmkoliv způsobem.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-02-28 19:16



Nepřihlášený uživatel

#871

2012-02-28 21:46

Vláda diletantů, korupčníků, lhářů a asociálů už měla dávno skončit. Každý den, o který se podaří zkrátit její mandát má cenu zlata.

Nepřihlášený uživatel

#872

2012-02-28 22:15

Nelíbí se mi,jak vláda stále zadluzuje republiku a doplácíme na to my!!!

Nepřihlášený uživatel

#873

2012-02-28 22:37

Napsat komentář...
V 89 jste pane prezidente studenty zneuzili a ted na ne kalite . Kalite ne jen na studenty ale i na obycejne lidi . Vy i ta banda vasich tunelaru uz konecne skocte z okna . Vy uz tu nemate co delat . Nakradeno mate a do hrobu si to stejne nevezmete ! Dost uz bylo niceni zivotu nas obycejnych lidi ! Lide , vyjdeme do ulic ! Je to pro nase dobro ! Dekuji .

Nepřihlášený uživatel

#874

2012-02-29 13:19

Je skutečně nejvyšší čas aby tato vláda odešla, Kalousku zázrak proškrtat se k prospěritě zákonitě nemůže uspět.

Nepřihlášený uživatel

#875 Re:

2012-02-29 14:08

#351: -

pan kalousek a pan nečas by mneli odstoupyt z vlady,protoře znyčej celou českou republiku,okradou dieti i duchodce  , proč sami sobie nesundaji plat,maji 250 000, miesične a ešte jim je malo,,, proč by oni nebrali vyplatu jen 10,000, kč jako zamiestnanci,,, pan kalousek chce zničit chude lidi,,,chce duchodcum odebrat penize, proč sebe neodeberou, jim se to dobře mluvy kdyš maji na miesic 250 000, kč,ře se nestydieji ducodci okrac, uš neviedeji kde maji vydielat na niekom a koho zase okrac, takhle človiek bere malo a ešte nas chteji okraz o duchody ře se nestydieji,at sahnou sebe na sve vyplaty, oni jedi šunkove salami kouřeji marlboro,koupi si co chteji a ešte jim je malo,a chude lidi ničeji všechno jim chteji odebrat aby oni mneli vyc a vyc,oni řiji dobře ale co chude lidi, kouka nato kalousek a nečas, ne nekoukaji, jeto nezajima jestli budou hladoviet nebo ne, hlavne ře oni maji plny břycha, mneli byse stydet ře chteji šahnout na duchody, fuj toje ostuda,uš neviedi co si maji na čem vymyslet a kde ubrat koho ořebračit,takhle lidi hladuji a ešte chce ubrat duchody , at ubrou sebe, to jsou opatrny aby sebe ubrali, pišu jen svatou pravdu,jozef liška,