Jsme proti zdražování elektřiny,DPH,plynu a dlaších věcí


Anonymous

#1

2011-06-28 16:44

jsou to hrabyvé svině

Nepřihlášený uživatel

#2 Re:

2011-06-28 23:56

#1: -  

 Je to otázka fotovoltajek, které prosadili zelení a teď neví jak z toho, neboť jsou uzavřeny smlouvy.


Nepřihlášený uživatel

#3

2011-06-29 10:38

Je to hnus velebnosti, jak by řekla Kelišová faráři Otíkovi.Co si vlastně ti vládní tajtrlíci myslejí. My jsme žádné dluhy nenadělali, tak ať se o jejich likvidaci postaraji všichni ti, kteří byli a jsou u vesla a rozhodovali - komu přidělit lukrativní zakázku,jaké zákony tvoří, že je to zmetek na zmetek a už když se to schváluje, tak se ví, že je to bordel! Za neprofi rozhodování a z toho vyplývající penále a arbitráže!! Kdo ten bordel má za vás šaškové ufinancovat. Korupcí prolezlá státní správa a nikdo nic neví, nepodepsal, o tom nerozhodoval. Hlavně, že dál čvachtá u plného koryta.

Nepřihlášený uživatel

#4

2011-07-02 21:20

Navýšení ceny elektřiny a dalších energií je třeba naúčtovat těm, kteří vymysleli a schválili dotace na solární elektřinu. Je to neskutečný tunel, schválený a podporovaný vládou a našimi zákonodárci. Podobný nesmysl by totiž nenavrhl normální člověk ani v opilosti!!

Nepřihlášený uživatel

#5

2011-07-21 19:39

ráda bych poznala autora, protože až po podpisu jsem si uvědomila, že to bude cizinec nebo nevzdělanec, přesto s peticí souhlasím.

Nepřihlášený uživatel

#6

2011-08-11 20:37

Zdražovat ve státní firmě,která má miliardové zisky a nemůže se koupit energie jinde je nehoráznost

Nepřihlášený uživatel

#7

2011-09-07 22:50

Proč o této petici neví více občanů, kteří by určitě rádi přidali svůj dopis. Jen mám obavy,aby tyto petice splnily svůj účel.

Nepřihlášený uživatel

#8

2011-12-22 22:12

co říci více ? Je to paradox ale dali jsme jim důvěru, u voleb.
Teď jak z toho blátivého sajrajtu?
Za prdel se už chytit nenechaj a tak jedině....občané semkněme se a na volby hoďme bojkot.
Nesmíme dát hlas někomu, koho neznáme a kdo námi pohrdá, pokud jim jde o koryta, naslibují hory doly...jak mají své jisté, jednoduše je nezajímáme. Tak to je...
Sociální politika ?
Není....komunisti nám alespoň nechali jistoty.
Jistotu práce, jistotu bydlení...Jsem zklamaná z tohojak se to tu v té naší maličké nádherné ale ...rozkradené a rozprodané domovině vede.
Člověk se stydí za to ,že můj představitel, je takový Kalousek.
Nechci mluvit chci konat.
Udělejte opatření, jdu s váma.
Jarka Zimulová

Nepřihlášený uživatel

#9

2012-04-26 10:09

jsou to sráči jezdí si na dovolené ,kupujou domy a auta a my normální lidi jim to ještě platíme a máme z toho hovno