Apel na premiéra ČR

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Apel na premiéra ČR


Nepřihlášený uživatel

#26

2016-04-10 14:55

ˇUtoky "normálních vlastenců" na osoby chovající se zcela legálně jsou nezákonné a tolerované (i podporované) vládními činiteli a policií čr

Nepřihlášený uživatel

#27

2016-04-10 22:00

"Vzhledem k morálnímu kreditu Vaší osoby" tak takhle dobry vtip jsem na jeho adresu teda jeste necetl :D


Nepřihlášený uživatel

#28

2016-04-10 22:04

a to, ze uplne to samy predvadi i ten druhy nazorovy breh to vam nevadi ???

Karel

#29 Re:

2016-04-11 07:05

#28: -  

 Co je to za obhajobu? Soused krade, tak já můžu také? Pokud někdo dělá něco nezákonné, je mu potřeba měřit stejně, jedno, jestli je to anarchista nebo skinhed.


Nepřihlášený uživatel

#30 Re:

2016-04-11 07:47

#26: -  

 ˇUtoky "normálních demokratů" na vlastence chovající se zcela legálně jsou nezákonné a tolerované (i podporované) vládními činiteli a policií čr!


Nepřihlášený uživatel

#31 Re:

2016-04-11 07:49

#28: -  

 Nevadí, oni jsou přece ti "hodní", oni si mohou dvolit vše. Ve jménu té jejich jediné správné demokracie mohou lhát, urážet, podrážet, přikazovat, zakazovat, umlčovat, zavírat, to je přece "demokracie" ...


Nepřihlášený uživatel

#32 Re:

2016-04-11 07:53

#25: -  

 A zatím mají neslušní lidé napříč politickým spektrem navrch, ale nic netrvá věčně, i jejich čas brzy skončí. Pravdolásková multikulti totalita nebude mít dlouhého trvání, nikdo kdo preferuje cizáky na úkor vlastního lidu, se nemůže dlouhodobě držet u moci. A tak brzy padnou a k moci se dostanou vlastenci, kteří jednají, myslí i dýchají za svoji zemi a nedovolí, ay byla touhle kolaborantskou svoločí dále zašlapávána do bahna.


Nepřihlášený uživatel

#33

2016-04-12 07:08

Chtěl bych tu zdůraznit dvě věci. V petici se píše o morálním kreditu pana premiéra. Ten je objektivně vzato poškozen od doby, kdy měl pan Sobotka zneužívat poslanecké náhrady. A mohl bych pokračovat.
Petici jsem podepsal, protože se ostře vymezuji vůči webu, který ponouká k eugenice, k násilí proti lidem jen k vůli barvě jejich pleti a který nabádá k likvidaci lidí.
Jsou zkrátka věci, kdy bychom měli říci své jasné NE, jinak se stáváme spolupachateli, třeba těmi mlčícími. Názory můžeme mít různé - ale omezování něčích svobod či dokonce snaha jiné likvidovat není názorem, ale toliko čirou agresí. Agresí, jíž je třeba čelit.

 Marek Řezanka


Nepřihlášený uživatel

#34 Re: Re:

2016-04-12 08:21

#30: - Re:  

 Ne, nejsou a nic na tom nezmění opakované tapetování


Nepřihlášený uživatel

#35 Sobotka by měl rezignovat

2016-04-14 08:02

Sobotka není mužem na svém místě. Rozhodně se nechová jako premiér suverénního státu! ČR potřebuje míti nyní v osobě předsedy vlády vzdělanou, inteligentní a opravdu vůdčí osobnost, která se nebude bát mít na věci svůj názor, bude naslouchat hlasu svého lidu a nebude se zdráhat učinit opatření na ochranu života, zdraví a majetku svých spoluobčanů, byť by tato byla jakkoliv nepopulární v EU. Pan Sobotka takovou osobností NEBYL, NENÍ a NEBUDE.


Nepřihlášený uživatel

#36 Re:

2016-04-14 08:09

#33: -  

omezování něčích svobod či dokonce snaha jiné likvidovat není názorem, ale toliko čirou agresí. Agresí, jíž je třeba čelit.

Souhlasím a právě tuhle formu agrese v současnosti představuje islám a ti, kteří jej v Evropě podporují či jeho šíření nečinně přihlížejí, jsou spolupachateli šíření tohoto totalitního smýšlení a genocidy původního Evropského obyvatelstva. Proto petici vytvořenou těmito islámofilními kryptofašisty (jakkoliv myšlenou v dobrém úmyslu) nikdy nepodepíši, leda by mě mučili.


Nepřihlášený uživatel

#37 Re: Re:

2016-04-14 09:42

#29: Karel - Re:  

 nemyslim, ze to haji, jen narazi na tu absurditu, ze jim to ocividne vadi jen u tech co maji jiny nazor nez oni


Nepřihlášený uživatel

#38

2016-04-15 07:41

Vlastně jsem polichocen, že jsem se mezi "hnusáky a úchyláky" octl v tak dobré společnosti, ale zároveň se obávám, že neonacismus není radno podceňovat a je třeba proti němu bojovat.