Apel na premiéra ČR

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Apel na premiéra ČR


Nepřihlášený uživatel

#1

2016-03-31 07:34

Za co proboha potrestat? Za to, že zveřejňují škůdca a vlastizrádce? To je spíše záslužná činnost. Národ si aspoń udělal na základě zveřejněné mailové korespondence obrázek o tom, co je křivák Sobotka, který káže vodu a pije víno, zač.


Nepřihlášený uživatel

#2 Re:

2016-03-31 07:50

#1: -  

Za co potrestat?? POTRESTAT ZA PORUSOVANI ZAKONU CESKE REPUBLIKY. POKUD VITE O NEKOM KDO JESTE PORUSUJE ZAKON, TREBA ZE SI MYSLITE ZE PREMIER, PODEJTE TRESTNI OZNAMENI, SEPISTE PETICI, BOJUJTE A NEZVANTE. 

Vlastenec

#3 Sláva White médiím!

2016-03-31 13:06

Kdyby nebylo ve vládě kolaborantů, co pomáhají Bruselu při rozvrácení naší země prostřednictvím imigrace, islamizace, morálního rozvratu společnosti všemožnými genderovými manýry, nebylo by ani vlasteneckých bojovníků jako na White media. White media jsou jen nutným produktem nemocné společnosti postrádající poslední zbytky pudu sebezáchovy. A já jsem moc rád, že se v dnešní zvrácené dbě najdou ještě nějací lidé, kteří jsou schopni bránit naši zemi, její tradice a hodnoty proti neomarxistickému zlu, jež chce náš národ zničit, roztavit v multikulturním kotlíku a přetvořit na zemíi třetího světa, kde vládne bezpráví, terorismus a člověku jde každým dnem o holý život.


Nepřihlášený uživatel

#4

2016-03-31 15:20

Není tohle spíše věc trestního oznámení než petice?

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2016-03-31 15:42



Nepřihlášený uživatel

#6

2016-03-31 21:56

Zajímalo by mě, jaký morální kredit má Sobotka? Ten patolízal, který nemá vlastní názor a jen blekotá to, co se mu hodí do krámu, na samitech V4 tvrdí, jak je nesmlouvavě proti kvótám, aby si to následně šel žehlit do Bruselu? Takový křiváček, který poníženě podlézá Merklové a Bruselu, nemá v naší politice co pohledávat. Při nadcházejících volbách díky němu ztratí ČSSD nejvíce ze vech stran, neboť tradiční voliči socanů užmají dost jeho úskoků, jeho lavírování mezi vlasteneckou a kolaborantskou politikou, Současná ČSSD má absolutně nejslabšího předsedu ze všech politických vládních stran v Evropě a politický program vedení strany je de facto namířený proti vlastním voličům, pokud jde o migrační postoje.

Karel

#7 Re: Sláva White médiím!

2016-04-01 11:59

#3: Vlastenec - Sláva White médiím! 

Víte, co je na White media a spol. to nejhorší? Ani ne tak vyhrožování, zastrašování, primitivismus. Ale že naopak ze sebe dělají bojovníky za dobro. Že ty nejhnusnější kroky (stalking atd.) jsou chopni vydávat za vlastně prospěšnou věc.

Vlastenec

#8 Re: Re: Sláva White médiím!

2016-04-01 21:56

#7: Karel - Re: Sláva White médiím! 

 Tak jako když humanisté ve jménu "dobra" řežou lidi na demonstracích hlava nehlava (viz. 17.11 před úřadem vlády), používají slzák proti důchodcům a matkám s dětmi, vyhrožují organizátorům těchto demonstrací, legitimně rozhněvaný lid nálepkují xenofoby a zastrašováním a démonizací a když to nepomůže, tak rovnou násilným ukončením odrazují lidi od  jejich základní ústavní svobody - shromažďovacího práva a svobody slova. Raději zvolím toho, kdo páchá hanebnosti v můj prospěch, než toho, kdo páchá hanebnosti na mně samotném a na mém národu.


Nepřihlášený uživatel

#9 Re: Sláva White médiím!

2016-04-03 21:22

#3: Vlastenec - Sláva White médiím! 

 Odkdy se zamindrákovaným bůčkům říká vlastenečtí bojovníci? :-D


Nepřihlášený uživatel

#10

2016-04-04 06:04

už vás známe, vlastizrádci.


Nepřihlášený uživatel

#11 Re: Re: Sláva White médiím!

2016-04-04 06:05

#9: - Re: Sláva White médiím! 

 Kdo by ti tak říkal, havloidní vepřová hlavo? :D


Nepřihlášený uživatel

#12 Re: Re: Sláva White médiím!

2016-04-04 06:19

Karel

#13 Re: Re: Re: Sláva White médiím!

2016-04-04 06:44

#8: Vlastenec - Re: Re: Sláva White médiím! 

 ...legitimně rozhněvaný lid...

... Raději zvolím toho, kdo páchá hanebnosti v můj prospěch ....

Každý má právo na prošetření zákroku 17.11. před úřadem vlády, pokud se mu něco nezdá. Mimochodem k žádnému řezání lidí hlava nehlava tam nedošlo, vy lháři!

K tomu druhému citátu nepřeba nic dodávat, evidentně vám nejde o právo či spravedlnost, ale jen osobní prospěch ... Je mi z vás velmi smutno, ale to, že si dovolíte nazývat se "vlastenec" a denuncioavat toto oznažení, mě dost štve!


Nepřihlášený uživatel

#14 Re: Re: Re: Sláva White médiím!

2016-04-04 09:23

#11: - Re: Re: Sláva White médiím! 

 Mně tak naštěstí nikdo neříká a taky to nikde netvrdím. Má reakce byla na „vlastence“ z příspěvku #3. Což bys pochopil, pokud bys nebyl ožralý, zemanovský šulíne. Tak šup, šup, zkus vystřízlivět, ať se ti nerozmazávají písmenka.


Nepřihlášený uživatel

#15 Re: Re: Re: Re: Sláva White médiím!

2016-04-04 11:34

#14: - Re: Re: Re: Sláva White médiím! 

 Nikdo ti tak neříká, protože jsi ukrajinský banderovský nacistický hovno, buzerante zasranej z kavárny zhoven.


Nepřihlášený uživatel

#16

2016-04-04 12:03

Seznam vlastizrádců se může rozšířit o zdejší signatáře. :-)


Nepřihlášený uživatel

#17 Re: Re: Re: Re: Re: Sláva White médiím!

2016-04-04 12:03

#15: - Re: Re: Re: Re: Sláva White médiím! 

 Tak to jsem rád, že jsi mi to vysvětlilo, české emanovské chrochtající hovno.


Nepřihlášený uživatel

#18 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sláva White médiím!

2016-04-04 12:20

#17: - Re: Re: Re: Re: Re: Sláva White médiím! 

 To ti řekl tvůj chrochtající pedofilní fotr po souloži, ukrajinskej buzerantskej hovne z kavárny?

Bohouše do koše!

#19

2016-04-04 13:14

PíčUSA už tady nechceme! Obama je zasranej komouš! Ať žije Putin! Bolševici z kaváren do polí a továren!

 


Nepřihlášený uživatel

#20 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sláva White médiím!

2016-04-04 23:30

#18: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sláva White médiím! 

Bavíš mně čím dál víc. Ty ukrajinské motivy sice moc nepobírám, ale asi to bude mezi lízači Zemanovy prdele nějaká móda, že?

Ondra Čukan

#21

2016-04-07 13:32

Hloupější diskuzi člověk najde asi už jen na Novinkách... děkuji za prosvětlení mého chmurného dne :)

Martina Kourouma
Autor této petice

#22 Re:

2016-04-07 17:00

#16: -  

 2x tam nebudu, leda, ze bych byla ve vicero kategoriich. Ale mohla bych byt tzv. "extranebezpecna" :D :D :D :D

Bezte s tim nekam, copak si myslite, ze se Vas nekdo lekne? ale ocenuji kolik prace jste si s tim dali :) mate to pekne rozdelene podle regionu! hmm, to jiste zpracovaval inteligentni clovek :) 

 

Martina Kourouma
Autor této petice

#23 Re:

2016-04-07 17:22

#16: -  

 a jeste dovetek:  my nejsme poserove jako vy, my se nikam schovavat nepotrebujeme, pokud by jste sami nevedeli, ze delate neco spatne, tak by jste se schovavat nemuseli . Prominte, nejste ani cestni ani korektni a uz vubec ne hrdi sami na sebe. Ja delat neco o cem jsem presvedcena, ze je to spravne, neschovavam se, naopak. Jenom krysa prijde ohlodavat kdyz je tma, jakmile zasvitite, utece. 


Nepřihlášený uživatel

#24

2016-04-09 18:18

Mám špatné zkušenosti s lidmi, kteří už údaje zneužili.

Nepřihlášený uživatel

#25

2016-04-10 10:04

Pokud se slusni lidé nepostaví na odpor těm neslusnym. Máme tady totalitu se vším všudy.