Petice na podporu babyboxů

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice na podporu babyboxů


Nepřihlášený uživatel

#676

2011-06-27 01:37

Je nesmyslné něco takového zrušit. Matky, co se nebudou schopny postarat o své děti budou stále a když se zruší boxy, tak kde asi ty děti skončí. Např. v popelnici?

Nepřihlášený uživatel

#677

2011-06-27 01:41

Lepší 100 babyboxů než jedno dítě v kontejneru.Je to drsné ale je to tak.

Nepřihlášený uživatel

#678

2011-06-27 01:46

dejte šanci těm odloženým dětem,je pak jednodušší adopce než z dětského domova.

Nepřihlášený uživatel

#679

2011-06-27 01:46

jen ať zůstanou babyboxy v provozu, alespoň tolik čerstvě narozených dětí neumře zimou nebo hlady v popelnicích či jinde...

Nepřihlášený uživatel

#680

2011-06-27 01:46

babyboxy jsou hrozne dulezite nejen pro miminka, ktere v nem preziji,ale i pro rodice, kteri se k takovemu cinu rozhodli i kdyz je k tomu dohnala ba jen financni situace!!! Please nerusit, zachranuji zivot a co je vic?

Nepřihlášený uživatel

#681

2011-06-27 01:49

Babyboxy podporuji, jelikož je lepší najít dítě uvnitř než někde v popelnici, kde většinou nemá nejmenší šanci na přežití. Jo, někdo může říct,"tak proč si je ty matky nechávají dělat," ale ruku na srdce, každý kdo není privilegovaný blb ví, že žádná ochrana nemá stoprocentní účinnost a ne každá žena či mladá dívka má na peníze na miniinterupci a co s dítětem, které si nemohou z jakéhokoli důvodu nechat? To je někdo opravdu takový idiot, že vydá nevinný dětský život v šanc jen proto, že se mu něco malého nelíbí? Víte, kdyby politici věčně lidi neokrádali, tak by si ty děti mohli dovolit a nemuseli by se jich takhle zbavovat. Přiznejme si pravdu jaká je, vše je jen o penězích a o tom, že našemu státu vládnou chamtiví mafiáni, kteří se neštítí ničeho, protože jejich parchanti mají všechno. Nic jiného už nevnímají, jim je skvěle a mi... mi musíme jen pracovat do krve, odvádět šílený daně a platit za předražený zboží, aby ty vyžraný krysy politický měli za co cpát svým bastardům horem spodem. Pak, aby toho nebylo dost, nějaký hňupi začnou s peticí proti babyboxům, které zachraňují životy novorozenců a nechtěných dětí. Kruci, to už je vážně svět vzhůru nohama a bez inteligence?! Jsem mladá žena, je mi teprve 24 a kdyby jsem otěhotněla rozhodně bych to dala pryč, nejspíš do babyboxu, protože ikdyž vydělávám 10 000 čistého měsíčně, a mnohdy ani tolik ne, nemám takový plat, abych uživila sebe i dítě v dnešní době natož pak, abych si mohla dovolit miniinterupci. To je důvod, proč jsem na starně babyboxů, já totiž vím jak je těžké uživit sebe sama bez dítěte a to ještě beru v úvahu skutečnost, že porodné je spíš jako špatný vtip, dětské přídavky nepokrývají ani třetinu výdajů za dítě a z dnešního školského systému se mi zvedá žaludek. Neříkám, že bych nechtěla dítě, ano, chtěla bych, ale když už, tak ne v České republice s mizerným platem! Mějme však napaměti, že všichni si takhle vybírat nemohou a proto jsou babyboxy morálně-etickým řešením, jejichž zrušením bychom z každého z nás učinili vrahy nevinnosti, a pro co vlastně? Komu stojí za to slyšet ze všech stran, že nalezli další mrtvé dítě v popelnici nebo umírající podchlazené dítě na schodech? Nebo snad máme dopadnout jako rodina v Polsku? Zabíjet své děti ve sklepě a cpát je do sudů, protože ve vládě sedí vyžraný dementi a mezi námi chodí lidi bez aktivity v mozku i bez srdce?

Nepřihlášený uživatel

#682

2011-06-27 01:50

I malé nevinné,bezbranné uzličky mají právo na pěkný život například u adoptivních rodičů.Šetřete jinde a ne na dětech!!!

Nepřihlášený uživatel

#683

2011-06-27 01:52

proc se tady v tom state vzdy rusi neco co skvele funguje??? ... demence

Nepřihlášený uživatel

#684

2011-06-27 02:06

Myslim si ze se mnohem vice penez se dava treba na prvni pomoc alkoholikum a nebo narkomanum a myslim si ze je dobre ze boxy existuji a ne jenom v prvni rade pro ty kojence, ale i pro ty matky ktere se nachazeji v takove situaci ktera je donuti prerusit materske pouto. Tim ze se totiz decko dostane do zajisteneho prostredi muze mit jejich narusena psychyka vetsi sanci se treba casem dostat do dormalniho stavu.

Nepřihlášený uživatel

#685

2011-06-27 02:11

At se OSN stara o skutecne problemy...

Nepřihlášený uživatel

#686

2011-06-27 02:15

Akorat VUL muze navrhovat zruseni babyboxu

Nepřihlášený uživatel

#687

2011-06-27 02:26

Opravdu nechápu koho napadají takový krávoviny rušit něco co pomáhá zachránit život. Asi nemají nic na práci.

Nepřihlášený uživatel

#688

2011-06-27 02:30

zrušit babybox je kravina...funguje, zachranuje, co víc po něj chtěj?

Nepřihlášený uživatel

#689

2011-06-27 02:44

určitě nerušit! babybox podle mě patří k těm dobrým věcem v dnešní době, nerušit!!!

Nepřihlášený uživatel

#690

2011-06-27 02:47

Toto je jedna z mala veci, kde by se nemelo setrit. Pokud je provoz babyboxu drahy, tak at si mily poslanci odeprou podporu napr. na dopravu. Kazdej clovek si ji musi platit sam a oni na to utraceji s nasich spolecnych dani... Ale pro zachranu zivota se jim utracet nechce!!!!

Nepřihlášený uživatel

#691

2011-06-27 02:52

Absolutně nechápu...jedna z věcí, které v tomto státě fungují!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#692

2011-06-27 02:58

Je to spatny napad zrusit baby boxy.

Nepřihlášený uživatel

#693

2011-06-27 02:59

Nesouhlasím se zrušením BABYBOXŮ!

Nepřihlášený uživatel

#694

2011-06-27 03:01

To je bordel, to mi fakt halva nebere OMG

Nepřihlášený uživatel

#695

2011-06-27 03:05

Nesnáším EU ,zakázali nám svíčkovou,omezily co se dalo a ted jeden z mála dobrých nápadu kterej se podařilo prosadit a zrealizovat a zase špatně. Vratíme se do pravěku z takovímto přístupem EU.

Nepřihlášený uživatel

#696

2011-06-27 03:07

i jediný zachráněný život novorozence stojí za zachování babyboxů

Nepřihlášený uživatel

#697

2011-06-27 03:09

To už fakt presahuje všetky medze - aby nám diktovali ešte aj ohľadom ľudských životov !!!!!!!!!!!!!!!!!
Akým právom siahajú na už narodený život ?!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#698

2011-06-27 03:12

.... jediná účinná metóda na nich by bola : UŽ NIKDY ICH NEZVOLIŤ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odvolávajú sa na demokraciu - keď si to preberiete - boli volení, a potom si robia čo chcô, takže NEVOLIŤ ICH !!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#699

2011-06-27 03:28

nechapu jak nekdo muze uvazovat o zruseni takto prospesne a bohulibe veci jako je projekt babyboxu.....

Nepřihlášený uživatel

#700

2011-06-27 03:28

Zruseni babyboxu?Vzit tem narozeny malym chudackum sanci na zivot?Sanci na to,ze se jich ujmou dobri lide a budou patrit do neci rodiny?Sanci ze daji smysl zivota zene a muzi,kteri zoufale touzi po diteti a nemohou jej mit?Uplna kravina zrusit je!Clovek by se jich nejradej vsech ujmul sam,ale buhuzel to neni mozne...Proto davam hlas NERUSIT.