Za vyhlášení referenda o imigrantech v Kostelci nad Orlicí


Nepřihlášený uživatel

#1

2016-03-22 12:48

uprchlíky z Afriky a Blízkýho východu NECHCEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#2

2016-03-22 13:11

jsem proti přijímání imigrantů do naší republiky!

Nepřihlášený uživatel

#3

2016-03-22 13:52

Tato kultura nepatří do naší krasne země.Nemůžou žit muslimové s námi.

Nepřihlášený uživatel

#4

2016-03-22 15:09

Nechápu, jak ještě může někdo po událostech v Paříži, Bruselu, Kolíně nad Rýnem apod. chtít přijímat imigranty???


Nepřihlášený uživatel

#5

2016-03-22 16:08

jsem proti aby v cr byli nejaci muslimove at takovy\ neboi onaky jedna verbes

Nepřihlášený uživatel

#6

2016-03-22 16:35

Ať si je ta pinda Merkel nechá,tady žádný slimáky nechceme a nebudou.

 


Nepřihlášený uživatel

#7

2016-03-22 17:37

Nesouhlasím s politikou vlastizrádné ,prolhané,zkorumpované vlády! Za organizovanou islamizaci Evropy si zločínci eu zaslouží trest nejvyšší !!!

Nepřihlášený uživatel

#8

2016-03-22 18:57

Proč náš lid nezajímá co se děje a co se na nás chystá a nechtějí proti tomu nic dělat?Vidím to tak:buď absence mozku a nebo je již dostatečně popráškován.Bohužel s obojím se asi už nedá nic dělat.Jinak si to totiž neumím vysvětlit.Budeme mít to co si zasloužíme a skoro bych měl chuť říct "dobře nám tak".A přitom stačí jenom zvednout zadek ze židle.Ale asi mají strach,že bychom viděli jejich zašpiněné kalika.Mají strach jít demonstrovat?....to teprve poznaj co je to STRACH!!!!A až si potom budou stěžovat,tak se stačí zeptat:co si proti tomu dělal,byl jsi alespoň!!!!!! demonstrovat?

 

Dan Mach

#9 Největší Čech Okamura?

2016-03-23 05:56

Zase jedna z petic organizovaná největším Čechem (Pi)Tomiem Okamurou? Proboha kdy už s těmi předvolebními akcemi skončíte a kdy se Češi přestanou nechat vodit za nos? Jen tak mimochodem už jste si stačili zjistit, že ti uprchlíci utíkají před stejnými zmetky, jako jsou ti, co zorganizovali atentáty v Paříži a Bruselu? No ale možná část z nic také utíká před nálety ruských bombardérů, to je pravda.


Nepřihlášený uživatel

#10

2016-03-23 06:21

Mire a klid pro naši zemi.bez teroru a ponizovani
Radek Potužník

#11 Re: Největší Čech Okamura?

2016-03-23 06:44

#9: Dan Mach - Největší Čech Okamura? 

 Zde je jasně vidět, že mediální masírka na některé jedince má stále ještě vliv. Ještěže už jen na některé! :D

Dan Mach

#12 Re: Re: Největší Čech Okamura?

2016-03-23 06:58

#11: Radek Potužník - Re: Největší Čech Okamura? 

 To není mediální masírka, stačí si zjistit, kdo se účastní petic a jak se k peticím dostávají. Ale budiž vám přáno, že seženete těch svým obvyklých 500 podpisů ...


Nepřihlášený uživatel

#13

2016-03-23 09:47

Násilné včleňování jakékoliv menšiny je proti zájmům a morálním zkonům této země. Odlišná kultura nemá v Evrospké absolutně co dělat.
Karel

#14 Místní referendum

2016-03-23 11:55

Nic ve zlém, ale místní referendum musí mít nějaký obsah, nějakou konkrétní otázku, nemůže jít jen o obecnou politickou proklamaci. Je vidět, že autor si k problematice nepřečetl ani nejzákladnější informace. Takže tato petice je proto naprosto na prd (pokud jejím cílem není posbírat emaily, na které pak bude chodit další agitace SPD)


Nepřihlášený uživatel

#15 Re: Re: Největší Čech Okamura?

2016-03-23 12:13

#11: Radek Potužník - Re: Největší Čech Okamura? 

 Radku to neres... slepemu neukazes, hluchemu nepovis a debiloj nevysvetlis ;) :D dan bude asi tak trosku PROAmik :D 

Míla

#16 Re: Největší Čech Okamura?

2016-03-23 16:38

#9: Dan Mach - Největší Čech Okamura? 

 Můj názor je, dokud se v Sýrii neobjevili Ušáci s demokracií po americku tak ze Sýrie utíkalo minimum lidí,

za doby své existence USA ve světě v zájmu demokracie rozpoutali cca. 157 válek, zde by jsem hledal prvopočátek

migrace

tony

#17

2016-03-23 19:52

nesouhlasím stouto vlasti zrádnou vládou které nezaleží na české vlasti a jejich občanech a nesouhlasím z příjimáním migrantů do české vlasti


Nepřihlášený uživatel

#18

2016-03-23 19:54

Milan Hoffinger
milda

#19

2016-03-23 19:57

jsem výhradně pro přijímání migrantů do naší vlasti a stouto nezodpovědnou vládou která dělá věci za našimi zády o nás bez nás

Jarka

#20

2016-03-23 20:10

to co si tady už dovoluje tato vláda to už hraničí zdrzostí vůčí svím voličům toto neměli vůbec dovolit aby jsme přijímali migranti jsem zásadně proti měli by odstopit a prosit lidi za odpuštění a né být arogantní vůči nám jsou ostudou této vlády a volit takovéto zrádci říkám né


Nepřihlášený uživatel

#21 Re: Největší Čech Okamura?

2016-03-23 21:18

#9: Dan Mach - Největší Čech Okamura? 

 Jasně, mediální agitka z nich dělá nebohé hladem strádající chudáčky, ale obraz reality je zcela opačný. Vysmátí, dobře živení muži ve značkových hadrech, hlady jistě nestrádají, když odhazují darované jídlo, potom tady znásilňují malé děti, ošahávají ženy, před kamerou naznačují, jak nám  budou řezat krky, účastní se pouličních nepokojů apod. Na tu mediální masáž, co z nich dělá chudinky, může skočit opravdu jen malé dítě nebo naivní hlupák s jeho intelektem.


Nepřihlášený uživatel

#22

2016-03-23 22:07

Petici jsem samozřejmě podepsala. Celá migrace mi připadá zcela absurdní!!! Nemůžu celou situaci pochopit jinak než tak, že tito příchozí do Evropy budou jednou tvořit armádu proti Rusku.
Jan

#23 Re:

2016-03-24 01:27

Souhlas.Musíme držet spolu,jinak to ůžem zabalit.A ty důsledky by se nikomu nelibily.Takže kurva lidi proberte se a držme spolu i tam ,kde se vás t osobně netýká.Ten stav nemusí vydržet dlouho. !!!


Nepřihlášený uživatel

#24

2016-03-24 01:31

Podepsáno ,koment si kdo mne zná najde v odpovědích. :-)

Nepřihlášený uživatel

#25

2016-03-24 07:32

NESOUHLASÍM O PŘIJÍMÁNÍ ISLÁMSKÝCH NELEGÁLNICH IMIGRANTŮ DO ČESKÉ REPUBLIKY.NECHCI VRAŽDĚNÍ,ZNÁSILŇOVÁNÍ,DŽIHÁD,BURKY NIKÁB.JEJICH MENTALITA SE NESLUČUJE S NAŠÍM KŘESŤANSTVÍM.VĚTŠINA NÁRODA TOTO TADY NECHCE!!!