Vyjádření podpory Divadlu v Řeznické


Nepřihlášený uživatel

#26 Re:

2015-12-14 12:21

#7: -  

 

Dobrý den,

děkujeme za Vaši podporu, které si moc vážíme.

Toto je ovšem pouze vyjádření podpory. Platná petice dle zákona je k dispozici v Divadle v Řeznické. Pokud by Vás to neobtěžovalo, budeme vděčni za Váš podpis v divadle.

Ještě jednou děkujeme.

Za Divadlo v Řeznické

Veronika Šrámová


Nepřihlášený uživatel

#27 Re:

2015-12-14 12:23

#1: -  

 

Dobrý den,

děkujeme za Vaši podporu, které si moc vážíme.

Toto je ovšem pouze vyjádření podpory. Platná petice dle zákona je k dispozici v Divadle v Řeznické. Pokud by Vás to neobtěžovalo, budeme vděčni za Váš podpis v divadle.

Ještě jednou děkujeme.

Za Divadlo v Řeznické

Veronika Šrámová


Nepřihlášený uživatel

#28 Re:

2015-12-14 12:59

#2: -  

 

Dobrý den,

děkujeme za Vaši podporu, které si moc vážíme.

Toto je ovšem pouze vyjádření podpory. Platná petice dle zákona je k dispozici v Divadle v Řeznické. Pokud by Vás to neobtěžovalo, budeme vděčni za Váš podpis v divadle.

Ještě jednou děkujeme.

Za Divadlo v Řeznické

Veronika Šrámová


Nepřihlášený uživatel

#29 Re:

2015-12-14 13:00

#3: -  

 

Dobrý den,

děkujeme za Vaši podporu, které si moc vážíme.

Toto je ovšem pouze vyjádření podpory. Platná petice dle zákona je k dispozici v Divadle v Řeznické. Pokud by Vás to neobtěžovalo, budeme vděčni za Váš podpis v divadle.

Ještě jednou děkujeme.

Za Divadlo v Řeznické

Veronika Šrámová


Nepřihlášený uživatel

#30 Re:

2015-12-14 13:01

#4: -  

 

Dobrý den,

děkujeme za Vaši podporu, které si moc vážíme.

Toto je ovšem pouze vyjádření podpory. Platná petice dle zákona je k dispozici v Divadle v Řeznické. Pokud by Vás to neobtěžovalo, budeme vděčni za Váš podpis v divadle.

Ještě jednou děkujeme.

Za Divadlo v Řeznické

Veronika Šrámová


Nepřihlášený uživatel

#31 Re:

2015-12-14 13:02

#5: -  

 

Dobrý den,

děkujeme za Vaši podporu, které si moc vážíme.

Toto je ovšem pouze vyjádření podpory. Platná petice dle zákona je k dispozici v Divadle v Řeznické. Pokud by Vás to neobtěžovalo, budeme vděčni za Váš podpis v divadle.

Ještě jednou děkujeme.

Za Divadlo v Řeznické

Veronika Šrámová


Nepřihlášený uživatel

#32 Re:

2015-12-14 13:04

#6: -  

 

Dobrý den,

děkujeme za Vaši podporu, které si moc vážíme.

Toto je ovšem pouze vyjádření podpory. Platná petice dle zákona je k dispozici v Divadle v Řeznické. Pokud by Vás to neobtěžovalo, budeme vděčni za Váš podpis v divadle.

Ještě jednou děkujeme.

Za Divadlo v Řeznické

Veronika Šrámová


Nepřihlášený uživatel

#33 Re:

2015-12-14 13:05

#10: -  

 

Dobrý den,

děkujeme za Vaši podporu, které si moc vážíme.

Toto je ovšem pouze vyjádření podpory. Platná petice dle zákona je k dispozici v Divadle v Řeznické. Pokud by Vás to neobtěžovalo, budeme vděčni za Váš podpis v divadle.

Ještě jednou děkujeme.

Za Divadlo v Řeznické

Veronika Šrámová


Nepřihlášený uživatel

#34 Re: Re:

2015-12-14 13:07

#9: - Re:  

 

Dobrý den,

děkujeme za Vaši podporu, které si moc vážíme.

Toto je ovšem pouze vyjádření podpory. Platná petice dle zákona je k dispozici v Divadle v Řeznické. Pokud by Vás to neobtěžovalo, budeme vděčni za Váš podpis v divadle.

Ještě jednou děkujeme.

Za Divadlo v Řeznické

Veronika Šrámová


Nepřihlášený uživatel

#35 Re:

2015-12-14 13:08

#12: -  

 

Dobrý den,

děkujeme za Vaši podporu, které si moc vážíme.

Toto je ovšem pouze vyjádření podpory. Platná petice dle zákona je k dispozici v Divadle v Řeznické. Pokud by Vás to neobtěžovalo, budeme vděčni za Váš podpis v divadle.

Ještě jednou děkujeme.

Za Divadlo v Řeznické

Veronika Šrámová


Nepřihlášený uživatel

#36 Re:

2015-12-14 13:09

#13: -  

 

Dobrý den,

děkujeme za Vaši podporu, které si moc vážíme.

Toto je ovšem pouze vyjádření podpory. Platná petice dle zákona je k dispozici v Divadle v Řeznické. Pokud by Vás to neobtěžovalo, budeme vděčni za Váš podpis v divadle.

Ještě jednou děkujeme.

Za Divadlo v Řeznické

Veronika Šrámová


Nepřihlášený uživatel

#37 Re:

2015-12-14 13:13

#14: -  

 

Dobrý den,

děkujeme za Vaši podporu, které si moc vážíme.

Toto je ovšem pouze vyjádření podpory. Platná petice dle zákona je k dispozici v Divadle v Řeznické. Pokud by Vás to neobtěžovalo, budeme vděčni za Váš podpis v divadle.

Ještě jednou děkujeme.

Za Divadlo v Řeznické

Veronika Šrámová


Nepřihlášený uživatel

#38

2015-12-15 07:12

Divadlo navštěvuji pravidelně, často a vždy jsem spokojena.

Nepřihlášený uživatel

#39

2015-12-15 09:17

Vyjádření na podporu Divadla v Řeznické
Divadlo v Řeznické navštěvuji moc ráda a docela často. Opakovaně se pak k některým kusům po čase vracím. Nikdy jsem nebyla v Divadle v Řeznické představením zklamána a proto ho často i doporučuji a mám stejnou zpětnou odezvu. Je to pro mě divadlo na jistotu dobrého večera. Tak je tomu ale už odedávna. Neodchází se z něho s namoženými svaly břicha od smíchu, jen se vám ani nechce vstát ze židle, příběh opustit a dále ho nechat zrát už jen ve svých pocitech. Potichu pak vstávají návštěvníci ze sedadel a rozcházejí se.
Člověk, který posudek se zamítavým vyjádřením psal, tam nikdy nebyl, stejně jako i členové komise. Honosí se a jsou oceňování za řízné ohodnocení a maskující komentář.
Pozvala bych je alespoň na jedno představení: Vražedný pátek. Potom by se autor textu a komise měli stydět za napsaný komentář. Jestli jim ale nepřisuzuji zbytečně lidštější chování než skutečně mají. Stejně bych ale mohla vyjmenovat i všechny ostatní kusy z repertoálu.
Nikde nemám tak dokonalý pocit vtažení do příběhu jako právě u nich v Řeznické a není to jen malým prostorem. Těch jsem navštívila v Praze několik.
Alespoň z pár zde vyjmenovaných postřehů a prožitků v Divadle v Řeznické odsuzuji nekompetentní komentář a nepřiznání dotace. Nechat bez pomoci toto divadlo je velkým poškozením divadelní kultury a nás diváků.
S pozdravem
Jarmila Maroušová
Vavřenova2
Praha4

Nepřihlášený uživatel

#40

2015-12-15 18:54

Mohu napsat proč jsem petici podepsala. V Divadle v Řeznické jsem viděla mnoho velmi krásných představení a nevidím žádný důvod k neudělení grantu. Možná úředníci, kteří o grantech rozhodují, nikdy v tomto divadle nebyli, nebo je spíše zajímají představení lehčího žánru, nad kterými se nemusí moc přemýšlet, hlavně, když se smějeme. Přeji divadlu mnoho dalších zajímavých inscenací, hodně kvalitních herců a trpělivosti s úředním šimlem.
Jarmila Koulová

Nepřihlášený uživatel

#41

2015-12-17 10:26

Je dobře, že tato petice vznikla. Díky autorovi. Byla jsem v Divadle v Řeznické 3x a pokaždé to byl zcela strhující zážitek. Dudová Stanislava

Nepřihlášený uživatel

#42

2015-12-17 10:49

Petici jsem podpořil. Lidé by měli být k sobě solidární a za svá práva se brát. Doufám, že na to herci a ostatní nezapomenou, až bude zapotřebí hájit práva jiných lidí - řidičů autobusů, sester, učitelů, atp... Marek Řezanka


Nepřihlášený uživatel

#43

2015-12-17 21:44

Divadlo v Řeznické si vždy zachovávalo svou úroveň, na rozdíl od spousty jiných, ve kterých se dnes hrají tzv. lehké komedie, na které se ale nedá dívat ! Iva Zwierzynová

Nepřihlášený uživatel

#44 Re:

2015-12-18 10:01

#4: -  

 Podporu vyjadřuji také, nicméně obdobné kecy mě nebetyčně vytáčejí. Stavíte se do pozice stejných lidí, kteří idiotsky rozdělují granty...Nic než Praha! Jděte s tím do prdele! Respektujte jiný názor. Když divadlo nefunguje, potřebuje změnu. Pokud ale funguje jako v tomto případě, je to chyba! S pozdravem a přáním inteligentnějších prohlášení Jiří Hájek

 


Nepřihlášený uživatel

#45

2015-12-18 18:23

Protože jsem ji již podepsal... :-)

Nepřihlášený uživatel

#46

2015-12-18 19:51

Jsem jen malý ochotníček, který však nalezl zalíbení v dramatické a hudební činnosti, a fandím vám.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-12-20 15:14



Nepřihlášený uživatel

#48

2015-12-21 09:45

Dobrý den, divadlo v Řeznické patří mezi mé nejoblíbenější divadelní scény a to nejen díky splynutí jeviště a hlediště, ale díky skvělým divadelním kusům a hlavně skvělým herckým výkonům!!!

Nepřihlášený uživatel

#49 Re:

2015-12-21 10:42

#38: -  

 

Dobrý den,

děkujeme za Vaši podporu, které si moc vážíme.

Toto je ovšem pouze vyjádření podpory. Platná petice dle zákona je k dispozici v Divadle v Řeznické. Pokud by Vás to neobtěžovalo, budeme vděčni za Váš podpis v divadle. Během vánočních svátků je pokladna divadla zavřena, ale od 4. ledna jsme každý všední den a dle domluvy jsme tu pro Vás i mimo pokladní hodiny, pokud byste měla cestu kolem.

Ještě jednou děkujeme a přeji hezké svátky.

Za Divadlo v Řeznické

Veronika Šrámová


Nepřihlášený uživatel

#50 Re:

2015-12-21 10:43

#48: -  

 

Dobrý den,

děkujeme za Vaši podporu, které si moc vážíme.

Toto je ovšem pouze vyjádření podpory. Platná petice dle zákona je k dispozici v Divadle v Řeznické. Pokud by Vás to neobtěžovalo, budeme vděčni za Váš podpis v divadle. Během vánočních svátků je pokladna divadla zavřena, ale od 4. ledna jsme každý všední den a dle domluvy jsme tu pro Vás i mimo pokladní hodiny, pokud byste měl/a cestu kolem.

Ještě jednou děkujeme a přeji hezké svátky.

Za Divadlo v Řeznické

Veronika Šrámová