Českou poštu = zrušit !

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Českou poštu = zrušit !

Karel Novotný, Brno

#1 štve mě jen

2015-09-15 11:37

že mi vnucují finanční služby a jiné nesmysli na ucpaných přepážkách, zásilku jste si měl pojistit a pokud nepomohlo ani to, místo psaní petice doporučuji sepsat žalobu.. smysl v zrušení pošty a okamžitém vzniku pošty č. 2 namísto personálního pročištění pošty č. 1 mi také uniká, nepodepisuji..


Nepřihlášený uživatel

#2

2016-08-22 10:29

Dobrý den,
I já se mnohokrát spálil a tolik nervování není, ani když se chci dohodnout s houpacím koněm. Česká pošta jako taková je zlo. Lidé na poště jsou líný, nezodpovědný a pro tuhle společnost použitelný tak na třídění odpadu někde na skládce.Pošta Kutná Hora, Vy víte o kom mluvím.
Vilém Schick
Autor této petice

#3 Re:

2016-08-31 18:16

#2: -  

 Naprosto s vámi souhlasím.Je to hnus!

Také např.má matka dostává příspěvek na péčí. 89 let stará.

Když jsem se  tento týden ptal na ÚP co je s tímto příspěvkem že ještě nedošel na její adresu,bylo mi řečeno                 ( i předány důkazy ),že ÚP vše řádně poslal a matka měla dostat do 20 dne v měsíci tohoto tj.srpen.Nakonec jsem dnes  zjistil,že doručovatelka místo toho aby do 20 tento příspěvek doručila mé matce,tak jej do dneška 31.8.16 zadržuje.

Volal jsem jí osobně,a omlouvala se,že prý na to zapomněla.Zapomněla už 11 dní doručit?!

Přitom jí denně vidím vcházet do domu.

Co dodat? To znamená,že kdybych se o to nezajímal,tak by (asi ? ) nadále dělala mrtvého brouka ?!

ZRUŠME TEN NESOLIDNÍ PODNIK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdenda

#4 Nerušit,

2019-05-01 18:04

ale zprivatizovat;) Není důvod, aby soukromé zásilky doručoval stát.

Cena by měla odpovídat poptávce. Domnívám se ale, že se v českém přeregulovaném prostředí bude výrazně zvyšovat.