Chceme rekonstrukci stadionu Za Lužánkami v Brně


Nepřihlášený uživatel

#51

2015-02-10 20:21

budu strašně rád, když se s tím stadionem cokoliv udělá (krom zboření)

Nepřihlášený uživatel

#52

2015-02-10 22:47

za luzankami mel svou krasu, takze rad podepisu, ale krome petice byste ten zajem meli prokazovat hlavne na mestskym stadionu,protoze takhle vyvstava hlavni otazka a to pro koho ze by se to melo rekonstruovat, kdyz ted tam "nikdo" na fotbal nechodi


Nepřihlášený uživatel

#53

2015-02-14 22:57

Fotbal a hokej patří za Lužánky

Nepřihlášený uživatel

#54

2015-02-15 15:44

Už aby to bylo

Nepřihlášený uživatel

#55

2015-02-15 16:06

Jako kluk jsem Za Lužánkama trávil hodně času, je škoda k jaké devastaci došlo. Je až nepochopitelné jak skončily sportovní stánky Komety a Zbrojovky
Boris Mejtský

#56

2015-02-15 18:46

Tady je víc rovin věci. Vepřohlav Pelta přišel s nápadem, že by se měl postavit národní stadion 30tis lidí. A hned ho napadlo, že by bylo dobré ho postavit na místě Letné. Z čehož jasně plyne, že to není aktivita svazu, ale vyčůraného Křetínského, který si tak chěl za svazové prachy nechat zbourat tu strašidelnou letnou a místo ní vybudovat něco pěkného - závist vůči Edenu je zřejmá. Pak ale přišly hlavy moudřejší, které poukázaly na to, že Praha má takových stadionů až dost, a že Brno na tom je se stadiony jak je, a že když budovat národní stadion, tak za Lužánkama. Po této intervenci najednou Pelta zase stadion nechtěl a už nechtěl ani misrovství, vůli kterému měl ten národní stadion vzniknout. (To je náhodička, co?).

Druhou rovinou věci je Onderka, jehož vztah ke sportu byl vždy rezervovaný, maximálně se šel někam ukázat, když si spočítal, že mu to pomůže politicky. Existují prokazatelně dvě (kuloárně tři) makety nového stadionu. Stávající je nerekonstruovatelný, ten se prostě musí zbořit a místo něj by se zrealizovala jedna z maket. Onderka již by odejit (zaplať pámbu, který nejsi) a tak se nabízí otázka, zda nové koště pomete lépe než koště staré. Eden stál hodně přes miliardu a to nejsou prachy, co by se našly ze dne na den.

A třetí rovina: upřímně řečeno: ona ani ta Zbrojovka na tom není kdo ví jak valně. Neustále balancuje na hraně první a druhé ligy. Ještě se nestalo, aby se výsledky klubu zlepšily proto, že jim byly kolem trávníku postaveny hezčí tribuny. Čili já to vidím tak, že by nejdřív měla Zbrojovka ukázat, že je stabilním článkem 1.ligy a teprve na základě výkonů si případně zasloužit stadion a tím i diváckou kulisu na úrovni. Pro zatím nejsem o kvalitách a síle klubu (nejen na hřišti, ale i v kancelářích) přesvědčen natolik, aby měl někdo důvod utratit půl druhé miliardy za nový brněnský stadion.

Čili stadion Za Lužánky ano ale ne nyní a za těchto okolností.


Nepřihlášený uživatel

#57 Re:

2015-02-20 10:19

#56: Boris Mejtský -  

kretinsky naopak narodni stadion nikdy nepodporoval, a uz vubec nevidim duvod zavidet slavistum jejich stadion...nekaz dobrou petici podobnejma srackama


Nepřihlášený uživatel

#58

2015-02-21 15:26

Lužánky byly za mého mládí centrem fotbalu/Zbrojovka/ i hokeje/Kometa/.A byl jsem s tátou na mezinárodním fotbale ČSR/hrál i Bubník s Dandou/-myslím Dynamo Moskva/hrál i Bobrov/ na nedostavěném stadionu-nezapomenutelný zážitek!!A abych viděl stál jsem na sudu ze stavby.Město se k tomuto centru nezachovalo dobře-proč!?!
Držím vám všem palce,aby se to povedlo-Moraváci.
Soukup.Toho času z Nového Strašecí

Nepřihlášený uživatel

#59

2015-02-23 16:51

Jsem jedině pro. Doufám, že se stadion zrekonstrujuje a bude chloubou Brna. :)

Nepřihlášený uživatel

#60

2015-02-26 03:43

Chci nový stadion

Nepřihlášený uživatel

#61

2015-02-26 05:08

Ten podpis vubec neboli...A trva to cca 20 sekund.Pojdte do toho at je hotovo...
Tichac

#62

2015-02-26 05:11

Dnes jsem cetl na netu jak Sparta Praha investovala 80 mil.do vip tribun.Kdyz to porovnam s nasim stadionem tak je mi na bliti.


Nepřihlášený uživatel

#63

2015-02-26 05:15

Nacpete nekdo do Brnenskych radii  reklamu pro renovaci stadionu.Myslim,ze to udelaji radi vzdyt se potom taky budou mit kde zviditelnit ne?


Nepřihlášený uživatel

#64 Re: Re:

2015-02-26 05:20

#26: - Re:  

 Moje slova..Videl jsem tam na brigade jen jedinyho(z tech starych co znam)fanouska z kotle zbrojovky.Zbytek byl kde?Myslim ze fanousci Komety byli makat v poctu 50.cca


Nepřihlášený uživatel

#65

2015-02-27 19:48

Chodila jsem na zápasy Zbrojovky na stadion za Lužánky,je ho škoda ,věřím ,že už se sním bude něco dělat -rekonstruovat ! ! !
Majka

#66

2015-02-27 19:50

Chodila jse na fotbal za Lužánky a byl to pro mě svátek fotbalový,snad už se sním bude něco dělat je ho škoda ! ! !


Nepřihlášený uživatel

#67

2015-03-02 18:51

Jo jo moje mladí a rozhodně hezké vzpomínky.

Nepřihlášený uživatel

#68

2015-05-01 16:05

místo obchodních center mělo být dávno v pořádku, i s přehradou !

Nepřihlášený uživatel

#69

2015-06-10 15:29

Já jsem starý konzervativec, proto jsem pro zachování všeho dobrého.
Nasranej Brňák :-)

#70 Neblázněte

2015-06-30 00:43

Zdravím všechny,

je hezký že se staráte a snažíte, ale jaksi jste si neuvědomili proti čemu se stavíte - Brněnští zastupitelé se o sportovní záležitosti vůbec nestarají... Asi si myslíte že píšu blbost, ale uvědomte si kam se sport v Brně za posledních 25 let dostal.

Kolik akcí, podniků a sportovních "svatostánků" bylo zrušeno, odvoláno a případně velmi nevýhodně prodáno?

Je velmi hezké, že se lidi ve volným čase zapojili do renovace stadionu za Lužánkama a jinde, ale musíte si uvědomit že to lidi dělali fakt ze svýho vlastního zápalu a vůle (nehledě na finanční a materiálové prostředky). Dokuď to budete dělat zadarmo a sami tak máte povětšinou cestu otevřenou, ale jakmile se začnete domáhat státní podpory, tak narazíte na ignorantsví, nezájem a (jak ukázala minulost) neskutečný obstrukce.

Díky všem, kterým není sport v Brně lhostejný :-)

A na závěr taková malá záležitost: Myslíte že když jim bylo zatěžko dát 50 milionů na zachování Velké ceny v Brně, tak že dají 500 mega a víc na fotbal??