Výměna plzeňské karty

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Výměna plzeňské karty


Nepřihlášený uživatel

#126

2014-11-22 18:35

Díky za tuto petici, od dopravních podniků je to pěkná sprosťárna a šance jak z lidí zase vytáhnout peníze!
malá bojovnice

#127

2014-11-22 18:54

Na staré kartě není datum platnosti , tudíž karta je vystavena na dobu neurčitou, dokud ji druhá strana, která chce vydělat, nezablokuje - syčáci! Pokud budou DPMP chtít vrátit starou kartu, prodám jí syčákům za 170 korun. Je to moje vlastnictví.

 

Alena Čadová

#128 Nezaplatím ani korunu.

2014-11-22 20:25

Za výměnu OP nebo kartičky pojišťovny také neplatím nic. To, že na stávající plzeňské kartě chybí datum platnosti není můj problém, ani moje chyba. Novou kartu nepotřebuji, tu stávající mám asi čtyři roky a jestli ji chce PMDP měnit, ať tak udělá- na svoje náklady. Nemluvě o tom, že cena výroby takové karty nepřesáhne 20 Kč. Chcete za ni zaplatit 170 Kč? DONUŤTE MĚ. Vzhledem k tomu, v jakém stavu je už půl roku centrum, kolikrát mě Vaše náhradní doprava a objížďky stály zpoždění na cestě do práce, jak musí člověk čuchat bezdomovce v přeplněných trolejbusech, a ještě Vám mám platit 170 Kč za výměnu karty, jež by měla být automatická, NEMÁM NEJMENŠÍ PROBLÉM S TÍM NA PMDP ZANEVŘÍT NADOBRO A JEZDIT VÝHRADNĚ AUTEM. 


Nepřihlášený uživatel

#129

2014-11-22 21:27

když výměna,tak zdarma

Nepřihlášený uživatel

#130 výměna karty mhd

2014-11-22 21:29

když výměna ,tak zdarma


Nepřihlášený uživatel

#131

2014-11-22 23:09

MHD si dovolí jen tolik, kolik jim povolíme!
Tachezyová Růžena inv. důchodkyně

Nepřihlášený uživatel

#132

2014-11-22 23:59

Taky to nechápu. Platíme už tak dost, nzajímalo by mě, kam jdou peníze z jízdného. Čistota není silná stránka DP města Plzně. Ano obnovu vozového parku chválím. Banky nám taky dávají kreditky zdarma, jestliže po nás vyžadují DP výměnu, pak jedině zdarma. Já jí využívám pouze na dopravu.

Nepřihlášený uživatel

#133

2014-11-23 08:42

Nechci platit ani korunu. Podle PMDP je vystavení PK, která přestala fungovat nikoliv mým zaviněním ZDARMA. A moje současná karta přestane fungovat zaviněním PMDP. Tedy podle jejich vlastních stanov platit nic nemusím, jelikož nejsem viníkem nefunkčnosti PK.
Marek

#134 Tachezyová Růžena inv. důchodkyně

2014-11-23 09:50

Vážená paní, smekám, krásně stručně a jasně napsané , lépe bych to nevyjádřil !

Petra

#135

2014-11-23 10:40

Kartu mám už od první chvíle co je začli vyrábět.Pořád funguje i přes to že jsem si ji pár let nepoužívala.Proč teď máme platit za něco co jsme nezavinili??Spočítejte si na kolik peněz PMDP přijde když si všichni (co si ji mají vyměnit) vyměníme povině ty karty za poplatek. A nehledě na to že drzost od PMDP je,že když si jdete dobíjet kartu k nim na přepážku tak si učtujou hned 10 kč.Kde to žijeme??Oni jsou za to placení,je to jejich práce a ještě mají na tom přirážku??Ještě že z bankomatu je to bez přirážky.


Nepřihlášený uživatel

#136

2014-11-23 11:34

Již jednou byla karta zaplacena a jízdné je dost drahé.

Nepřihlášený uživatel

#137

2014-11-23 12:39

Myslím si,že má DP dost prostředků na bezplatnou výměnu.Pokud tvrdí,že ne,tak ať si vedení sníží nehorázně vysoké mzdy a odměny a též i odměny správní rady.Hned bude peněz dost.Ono je vždy nejsnazší šáhnout na obyčejné občany,než to řešit jinak.
Jaroslav

#138 Vyjádření PMDP

2014-11-23 13:29

Vyjádření PMDP na stránkách plzen.eu

vyjadreni-pmdp-k-dotazum-a-podnetum-drzitelu-plzenskych-karet

Považuji za výsměch cestujícím MHD, takový keci si můžou strčit za klobouk.

Koukejte soudruzi přijít s rozumným poplatkem za výměnu 50 - max 70 Kč a nedělejte s lidí úplný idioty!!!

Martina V.

#139 Re:

2014-11-23 13:40

#8: PMDP krade -  

Není problém podobný ceník udělat nový, od 1.1.2015 a vynechat tuto formulku. Navíc potíž je v tom, že staré karty běžně fungují, takže tímto ani člověk nemůže argumentovat. Dozvěděla jsem se o této petici náhodně prostřednictvím FB, dokud nebudu vyzvána oficiálně ze strany PMDP, rozhodně si nic vyměňovat nebudu.


Nepřihlášený uživatel

#140 Re:

2014-11-23 14:44

#7: -  

 tak choď pěšky..tatare :-D


Nepřihlášený uživatel

#141

2014-11-23 16:48

Když se zaváděly Plzeňské karty, bylo u přepážek MHD sdělováno pouze to, že v případě ztráty či poškození zaviněné vlastníkem karty, zaplatí občan plnou její cenu, nic o tom, že má jen určitou dobu životnosti. Kartu jsem neztratila ani nepoškodila, tak jestli mají dopravní podniky a potažmo magistrát potřebu její výměny, tak ať to zaplatí. Když docházelo k výměně občanských průkazů bez strojově čitelných údajů (r.2008) občan nic neplatil (určil to stát, tak nesl náklady výměny). Dopravní podnik na svých stránkách argumentuje životností Plzeňské karty, jak čtu zdejší příspěvky, tak všem karta funguje,  na kartě a ani nikde ve smluvních podmínkách není daná její životnost. Takže, když se dopravní podnik a magistrát  z vlastní vůle rozhodl pro výměnu Plzeňské karty, tak ať se chová stejně jako stát, mění-li doklady jimž skončila platnost. Je to vlastní rozhodnutí DP, karta nic takového neříká /na rozdíl od obč.průkazu/.  

PS.: Hlavně že má magistrát na kašny, Havlovu lavičku a předražené divadlo, a to nechci radši vědět nic o novém depu na Karlově. V podstatě my Plzeňané jsme tímto jejich postupem vydíráni.


Nepřihlášený uživatel

#142

2014-11-23 17:41

Nebudu platit za výměnu plzeňské karty když už jsem jednou platila.

Nepřihlášený uživatel

#143 Depo

2014-11-23 20:11

Všichni měli strach jak bude nové depo drahé a kde se na něj vezmou peníze. Už to víte ? Nejjednodušší je to vytahat z lidí, proč by za špatné rozhodnutí mělo platit samotné PMDP že, když je tolik dobráků v okolí co rádi na splátky úvěru přispějí ? A ještě si to pojistím na 5 let. Škoda že to není každý rok. Ale to už jim asi přišlo trapný a okatý. 


Nepřihlášený uživatel

#144

2014-11-23 20:16

Dopravní podnik jsme si zřídili my občané Plzně proto aby zajišťoval dpravu.
Platit za doklad k přepravě a nemít jinou možnost a platit nehorázně přemrštěnou cenu je sprostota. Jako občan doufám, že se radní našeho města vyjádří a začnou konat. Kartu si neobnovím i když mě to bude stát více.

Nepřihlášený uživatel

#145

2014-11-23 20:25

Za co platit za výměnu karty. Bance taky neplatim za kartu. Zrušili bankomaty na dobíjení, vydělává zase na tom monopol České sporitelny..... Ať si ubere na platí generální ředitel
Svědomí

#146 Pěkný obrázek k tématu:

2014-11-23 21:16


Nepřihlášený uživatel

#147

2014-11-23 23:03

Vláďa je to sebranka zlodějů a darmožroutů.platy celého vedení včetně jejich nehorázných odměn například!!!tzv.druhé pásmo s předraženou přirážkou.co na tom,že mnohé linky jezdí poloprázdné,lidi to zaplatí.dokud budou lidi mlčet,tahle verbež nás bude okrádat.

Nepřihlášený uživatel

#148

2014-11-24 07:17

Vrchol je ,že to bude jen duplikát za 170kč + 25 foto,proč ji PMDP nevymění zadarmo když není zničená ani ztracená.Beru to jako vydírání slušných lidí,ano u nás je byrokracie šitá na slušný lidi lumpů se netýká.

Nepřihlášený uživatel

#149

2014-11-24 07:58

Další poplatek je skutečně absurdní....

Nepřihlášený uživatel

#150

2014-11-24 08:08

Odmítám nátlak ve stylu: Nechceš platit za výměnu funkční PK, tak jezdi na drahé lístky a nebo choď pěšky.