Pro_Izrael

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Pro_Izrael

Aleš Toman

#26 podpora Izraeli

2014-08-11 17:48

Jsem věřící křesťan, násilí obecně odsuzuji, ale uznávám, že jsou situace, kdy se člověk musí proti agresi jiného člověka bránit. To je podle mého situace současných izraelských lidí. Jestliže někdo vybuduje na vyprahlé půdě během několika málo let velice moderní a prosperující stát, který navíc nese Boží požehnání (jsem si vědom, že zde se mnou budou souznít pouze věřící lidé - židé a křesťané), je jeho přirozeným právem bránit se proti barbarství agresorů, kteří usilují dnem i nocí o teror pro jeho obyvatele. Proto - Bůh žehnej Izraeli a Miloši Zemanovi, díky kterému je Česká republika v současné době v očích izraelských občanů jednou z nejpřátelštějších zemí vůči tomuto národu. 

Mirka Zvědělíková
Nepřihlášený uživatel

#27 Pro Izrael

2014-08-11 18:35

Nemám, co bych k tomu více dodala a není třeba nic dodávat... prostě podepisuji


Nepřihlášený uživatel

#28

2014-08-11 18:42

Izrael má právo na obranu.

Nepřihlášený uživatel

#29

2014-08-11 19:11

Díky,že někdo tak dobře a výstižně zformuloval to , co vnímám a chápu podobně. Jitka Tichá

Nepřihlášený uživatel

#30

2014-08-11 22:24

Děkuji organizátorům za cenný občanský postoj a za bezvadnou formulaci petice.
Pavel Smutný

Nepřihlášený uživatel

#31

2014-08-12 06:29

Není horší zbraně než lež. I kdyby byla 100 krát vyvrácena, špína a pochybnosti na oběti vždy zůstanou. Teroristé to dobře vědí, s touto zbraní pracuje i Putin. Kdo to umíte, zřizujte prosím nové nápadné stránky na internetu s pravdivým zpravodajstvím Děkuji Ludmila.

Nepřihlášený uživatel

#32

2014-08-12 06:29

Jsem hrdý na to, že právě Československo v prvních letech vzniku Izraele pomohlo významně tomuto státu udržet se na žhavé arabské půdě. Jsem šťasten, že jsme až dosud Izrael spíše podporovali a že se u nás nachází stále velevýznamná část obyvatel, kteří chápou oč jde a Izrael podporují. Nenechme jej padnout, jinak jsme na řadě především my i s celou EU, která pro samou politickou korektnost a multikulturalismus nedbá, či již zapomněla na základní sebezáchovné instinkty.
Anonym

#33

2014-08-12 06:52

Rád bych reagoval na komentář č. 1- že Izrael je jediný bránící židovsko-křesťanské hodnoty. Izrael je v tomto stejný jako západní země: um. potrat, eutanazie, LGBT podpora... Takže sundejte růžové brýle... 


Nepřihlášený uživatel

#34

2014-08-12 08:51

Neexistuje žádný stát na světě, který by strpěl, aby obyvatelé sousedního státu zasypávali jeho území raketami. Velmi rychle by došlo k odvetné válce a v případě takto dlouhého konfliktu zřejmě k válce vyhlazovací. Palestinci si musí konečně uvědomit, že kdo seje vítr, sklízí bouři.

Nepřihlášený uživatel

#35

2014-08-12 12:31

Nemohu více dodat, protože úplně vyjadřuje to, co cítím. Jen bych rozmělňoval obsah napsaného. Další slova jsou zbytečná.
Jiří Vrtný
Lukáš Dokoupil
Nepřihlášený uživatel

#36

2014-08-12 15:05

Israel a ČR táhnou za jeden provaz! Za svobodu a demokracii proti teroristům!


Nepřihlášený uživatel

#37

2014-08-12 16:00

Výborná petice. Ráda jsem ji podepsala. Nedokážu pochopit, jak někdo může nenávidět i malé děti! A usilovat jim o život! Proto jsem ráda podepsala. A navrhuji, aby se zřídila a ukazovala jasně internetová stránka, na které by byly postupně zaznamenávány rakety dopadající na území Izraele, i s oblastí dopadu, či zachycení pomocí Iron Dome, tak jak se to děje jinde. Aby naši lidé věděli, o co skutečně jde! Protože naši novináři vesměs o raketách dopadajících již celá léta na území Izraele mlčí! Ptám se, kde je novinářská etika? Neptám se příliš naivně? Naši lidé mají právo na objektivní informace. Petice ICEJ k nim přispívá.

Nepřihlášený uživatel

#38

2014-08-12 16:42

Izrael je znovu předvojem demokracie v tomto trápením zmítaném regionu. Je stabilním bodem i příkladem, že i v tomto regionu se dá lidsky i pozivně fungovat a perspektivně se rozvíjet.

PhDr. Jaroslav Andrýsek

Nepřihlášený uživatel

#39

2014-08-12 17:20

Skvělý nápad.Modlitebně podpořit a bude líp.Díky.Eva

Nepřihlášený uživatel

#40

2014-08-12 17:27

Jediná výhrada...
Lidé jsou proto lidmi, aby se vždy domluvili. Pozvednutí zbraně, i když jde o obranu domova se našemu Bohu nemůže nikdy líbit a MUSÍ to být ta poslední možnost. Já se domnívám, že Izrael se tomuto nezpronevěřuje. Já jsem v Izraeli viděl, že se snaží odčinit mnohé chyby minulosti a nejvíce bojují proti nepříteli trpělivostí a láskou. Proto má Izrael můj hlas.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-08-12 18:21


Pavel Avram Fröhlich
Šatov

#42 I Stand with Israel!

2014-08-12 18:25

Jakožto Žida mě narůstající antisemitismus v Evropě velmi znepokojuje. Nikdy bych si nepomyslel, že 70 let od hrůz období Šoa, uslyšíme v řadě evropských metropolí znovu volání po zabíjení Židů. Izrael, jakožto jediná skutečná demokracie na Blízkém východě, je nejbližším spojencem Evropy v tomto regionu. Paradoxně zde brání morální, kulturní a civilizační hodnoty "starého kontinentu". Všichni si přejeme mír, ale dokud bude vedení Palestinské autonomie ležet více na srdci zničení Izraele, než blaho a prosperita vlastního obyvatelstva, mír není možný. Teroru neustoupíme. Elohim žehnej Izraeli!


Nepřihlášený uživatel

#43

2014-08-12 19:52

Podporuji za MUZIKA JUDAIKA celou petici Blanka Vogelová prezidentka

Nepřihlášený uživatel

#44

2014-08-12 21:51

Jen ten, kdo nemiluje život, by se nepostavil pro Israel - který byl daný lidstvu pro požehnání (Gen 12:3) a pro záchranu na věčnost (Jan 4:22). Samozřejmě hebrejsky ZÁCHRANA je JEŠUA. Takže kdo myslí logicky, je za Israel logicky Bohu stvořitelovi VDĚČNÝ. Jak prosté! AM ISRAEL CHAI!!!
pastor John J Podmolik a Cesta panujícího Olomouc o.s.

Nepřihlášený uživatel

#45

2014-08-13 11:09

Modlím se za Izrael

Nepřihlášený uživatel

#46 Re:

2014-08-13 13:57

#1: -  Shalom Izrael

 


Nepřihlášený uživatel

#47

2014-08-13 15:29

Jsem dlouholetým členem ČSPI, Občanského sdružení Hadasa na zachování židovských památek na Táborsku, byl jsem v Izraeli a dlouhodobě se zajímám o tuto zemi a fandím tomuto státu za to, co od roku 1948 dokázal.

Nepřihlášený uživatel

#48

2014-08-13 15:54

Skoda, že jsme o této akci na Václaváku nevěděli. J. Ondráčková
maja

#49

2014-08-13 17:25

Nesmíme se tvářit, že se nic neděje! Rozmáhání antisemitismu je jako plíživé, nebezpečné podhoubí. Anonym 33 - nikdo netrvdí, že Izrael je dokonalý. Ale je trnem v oku mnohým a ač sám mírumilovný, stále čelí vojenským atakům a musí se bránit. I to dělá nadmíru ohleduplně. Žádný jiný národ by své nepřátele nazásoboval energiemi a neupozorňoval předem na cíl následného útoku. Shalom Israel !  

 


Nepřihlášený uživatel

#50

2014-08-13 18:34

Bůh to vidí a co na to věřící?