Výzva k podání Stížnosti pro porušení zákona

Výzva k podání Stížnosti pro porušení zákona / Oznámení / Přemístění do Českých Budějovic / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-07-12 09:57

Malá výhra!!
Martin Donda

#2

2014-07-14 06:22

Jen tak dál.

Nepřihlášený uživatel

#3

2014-07-21 15:32

V dusných 50tých letech kom.zvůle říkaly nám dětem sousedky(nechodící do kostela):Všeho do času, Pán Bůh na věky-tak ani tato mizérie nepotrvá věčně! Potoček HK
Jan Šinágl

#4 Rozhovor ministryně Věry Jourové s Janem Šináglem

2014-07-27 10:10

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2014-08-01 02:00


Monika

#6 Re:

2014-09-27 06:28

#5: Mirek T. -  

 Jste idiot. Kdybyste si přečetl o co jde, tak byste tuhle hovadinu nenapsal. Svině je madam komisařka a ještě za to  shrabla miliony. 


Nepřihlášený uživatel

#7

2014-10-08 21:23

Gratuluji Vám k tomuto částečnému, ale pro celou rodinu zřejmě významnému posunu. Vám, manželovi a dětem přeji hodně sil a zdraví, dále doufám zejména ve výsledky činnosti "božích mlýnů". S pozdravem Martina Brzobohatá
jarda

#8 Re:

2014-10-09 20:05

#5: Mirek T. -  

ty jsi nejen idiot, jak píše Monika, ale také jsi lidské prase a zasloužil bys aby tě semlela policejně justiční mafie. Pak by se ti snad v té Tvé tupé makovici rozsvítilo...

Jan Šinágl

#9 Citace z ústavní stížnosti ing.arch. Marka Řičáře!

2014-10-18 06:00

Citace z ústavní stížnosti ing.arch. Marka Řičáře!

2014-10-17 23:33

... V rámci režimu ochrany osoby měl přísný zákaz podnikat cokoli ve vztahu ke své původní identitě. Přitom obviněn z trestného činu byl jako Marek Řičář – tedy pod svou původní identitou. Policisty mu bylo řečeno, že přestoupení zákazu – tedy jakýkoliv úkon, jakékoliv oslovení kohokoliv, kdo jej zná pod původní identitou je závažným trestným činem. Tento striktní ochranný režim mu byl ukončen den před vynesením ROZSUDKU MS PRAHA, tedy po ukončení dokazování ve věci. Celý režim Ochrany svědků a jiných osob probíhá v režimu utajení, což samo o sobě znemožňuje svobodnou obhajobu. S jakýmkoli dokumentem, listem, stranou papíru, se mohl seznámit pouze jako s utajovanou skutečností a musel jej okamžitě odevzdat Policii. ...

Citace z ústavní stížnosti ze dne 25.6.2013 ing. arch. Marka Řičáře. Celou zveřejním v nejbližších dnech - další otřesné čtení o stavu justice, policie a naší země. Dnes jsem zveřejnil: Podnět ing. arch. Marka Řičáře k podání stížnosti pro porušení zákona

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2015-01-06 23:39



Nepřihlášený uživatel

#11

2015-02-16 21:04

Dobrý den,
Byl jsem také odsouzen za údajné zpronevěření dotace 538.000 Kč z roku 1994 na protiradonová opatření při výstavbě jedné chráněné dílny pro handicapované děti a mládež. Dva roky měla naše firma zaměstnaného člověka, který se o projekt staral, nechali jsme zpracovat projekt a začali stavební práce. Pak se ale do naší firmy pustila jedna estébácká likvidátorka, která rozkradla z účtů firmy 1,5 milionu za prvních 14 dnů. Když jsem na ni ale podal trestní oznámení, tak mně oplatila stejnou mincí. Jenže měla estébácké známosti na policii a soudech - na rozdíl ode mne, protože jsem byl 20 let v zahraničí. Výsledkem bylo, že "likvidátorce" se nic nestalo, i když vlastně to byla ona, která byla odpovědná za finance firmy v likvidaci! Peníze na účtech byly, takže mohla "dluh" zaplatit, ale ona je raději použila pro vlastní potřebu! Sice nás už všechny činnosti kolem radonu tehdy stály víc jako celá dotace, přece jsem dostal trest se sazbou 5 - 12 let! Když jsem byl brán do vazby (údajně jsem mohl utéci!), tak jsem při této sazbě měl mít podle zákona ex offo, ale dostal jsem ho až na konci vazby! Od roku 1998 jsem celých 6 let trávil většinu času psaním stížností a odvolání až do Štrasburku. Nakonec to skončilo jen podmínkou (kromě 2 měsíců ve vazbě, které mi nikdo nezaplatil) půl roku s odkladem na 1 rok! Dotyčná dotace neměla stanovena žádná pravidla, ale přesto jsem nevyhrál! Prohnilá justice! Do dnes lituji, že jsem se vracel do Česka. Přišel jsem už o všech 6 milionů, které jsem si přivezl v r. -91, a o veškeré iluze! Estébáci vyčarovali další dluhy ve výši 3 milionů, už 6 let jsem v insolvenčním řízení.
Tak vidíte, nejste sama... Všechno, co píšete Vám věřím. Vůbec se nedivím, že se člověk může dostat do estébáckých mlýnských kamenů. Stačí se "někomu" znelíbit, nadávat na komunisty apod.! Ale držím palce, aby Vaše trápení skončilo co nejdříve.
Josef Němec, Brno