Česká televize - petice za zrušení koncesionářských poplatků

Žádám tímto všechny svobodné a duchem přítomné občany tété země, aby podepsali tuto petici. Důvodů je více:

1) Česká televize jako veřejnoprávní medium neplní svoji funkci nezaujatosti

2) Česká televize nedává stejný rozsah všem parlamentním stranám k vyjádření svých názorů, řešení aktuálních problémů a jejich programových vyjádření

3) Veškeré debaty s hosty jsou předem programově manipulovány. Není dán prostor k vyjádření názorů a postojů jednotlivých účastníků. Tito jsou umně řečnicky vmanipulováváni do odpovědí stylu ano nebo ne, kde není možno vyjádřit skutečnou podstatu věci

4) ČT téměř se všemi moderátory je pravicově zaměřená v duchu neoliberalismu.

5) Chceme opravdu objektivní, politicky nezjreslené zpravodajství a pořady. Dosud takové nejsou. Valná většina všech informací ČT je úmyslně zmanipulována a obelhává tím většinu diváků.

Zrušením koncesionářských poplatků a zavedením přímého financování ČT ze státního rozpočtu v poloviční výši než je tomu dnes, zavedením skutečně nezávislé kontroly nad hospodařením a obsahem vysílání by mělo dojít k narovnání způsobilosti ČT působit jako nezávislé veřejnoprávní medium.


Jaromír Šára    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Jaromír Šára svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...