Chceme odvolání rozhodčího Ondřeje Lercha

Prosíme všechny fotbalové fanoušky, které už nebaví věčné poškozování týmů hrajících s týmem FC Viktoria Plzen.

Proč právě Ondřej Lerch ? 

 Protože Ondřej Lerch, o kterém se ví, že patří mezi oblíbené sudí kontroverzního místopředsedy Romana Berbra.

Už hodněkrát poškodil tým hrající s FC Viktoria Plzen. Nejznámější případ je jeho výpomoc Plzni proti Olomouci v roce 2016 ( zde je odkaz na článek: https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/podvod-rozhodciho-lercha-v-utkani-olomouc-vs-plzen.A160228_204600_fotbal_ald)

Rozhodčí Ondřej Lerch byl sice na nějakou dobu vyzařen z listiny profesionálních rozhodčích, ale opět se vrátil na scénu aby mohl podporovat pana Berbra.

 

Dne 25.02.2019 byl rozhodří Ondřej Lerch zvolen jako hlavní rozhodčí v zápase, kde domáci tým SFC Opava hostil Viktorii Plzeň.

FC Viktoria Plzeň si nemohla dovolit ztratit body. Ale v nováčkovské sezoně Opava potvrdila, že z Opavy se body vozí těžko.

K zápasu-> Ondřej Lerch nařídil pro Plzeň nesmyslný pokutový kop. Rozhodčí Ondřej Lerch nenechal Opavu  celý zápas hrát dopředu, v každém momentu, kdy se Plzeň dostávala pod tlak, tak rozhodčí Ondřej Lerch si pokaždé něco vymyslel proti Opavě. Nakonec Plzni uznal gól z offsidu. FC Viktoria Plzeň druhý poločas zdržovala hru, nehrálo se cca. 12 minut a rozhodčí nastavil nad rámec základní hrací doby pouze tři minuty.

 

Tímto chci říct, aby fanoušci zapomněli na jakoukoliv rivalitu mezi sebou a společně se podepsali pod tuto petici, abychom zamezili Berbrovi ovládat ligu jak se mu zamane.

Jen si vzpomeňte kdy Váš oblíbený tým nastoupil proti Viktorii Plzeň a po nesmyslných verdiktech přišel o body.

Děkuji.

Společně proti fotbalové mafii.

 


Lerch.gif


Filip Mareth    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Filip Mareth svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...