Chceme ekologičtější obaly potravin!

 Vážení občané!

Pojďme se společně zasadit o šetrnější balení potravin, které jseou často baleny v zcela zbytečných vrstvách plastu, který má velmi špatný vliv pro naší planetu a přitom je pro dané výrobky vůbec nepotřebujeme.

Proč by sušenky měly být baleny v jednom velkém obalu a pak ještě každá ve zvláštním sáčku? Copak je potřeba do výrobků přidávat plastová plata jako podložky? Je nutné aby obal od chipsů, či mražené zeleniny byl třikrát větší než je třeba pro skutečný obsah? ...

Zdá se vám že jsou to maličkosti? Představte si kolik plastu by se ušetřilo v globálu, kryby výrobci více dbali na ekologickou stránku výroby! Každý malý zbytečný jednorázový plast navíc je přítěž pro planetu! Pojďme s tím něco dělat!

 

D. Machová, žačka základní školy

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji D. Machová svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...