Přechod pro chodce před ZŠ Boršov nad Vltavou

Z důvodu velkého provozu před Základní školou v Boršově nad Vltavou žádáme zajištění bezpečného pohybu dětí kolem komunikace zřízením přechodu pro chodce a případného semaforu s rychlostním čidlem. Takový semafor by signalizoval červenou pouze v případě překročení nejvyšší povolenné rychlosti. Samotné dopravní značení upozorňující na pohyb dětí se jeví jako neefektivní. Rozšíření podjezdu umožnilo obousměrný průjezd vozidel a většina řidičů již svou jízdu nezpomalí. Kateřina Čadová    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Kateřina Čadová svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )