Za zdravé jídlo ve školních jídelnách
Sbírání podpisů
2013-04-15 08:30:52Dobrý den, dovoluji si vás oslovit, protože jste podepsal/a petici Za zdravé jídlo ve školních jídelnách. Připravili jsme petiční archy tak, abychom měli v ruce "fyzické" podpisy. Prosím, ozvěte se mi na e-mail vera.forejtova@seznam.cz pokud jste ochotni podpisy sbírat a domluvíme podrobnosti (zaslání archů k vám, pak zpět ke mně apod).
Mgr. Věra Forejtová, zástupkyně ředitelky Masarykova základní škola a mateřská škola Semčice
Sdílet tuto petici
Pomozte této petici získat víc podpisů.
Jak petici propagovat?
- Sdílejte petici na své facebookové zdi a ve skupinách souvisejících s tématem vaší petice.
- Spojte se s přáteli
- Napište zprávu s vysvětlením, proč jste tuto petici podepsali. Lidé ji totiž podepíší spíše, když budou chápat, o jak důležité téma se jedná.
- Zkopírujte adresu webových stránek této petice a vložte si ji do vlastní zprávy.
- Pošlete zprávu přes e-mail, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.