Ať jdou herci, hospodští a hlavně Landa makat rukama do špitálů!

Stále vidíme hromadu verbeže, která si stěžuje a pláče v médiích, jak je nařízení vlády proti koronaviru omezuje, a Landa nám dokonce říká, že tady lidi nemají co žrát. Ano, verbež, která nikdy nepracovala - jen parazitovala na společnosti, teď nemá co žrát a je to dobře. Doufám, že tento stav potrvá ještě minimálně rok.

Kdo je ta verbež: Herci, umělci na volné noze, umělci obecně, sportovci, hospodští, provozovatelé stánků, lyžařských středisek, hoteliéři, youtubeři a mnoho podobných profesí, bez kterých se lidstvo obejde.

Tihle lidé si moc zvykli na to, že nemusí dělat skoro nic, a ostatní jim přispívají na jejich blahobyt. Jen hrstka z některých verbežáků si uvědomila, že když chtějí žrát, musí začít makat, ten zbytek pláče v médiích.

Každý normální člověk, který to cítí podobně a své živobytí si umí zařídit, ať dá souhlas s tím, že by se měli všichni, kdo teď pláčí zařadit do pracovních procesů. Mohou pomáhat v nemocnicích, obchodech, odklízet silnice, být zkrátka společnosti prospěšní. Aby pak mohli s čistým štítem a hrdě hlavou vztyčenou říci, že se během Covidu neschovávali v hovnech a neškemrali.

V boji proti verbeži zdar!

 


König für einen Tag    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji König für einen Tag, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...