My Sobotku nedáme

Kontaktujte autora petice

Výstup členské petice "My Sobotku nedáme! - Nejsme Zemanovy ovce"

2013-11-11 08:08:54

Vážené členky a členové, signatáři petice!

S pomocí Mladých sociálních demokratů jsme rozdávali na oranžovém papíře vytištěný text petice a, drobným písmem na druhé straně, i jména všech nás 415 signatářů. Petici dostali jak účastníci demonstrace, řádově několik desítek lidí, tak velká většina z asi 180 členů a členek ÚVV ČSSD.

Navíc mi bylo umožněno účastnit se zasedání ÚVV jako host. Vystoupil jsem s příspěvkem založeným na naší petici. Pokud máte zájem si přečíst můj proslov, napište mi o něj na ímejl jirihladik@hotmail.com.

Přemýšlejte nyní, jakými systémovými iniciativami naplnit tuto aktivizaci nás členů. K větší angažovanosti členů vyzvali např. předseda Sobotka či Vladimír Špidla. Já si dokáži představit mít ve stanovách institut členské petice (iniciativa zdola) a členské ankety (dotázání se členů na jejich názor shora). Padly také návrhy na volby kandidátek přímo členy (primárky). Technicky se mnohé dá zařídit přes stranický intranet. Další věcí je zajistit akce pro vzájemné setkávání a komunikaci členů z různých koutů republiky. Nebojte se tyto věci sami nadhodit při diskusích ve vašich místních organizacích. Využijme tento moment k prohloubení demokracie uvnitř strany!

S přátelským pozdravem a díky za Váš podpis,

Jirka Hladík


Jiří Hladík

Ukončení petice a další kroky: informování ÚVV

2013-11-06 07:37:37

Vážené členky, vážení členové ČSSD - signatáři petice "My Sobotku nedáme! - Nejsme Zemanovy ovce"!

Petici jsem ukončil 6. listopadu v 8:22. Přes těžkosti dostat existenci petice do povědomí členů se podařilo shromáždit 415 Vašich podpisů. Tím je petice největším souznějícím vyjádřením členstva k nastalé situaci, a to ještě napříč celou zemí.

Jsem přesvědčen, že Váš názor a odvaha jej veřejně vyjádřit by měly být známy členům a členkám ÚVV, kteří budou na svém klíčovém zasedání 10. listopadu o dalším osudu ČSSD rozhodovat. Snažím se proto, aby se petice k ÚVV dostala - buď elektronicky, nebo na papíře (můžete přijít podpořit Bohuslava Sobotku od 8 hodin před hotel Olšanka, kde ÚVV bude zasedat) či vystoupením na ÚVV.

Budu se snažit na Vás získat e-mailový kontakt, abych Vás po skončení mohl informovat. Zasedáním ÚVV totiž práce na obnově důvěry v ČSSD teprve začne.

S přátelským pozdravem,

Jirka Hladík


Jiří Hladík

Zřejmě mylné dvojité přihlášení

2013-10-28 13:09:23

Lucie Orgoníková z Hradce Králové byla zaregistrována dvojmo. Předpokládám, že jde o nějakou technickou závadu. Pokud jsou jmenovkyně, nechť se mi ozvou prostřednictvím komentáře.

S pozdravem,

JH


Jiří HladíkSdílet tuto petici

Pomozte této petici získat víc podpisů.

Jak petici propagovat?

  • Sdílejte petici na své facebookové zdi a ve skupinách souvisejících s tématem vaší petice.
  • Spojte se s přáteli
    1. Napište zprávu s vysvětlením, proč jste tuto petici podepsali. Lidé ji totiž podepíší spíše, když budou chápat, o jak důležité téma se jedná.
    2. Zkopírujte adresu webových stránek této petice a vložte si ji do vlastní zprávy.
    3. Pošlete zprávu přes e-mail, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.