Petice proti trvalému označování - čipování psů - zatím ne občanů

Kontaktujte autora petice

ROZHOVOR S NÁMĚSTKEM PRIMÁTORA OSTRAVY DALIBOREM MADEJEM - MS DENÍK 22.9.2014 --- PTEJTE SE TAKÉ

2014-09-20 07:23:46

http://moravskoslezsky.denik.cz/online-rozhovor/on-line-rozhovor-s-daliborem-madejem-clenem-strany-toryove-20140918.html

http://moravskoslezsky.denik.cz/online-rozhovor/on-line-rozhovor-se-statnim-zastupcem-v-kauze-dedic-20140521.html

DOTAZ NÁMĚSTKOVI PRIMÁTORA A PŘEDKLADATELI "ČIPOVACÍ VYHLÁŠKY" ZASLANÝ MS DENÍKU 20.9.2014 V 8.20 hod. :

NULOVÁ TOLERANCE, KONEČNĚ/É/ ŘEŠENÍ, OSTRAVA NEMUSÍ BÝT ČERNÁ - TO JSOU SLOGANY U VAŠICH BILLBOARDŮ SILNĚ ZAVÁNĚJÍCÍ TOTALITOU, RASISMEM ČI V DNEŠNÍ DOBĚ HROZIVĚ ROSTOUCÍM DŽIHÁDEM ! ! !  KOLIK STOJÍ TATO VAŠE AKCE A KDO JI FINANCUJE? NEJSPÍŠE TO BUDOU "VDĚČNÍ OSTRAVŠTÍ PEJSKAŘI " JAKO PODĚKOVÁNÍ ZA VYNUCENÉ ČIPOVÁNÍ PSŮ V OSTRAVĚ, KTERÝCH NAJEDNOU V OSTRAVĚ UBYLO cca 7000 / z odhadovaných 24000/ . STEJNĚ TAK JAKO UBYLO 25000 OBČANŮ OSTRAVY ZA POSLEDNÍCH cca 8 ROKŮ. POKUTY, VYHROŽOVÁNÍ A ZASTRAŠOVÁNÍ SLUŠNÝCH OBČANŮ NIC NEVYŘEŠÍ, KOMPROMIS, SLUŠNOST A TOLERANCE DLE MÉHO NÁZORU ANO ! ODPOVÍTE MI  , PANE NÁMĚSTKU PRIMÁTORA ?

dnes 23.9.2014 12:48

ODPOVĚĎ:Dobrý den, pana Hadaščok, kdybyste se nepodepsal, tak bych stejně poznal, že jste to vy. K otázce čipování psů jsem vám několikrát odpovídal na zastupitelstvu města a dokonce osobně - vyhlášky města, jako například čím lidé v Ostravě mohou topit, nebo vámi zmiňované čipování psů, se neschvalují kvůli občanům, kteří se chovají zodpovědně, ale právě naopak. Kdybychom se všichni chovali tak, jak máme, ohleduplně k druhým, tak žádné vyhlášky nepotřebujeme.
Co se týká naší kampaně: Konečně řešení - je o tom, že se pohybuji v partě lidí, se stejným pohledem na život a v určité chvíli jsme neměli koho volit. Konečně nabízíme řešení reálných problémů a dokonce říkáme jak je chceme řešit.
Nulová tolerance - vyjadřuje jednoznačně to, že jsme proti jakékoliv formě kriminality a porušování norem vzájemného soužití.
Ostrava nemusí být černá - jasně se ukázalo z televizní diskuze, jak je Ostrava negativně vnímána v rámci celé republiky a přičiněním některých dokonce i v Evropě. V konečném důsledku takováto klišé škodí Ostravě minimálně při získávání nových investorů, kteří by přinesli průmysl s vyšší přidanou hodnotou a atraktivní zaměstnání pro naše lidi. A mohl bych uvést daleko více příkladů.

 http://www.petice24.com/a/43512


Petr Hadaščok , - Ostrava

JSME PROTI ČIPOVÁNÍ - JSME OSTRAVA / STRANA ZELENÝCH A PIRÁTI /

2014-09-19 21:45:16


Petr Hadaščok , - Ostrava

PŘEDVOLEBNÍ POHÁDKY PRO OBČANY OSTRAVY, SLIBY SE SLIBUJÍ ........

2014-09-17 14:44:53
 

OSTRAVA NÁŠ DOMOV /INICIÁTOR "ČIPOVACÍ VYHLÁŠKY" č.9 z 24.10.2012 / - PALYZA LUMÍR - ČSSD                                             Doma mi nikdo nevyhrožuje , ani mě neuráží a úcta a pochopení je samozřejmé - platím jen za to , co potřebuji nebo chci .


NULOVÁ TOLERANCE PŘEDKLADATEL  "ČIPOVACÍ VYHLÁŠKY" č.9 z 24.10.2012 / - MADEJ DALIBOR - DNES TORYOVÉ                           TOLERANCE ke všem slušným občanům by měla být samozřejmostí  ! ! !   TO SNAD PATŘÍ K DEMOKRACII ! NEBO UŽ JE TU DŽIHÁD ?


SLUŠNOST NENÍ SLABOST /- KAJNAR PETR - PODEPSAL VYHLÁŠKU č.9 z 24.10.2012  JAKO PRIMÁTOR - DNES OF/OSTRAVSKÉ FORUM/                        Slušnost však musí být především k občanům, nikoliv k mafiánům a lumpům.


VÍM, JAK NA TO/ - ŠTĚPÁNEK MARTIN PŘEVÁŽNĚ HLASOVAL PRO VYHLÁŠKU  č.9 z 24.10.2012 - NÁMĚSTEK - ODS     Již 4 funkční období to nešlo - teď tomu máme uvěřit ? ? ?
VÍM, JAK NA TO .... A M.HAŠEK JE POUHÝ BŘÍDIL - Š.M. V LETECH OD 2008-2010 BYL SOUČASNĚ ZASTUPITELEM OSTRAVY - JIH, ZASTUPITELEM STATUTÁRNÍHO MĚSTA OSTRAVY, ZASTUPITELEM MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE, ZAMĚSTNANCEM VŠB JAKO ODBORNÝ ASISTENT A SOUČASNĚ I SPOLEČNÍKEM V JAZYKOVÉ ŠKOLE HELLO . HMMMM .....


TITO 4. KANDIDÁTI NA PRIMÁTORA  JSOU VE FUNKCÍCH NA OSTRAVSKÉ NOVÉ RADNICI NEJMÉNĚ 40. ROKŮ - CO DODAT ?

http://moravskoslezsky.denik.cz/online-rozhovor/on-line-rozhovor-se-statnim-zastupcem-v-kauze-dedic-20140521.html                    

Výzva panu primátorovi

 http://www.socdemostrava.cz/clanky/2014-05-20-vyzva-primatorovi

  A TAK TO BOHUŽEL VYPADÁ - VELMI SMUTNÝ POHLED :

http://ostravablog.cz/foto/zapisnik-turisty-v-ostrave-cesta-prvni/

 

Ostravica-Textilia – Od hlavy k patě Vás oblékne Módní dům Ostravica. Takové bylo motto nejluxusnějšího obchodního domu v Ostravě. Dnes je však slavný palác módy opuštěn a chátrá...

NOVINKY MNOHEM PŘÍZNIVĚJŠÍ :

 http://www.necipujtenas.cz

 

17. září 2014: K významným osobnostem a politickým stranám (Svobodní, část TOP 09 a ODS, hnutí ANO) podporujícím zrušení tzv. povinného čipování v Ostravě, které si vynutili pod hrozbou likvidačních pokut a proti vůli lidu prosadili legislativním násilím (vyhláška č. 9/2012) minulí zastupitelé centrální ostravské radnice: se nyní přidalo také volební uskupení Strany zelených a Pirátů s názvem JSME OSTRAVA (JO). V oficiálním programu JO určeném pro komunální volby roku 2014 a všechny ostravské městské obvody si může každý svobodomyslný občan jasně přečíst tento níže uvedený veřejný příslib voličům v kapitole „Bezpečnost, hazard, kamerové systémy“:

 

"Podporujeme zrušení povinnosti čipovat psy, pokud majitel psa označí jiným způsobem."

 

V Ostravě tak vzniká mohutná ideová platforma ANTI-čipovacích politických stran/hnutí/osobností, které spojuje napříč názorovým spektrem touha po osvobození občanů od legislativního násilí a nekorektního vynucování implantací RFID transpondérů. Obyvatele třetího největšího města v České republice mohou být již díky tomu příští měsíc po volbách konečně uvolněni ze spárů zástupců „čipovací lobby“ a nejrůznějších papalášů s totalitním pojetím donucovací politiky.

ZDROJ :

 http://www.necipujtenas.cz

 

 

 


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava

I VY SE MŮŽETE PTÁT - PTEJTE SE ! ! ! : www.anoptejtese.cz

2014-09-14 10:30:08

 Diskusní web s kandidáty hnutí ANO
do zastupitelstva města Ostravy

www.anoptejtese.cz

Dotazy na kandidáta na primátora Ostravy / HNUTÍ ANO / :
Ing. Tomáš Macura, MBA, 50 let, ženatý, dvě děti

Odpověď na otázku:

Jako chovatel tří psů a dvou koček :) a také coby aktivní člen několika subjektů zabývajících se problematikou domácích zvířat mám výhrady k městskou vyhláškou stanovené povinnosti čipování psů, a to jak z hlediska zdravotního, ekonomického, praktického a konec konců i demokratického. Tento svůj názor jsem v té době vyslovil i veřejně. V situaci, kdy podle platné vyhlášky měli být všichni psi v Ostravě do konce roku 2013 již načipováni a městská policie byla nákladně vybavena příslušnými technickými prostředky, si nicméně nejsem úplně jistý, jaký efekt by případná změna legislativy v tuto chvíli přinesla. Rád o tom povedu debatu s odborníky.

Velice mě zajímá , zda podpoříte zrušení OZV č.9/2012 - nucené čipování psů v Ostravě , které bylo schváleno i proti vůli občanů a v podstatě bez jejich vědomí! Vše podstatné najdete pod Peticí proti nucenému čipování psů. V ČR je 6253 měst a obcí a v drtivé většině obcí není čipování psů vynucováno legislativním násilím - Slovensko zrušilo nucené čipování psov, mačiek a fretiek zákonem od 1.1.2014 - 133 poslanců NRSR hlasovalo pro dobrovolnost čipování a pouze 1 poslanec byl proti tomuto zákonu. "Otevřená ostravská radnice" považuje protestující občany za hlupáky nebo také demagogy . .....             

Odpověď na otázku:x

Efekty povinného čipování psů považujeme za sporné. Nicméně v situaci, kdy podle příslušné městské vyhlášky by měli být všichni psi přihlášení v Ostravě již déle, než osm měsíců "načipováni" a strážníkům Městské policie již byly nakoupeny technické prostředky - "čtečky čipů", nevidíme žádný významný přínos z případného zrušení této vyhlášky. Není to naší prioritou, jsme však otevřeni diskusi na toto téma.

 

NOVINKY Z PLZNĚ ! ! ! : http://svobodnaplzen.cz/nechame-vam-vase-penize/

Necháme vám vaše peníze

 

http://www.necipujtenas.cz/Files/necipujtenas/ceske-budejovice-dobrovolne-cipovani-programy-souziti-sezviraty-ve-mestech-cistota-ulic-dialog-s-obcany-ankety-interpelace-konec-cipovaciho-nasili-2013-2014.pdf

! ! !  TO NENÍ SCI FI  ! ! !  TO JE REALITA ! ! ! V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH ! ! !

SLEDUJTE V NEDĚLI v 19.00 - 5.10.2014 :  http://www.slobodnyvysielac.sk/

 

Češi, psí národ

 Jeden a tři čtvrtě milionu. Tolik by mělo žít v Česku psů. Chování svých majitelů značně ovlivňují.     Přinášejí radost, ale i omezení. A lidé si to nechávají líbit. Milujeme psy tolik, že jim promíjíme, co nejsme schopni prominout lidem.

 

Nezájem o zjišťování exaktnějších dat o psech či o sociologický průzkum fenoménu pejskaření jako by odrážel chybějící centralizaci dat na úrovni větších měst. Zjistit relevantní číslo o počtu přihlášených psů v Praze znamená obrátit se na všech 57 městských částí. Podobné je to v Brně. Z takto získaných údajů vyplývá, že v Praze je 87 667 přihlášených psů, v Brně 28 699, v Ostravě 27 500. K tomu je ovšem třeba připočíst přibližně 30 procent nepřihlášených zvířat, abychom se dostali k realističtějšímu odhadu skutečného stavu. Na Prahu potom připadá necelých 114 tisíc, na Brno 37 300 a na Ostravu 35 750 psů. Pro srovnání, v Bruselu je legálně přihlášených 58 000 psů (skutečný počet ale bude vyšší) a ve Vídni 49 856 (podle různých odhadů by mohl být počet až sto tisíc)...................

V Česku je podle průzkumu GfK Praha 1 750 994 psů. Pokud od tohoto čísla odečteme 30 procent psů, kteří k lékaři nechodí (podle veterinářů nejvyšší odhad), a výsledek vynásobíme 1300 korunami (průměrné náklady), zjistíme, že lidé jenom za nutnou péči utratí 1,6 miliardy korun ročně. K tomu je ovšem nutné připočítat vyšetření, léky, operace a podobně, což může být další jedna miliarda. Celkově by tedy Češi ročně mohli u veterináře podle střízlivých odhadů nechat 2,5 miliardy korun.

Podle odhadů se v Česku ročně prodá 80 tisíc tun psího krmení. Vzhledem k tomu, že kilogram stojí průměrně 25 až 30 korun, Češi zřejmě utratí za krmení okolo dvou miliard korun ročně. Do deseti let by se mohlo množství prodaného krmiva zdvojnásobit.

 

http://www.svet.czsk.net/clanky/publicistika/psici.html

  
   PŘEDVOLEBNÍ POHÁDKY PRO OBČANY OSTRAVY, SLIBY SE SLIBUJÍ ........

OSTRAVA NÁŠ DOMOV /INICIÁTOR "ČIPOVACÍ VYHLÁŠKY" č.9 z 24.10.2012 / - PALYZA - ČSSD


NULOVÁ TOLERANCE  /PŘEDKLADATEL  "ČIPOVACÍ VYHLÁŠKY" č.9 z 24.10.2012 / - MADEJ - DNES TORYOVÉ


SLUŠNOST NENÍ SLABOST / - KAJNAR - PODEPSAL VYHLÁŠKU  č.9 z 24.10.2012  JAKO PRIMÁTOR - DNES OF /OSTRAVSKÉ FORUM/


VÍM JAK NA TO ! / - ŠTĚPÁNEK - PŘEVÁŽNĚ HLASOVAL PRO VYHLÁŠKU  č.9 z 24.10.2012 - NÁMĚSTEK - ODS


TITO 4. KANDIDÁTI NA PRIMÁTORA  JSOU VE FUNKCÍCH NA NOVÉ RADNICI NEJMÉNĚ 40. ROKŮ - CO DODAT ?

A TAK TO BOHUŽEL VYPADÁ :

http://ostravablog.cz/foto/zapisnik-turisty-v-ostrave-cesta-prvni/


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava

ABY SE ZE SLUŠNÝCH PEJSKAŘŮ NESTALI PSANCI ! ..... A NEJENOM V OSTRAVĚ ! ! !

2014-09-08 16:58:47

 VOLBY 10. a 11.10.2014 - STOP NADLIDEM

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ,

PTEJTE SE TĚCH , KTERÝM CHCETE DÁT SVOJI DŮVĚRU, ZDA HODLAJÍ ŘEŠIT ČI ROVNOU ZRUŠIT ODPORNOU, NELIDSKOU ČIPOVACÍ VYHLÁŠKU OZV č.9/2012, KTEROU NA PSECH I OBČANECH OSTRAVY "SPÁCHALI" ZASTUPITELÉ ZVOLENI V ROCE 2010 A Z NICHŽ MNOZÍ CHTĚJÍ VE VYSOKÝCH FUNKCÍCH POKRAČOVAT ! ! ! JE TO NA NÁS, VÁŽENÍ PŘÁTELÉ ! PŘÍSPĚVEK MĚSTA I OBCÍ NA ČIPOVÁNÍ JE OD POČÁTKU TOHOTO ROKU JIŽ ZRUŠEN, DLE INFORMACE OOŽP MMO VYDALI CELKEM   1600000 Kč. Z TOHO 500000 Kč NA ČIPOVÁNÍ PSŮ PO 100 Kč, COŽ ODPOVÍDÁ 5000 PSŮ ! 100000 Kč STÁLY PŘITOM ČTEČKY ČIPŮ. PŘEDPOKLAD BYL, ŽE V OSTRAVĚ JE CELKEM 24000 PSŮ. JAK JE VIDĚT, TAK V OSTRAVĚ UBÝVAJÍ NEJEN OBČANÉ / cca 25000/, TAK TEĎ JIŽ I PEJSCI, KOLIK JE DNES PSŮ V OSTRAVĚ JE JEŠTĚ MÉNĚ JASNÉ, NEŽ PŘED ČIPOVÁNÍM/NULOVÁ TOLERANCE PRO PANA 1.NÁMĚSTKA PRIMÁTORA - TEĎ TORYOVÉ/. ŽE BY  DAVID COPPERFIELD ? ALE TEN NÁM NEPOMŮŽE, MUSÍME SI POMOCI SAMI ! PŘESVĚDČTE O TOM I SVOJE BLÍZKÉ A PŘÁTELE !

 

ARGUMENTŮ PROTI NUCENÉMU ČIPOVÁNÍ PSŮ MÁME DOSTATEK, NEJEN U PETICE, ALE I NA:

 http://www.necipujtenas.cz 

ZCELA URČITĚ MIMOŘÁNÁ ANALÝZA VHODNÁ K PROSTUDOVÁNÍ A NEJEN PRO OBČANY OSTRAVY :

Z analýzy zápisů Sboru starostů (dále také zkráceně Ss) z let 2009 - 2013 vyplývají následující fakta a závěry: více se dočtete zde: http://www.necipujtenas.cz/Files/necipujtenas/zapisy-ostravskeho-sboru-starostu-potvrdily-nekorektni-postupy-politiku-pri-vynucovani-cipovani-zari-2014.pdf

http://www.petice24.com/a/43512

 

SLEDUJTE - - - - - - - - -  x.10.2014 :  http://www.slobodnyvysielac.sk/

 Češi, psí národ

 Jeden a tři čtvrtě milionu. Tolik by mělo žít v Česku psů. Chování svých majitelů značně ovlivňují.     Přinášejí radost, ale i omezení. A lidé si to nechávají líbit. Milujeme psy tolik, že jim promíjíme, co nejsme schopni prominout lidem.

 

Nezájem o zjišťování exaktnějších dat o psech či o sociologický průzkum fenoménu pejskaření jako by odrážel chybějící centralizaci dat na úrovni větších měst. Zjistit relevantní číslo o počtu přihlášených psů v Praze znamená obrátit se na všech 57 městských částí. Podobné je to v Brně. Z takto získaných údajů vyplývá, že v Praze je 87 667 přihlášených psů, v Brně 28 699, v Ostravě 27 500. K tomu je ovšem třeba připočíst přibližně 30 procent nepřihlášených zvířat, abychom se dostali k realističtějšímu odhadu skutečného stavu. Na Prahu potom připadá necelých 114 tisíc, na Brno 37 300 a na Ostravu 35 750 psů. Pro srovnání, v Bruselu je legálně přihlášených 58 000 psů (skutečný počet ale bude vyšší) a ve Vídni 49 856 (podle různých odhadů by mohl být počet až sto tisíc)...................

V Česku je podle průzkumu GfK Praha 1 750 994 psů. Pokud od tohoto čísla odečteme 30 procent psů, kteří k lékaři nechodí (podle veterinářů nejvyšší odhad), a výsledek vynásobíme 1300 korunami (průměrné náklady), zjistíme, že lidé jenom za nutnou péči utratí 1,6 miliardy korun ročně. K tomu je ovšem nutné připočítat vyšetření, léky, operace a podobně, což může být další jedna miliarda. Celkově by tedy Češi ročně mohli u veterináře podle střízlivých odhadů nechat 2,5 miliardy korun.

Podle odhadů se v Česku ročně prodá 80 tisíc tun psího krmení. Vzhledem k tomu, že kilogram stojí průměrně 25 až 30 korun, Češi zřejmě utratí za krmení okolo dvou miliard korun ročně. Do deseti let by se mohlo množství prodaného krmiva zdvojnásobit.

 

http://www.svet.czsk.net/clanky/publicistika/psici.html

http://www.denik.cz/hokej/spor-o-banik-hadamczik-se-pustil-do-palyzy-20130618-7pd5.html


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava

VOLBY 10. a 11.10.2014 - STOP NADLIDEM / ALFA SAMCŮM / A TAKÉ TĚM, KTEŘÍ VĚDÍ JAK NA TO A ZATÍM TOHO MOC NEDOKÁZALI A JEN SE " VEZOU " ! STEJNĚ TAK JAKO PŘEBĚHLÍCI A POLITIČTÍ TURISTÉ !

2014-09-03 20:14:51

Je to hlavně na občanech - voličích, koho zvolí do funkcí , zda zastupitele , kteří budou hájit potřeby a zájmy občanů , nebo zastupitele hájící jen a pouze zájmy svoje či lobbistů, také šmejdů a přátel, třeba i "přítele na telefonu".

VRAŤTE NÁM SVOBODU, dámy a pánové ! Jinak to udělají Vaši nástupci.


V ŘÍJNU 2014 TAK BUDEME NUCENI POŽÁDAT O ZMĚNU VYHLÁŠKY OZV č. 9/2012 NOVĚ ZVOLENÉHO PRIMÁTORA A 54 NOVÝCH ZASTUPITELŮ MĚSTA A MOHOU NAVAZOVAT I DALŠÍ KROKY V RÁMCI ZÁKONŮ ČR !

NEJVĚTŠÍ "ZASTÁNCI" ČIPOVACÍ VYHLÁŠKY OZV č.9 /2012 z 24.10.2012  V OSTRAVĚ :

 

INICIÁTOR  ČIPOVÁNÍ PSŮ V OSTRAVĚ - STAROSTA PORUBY ing. PALYZA  +

PŘEDKLADATEL VYHLÁŠKY NÁMĚSTEK  PRIMÁTORA ing. MADEJ - TŘEBOVICE +

PRIMÁTOR OSTRAVY ing. KAJNAR - Frýdlant nad Ostravicí  +

DO KOMUNÁLNÍCH I SENÁTNÍCH VOLEB V ŘÍJNU 2014 BUDOU DALŠÍ JMÉNA POSTUPNĚ DOPLŇOVÁNA :

+ ing.PISTOLAS - PORUBA , ......., ............, ........., ............, .........,

+ PaedDr.KOUTNÝ - OSTRAVA JIH , ............, .............., ......., ............, .........,

+ ing. ROJÍČEK - VÝŠKOVICE, ........., ......, .........., ........,

+ ing. ŠTĚPÁNEK- OSTRAVA JIH , ........., ......, .........., ........,

 

http://www.necipujtenas.cz/Files/necipujtenas/ceske-budejovice-dobrovolne-cipovani-programy-souziti-sezviraty-ve-mestech-cistota-ulic-dialog-s-obcany-ankety-interpelace-konec-cipovaciho-nasili-2013-2014.pdf

TO NENÍ SCI FI  ! ! !  JDE TO A NEJEN V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH, JEN CHTÍT  ! ! !

VRAŤTE NÁM SVOBODU - K 17.11.2014  BY TO BYLO DOCELA SYMBOLICKÉ I SYMPATICKÉ ! ! ! / V ČR JE 6253 MĚST A OBCÍ, V DRTIVÉ VĚTŠINĚ BEZ NUCENÉHO ČIPOVÁNÍ - A JDE TO I BEZ ZBYTEČNÝCH VYHLÁŠEK /.

 

 Na Slovensku je čipování psov, mačiek a fretiek od 1.1.2014 ze zákona dobrovolné ! Zákon schválilo 133 poslanců NRSR a pouze jediný poslanec byl proti ! "BIZNIS VYVOLENÝCH" ALFA SAMCŮ NA SLOVENSKU ZKONČIL ! ! !

 Alfa Samci - nejen pokrytectví a pohrdání občany se stalo u mnoha takových "politiků" základním předpokladem pro jejich kariéru. Před volbami ve městě plném billboardů se občan může cítit jako "Alenka v říši divů", realita po volbách potom je jen o vystřízlivění z ohlupování nebo i lží těchto "politiků" - viz OZV č.9/2012 - čipovací vyhláška schválená 24.10.2012 aniž to bylo projednáno s občany, nebo jim oznámeno s předstihem. Žádná politická strany ani hnutí tento bod neměla ve svém volebním programu a ke schválení došlo za velmi podivných okolností o čemž svědčí m.j. i neznalost mnoha zastupitelů i starostů o vlastním čipování/viz dopis ředitele KVS pana MVDr. S.Kaděrky z ledna 2013 a článek pana MVDr.Jana Nytry z března 2013 /.


Čipovací OZV č.9/2012 vznikla bez vědomí voličů-občanů města. Radní i zastupitelé neměli v sobě ani kus slušnosti, aby to alespoň s občany projednali a pokusili se vysvětlit ještě před schválením vyhlášky. ANO - pro mnohé z nich jsme jen hlupáci ,....... , ale sami ani nemohli nic vysvětlovat , informace o čipování si zjišťovali AŽ PO SCHVÁLENÍ VYHLÁŠKY ! Jejich vánoční dárek občanům Ostravy v podobě OZV se na stránkách radničních novin objevil až v předvánočním období 2012 a následně potom se mediální masáž několikrát opakovala. Jiný názor než ten jedině správný nebyl nikde v radničních novinách uveden, ač primátor i starostové městských obvodů byli o to požádáni. Pokud jsem nějakou zmínku o - PETICI - protestu  občanů proti čipování psů přehlédl, samozřejmě se dotyčnému starostovi OMLUVÍM .

Krásný závěr léta přejeme všem slušným lidem!

 

Diskusní web s kandidáty hnutí ANO
do zastupitelstva města Ostravy

Odpověď na otázku:x

Velice mě zajímá , zda podpoříte zrušení OZV č.9/2012 - nucené čipování psů v Ostravě , které bylo schváleno i proti vůli občanů a v podstatě bez jejich vědomí! Vše podstatné najdete pod Peticí proti nucenému čipování psů. V ČR je 6253 měst a obcí a v drtivé většině obcí není čipování psů vynucováno legislativním násilím - Slovensko zrušilo nucené čipování psov, mačiek a fretiek zákonem od 1.1.2014 - 133 poslanců NRSR hlasovalo pro dobrovolnost čipování a pouze 1 poslanec byl proti tomuto zákonu. "Otevřená ostravská radnice" považuje protestující občany za hlupáky nebo také demagogy . .....               

Efekty povinného čipování psů považujeme za sporné. Nicméně v situaci, kdy podle příslušné městské vyhlášky by měli být všichni psi přihlášení v Ostravě již déle, než osm měsíců "načipováni" a strážníkům Městské policie již byly nakoupeny technické prostředky - "čtečky čipů", nevidíme žádný významný přínos z případného zrušení této vyhlášky. Není to naší prioritou, jsme však otevřeni diskusi na toto téma.

http://www.necipujtenas.cz/Files/necipujtenas/naklady-cipovani-ostrava-statisticke-rozpory-pocty-ocipovanych-zvirat-zari-2014.pdf

http://www.psidetektiv.cz/data/article/filemanager/DSC_6242-horz.jpg

 

P.S. ---------- Původní zpráva ----------
Od: Statutární město Ostrava <e-Spis@ostrava.cz>
Komu: Hadaščok Petr
Datum: 5. 9. 2014 7:02:07
Předmět: Sdělení stěžovateli
Zdravím všechny přátele, signatáře petice proti nucenému čipování psů a další spřízněné duše !
Pročtěte si prosím přiloženou zprávu ze Statutárního města Ostravy, kterou jsem včera obdržel ! Pro mě z toho zcela jasně vyplývá, že kromě "ohromného úspěchu" OOŽP MMO i 1.náměstka primátora Ostravy /bylo načipováno "přesně" 5000 psů a 100 Kč = 500 000 Kč z  "avizovaných" cca 24 000 psů v Ostravě, na což bylo vyčleněno 2,4 milionu Kč z rezerv rozpočtu /  je za stávající situace a složení dosluhujících  radních města zcela zbytečné požadovat nyní jakoukoliv změnu či zrušení  ostudné a nehumánní "čipovací"vyhlášky OZV č.9/2012 . Na předchozích dvou zasedáních zastupitelstva města jsem jako občan čekal na možnost vystoupení celkem 14 hodin / 6+8 / !!! Skutečně je to "radnice otevřená občanům, stejně tak i vstřícná a chápající své voliče" ! ! ! Čipovací OZV č.9/2012 vznikla bez vědomí voličů-občanů města. Radní i zastupitelé neměli v sobě ani kus slušnosti, aby to alespoň s občany projednali a pokusili se vysvětlit ještě před schválením vyhlášky. ANO - pro mnohé z nich jsme jen hlupáci ,....... , ale sami ani nemohli nic vysvětlovat , informace o čipování si zjišťovali AŽ PO SCHVÁLENÍ VYHLÁŠKY ! Jejich vánoční dárek občanům Ostravy v podobě OZV se na stránkách radničních novin objevil až v předvánočním období a následně potom se mediální masáž několikrát opakovala. Jiný názor než ten jedině správný nebyl nikde v radničních novinách uveden, ač primátor i starostové městských obvodů byli o to požádáni. Pokud jsem nějakou zmínku o - PETICI - protestu  občanů proti čipování psů přehlédl , samozřejmě se dotyčnému starostovi OMLUVÍM .
Za reálné považuji požadovat změnu či zrušení ostudné, nehumánní čipovací vyhlášky č.9/2012 až po nově zvolených zastupitelích, kteří snad budou ke svým voličům vstřícnější a budou respektovat i jejich práva. Asi jste postřehli zajímavý poznatek, že v daném případě neodpovídá na podnět občana ten , komu byl podnět zaslán /odbor interního auditu a  kontroly/ , ale ten , na koho byl podnět směrován - tudíž OOŽP MMO. Tyto a podobné praktiky zde byly již před 25 lety a je nejvyšší čas je opět zrušit či změnit !

 

 


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava

VRAŤTE NÁM SVOBODU ! I bez okupace "5.ti spřátelenými armádami Varšavské smlouvy" je totalita opět v Ostravě ! Zkoušejí, co všechno si mohou dovolit !

2014-08-19 16:20:01

LIDÉ / občané / versus  NADLIDÉ / nové elity - "t.zv.alfa samci" /.

 
Náměstek primátora Statutárního města Ostravy a zastupitel zvolený za ODS / nyní TORYOVÉ - NULOVÁ TOLERANCE a KONEČNĚ ŘEŠENÍ/ vyhrožoval m.j. i v TV vysílání občanům města likvidační 50 000 Kč pokutou za nedodržení vyhlášky  OZV č.9/2012, kterou sám předkládal. Vyhlášky nařizující občanům města nucené - povinné čipování psů čipem RFID a to i proti jejich vůli a svědomí / nejde třeba o útisk či nebezpečné vyhrožování ?/. Podobně i vyhrožování fyzickým násilím : "dokopeme tě i s tím tvým čoklem" !

Občané Ostravy nejsou trestanci, ale ani zaměstnanci města či "poddaní jeho veličenstva".

Žádný pes ani jiný živý tvor žádný čip nepotřebuje a pokud to někdo skutečně chce, měl i má možnost dobrovolně a za své prostředky nechat očipovat třeba sebe nebo své nejbližší - to vše však takoví "nadlidé" nedokáží !!! Vyhrožovat a dělat "drába" svým spoluobčanům - voličům jim však jde , obzvláště 2 roky před volbami - to bylo v roce 2012. A tak po dvou letech od voleb 2010 bylo nucené čipování ve vyhlášce č.9/2012 schváleno, přestože před volbami žádná ze zvolených stran ani hnutí neměla nucené čipování ve svém programu a občané nic ani netušili ! Podnět k čipování dal pouze jeden jediný městský obvod - PORUBA - v čele se starostou městského obvodu a nynějším kandidátem na PRIMÁTORA OSTRAVY panem Palyzou ! ! !

Jsem nucen mnohé argumenty opakovat, předkladatel vyhlášky společně s dalšími aktéry na ně rádi zapomínají, stejně jako na to, že s občany to nikdo "neřešil" a vyhláška byla schválena téměř v utajení před občany. Naprostá většina obyvatel Ostravy se o OZV vyhlášce č.9/2012 z 24.10.2012 dozvěděla až  v předvánočním období 2012 - to asi jako dárek k vánocům ! Že vůbec žádné znalosti při schvalování  vyhlášky o čipování psů neměli nejen někteří zvolení zastupitelé, ale ani starostové městských částí o mnohém vypovídá. To vyšlo najevo v březnu 2013, kdy byl zveřejněn článek pana MVDr. NYTRY na webu veterinární komory ! Také dopis pana ředitele SVS KVS v Ostravě pana MVDr. Kaděrky adresovaný OOŽP SMO z ledna 2013 do značné míry vysvětluje, jak vlastně byla schvalována vyhláška OZV č.9/2012, když teprve po schválení vyhlášky se představitelé OOŽP Ostravské radnice zajímali m.j. o pravidlech čipování v EU /článek z webu veterinární správy i dopis z KVS v Ostravě jsou k dispozici !/. Jen dodávám, že pokud se pes nepohybuje za hranice země, tak EU čipování psů NENAŘIZUJE ani NEVYŽADUJE ! ! ! OPAKUJI TO JEN PROTO, ŽE DLE PANA 1. NÁMĚSTKA JSEM DEMAGOG / řečeno na mikrofon na zasedání zastupitelstva města /, podle jiných zastupitelů či funkcionářů města pak hlupák či magor. Vzhledem k "vytříbenému vyjadřování" některých vedoucích funkcionářů města by tyto urážky mohly být považovány za umírněné , pro mě však je i "umírněná urážka" stále urážkou, obzvláště z úst vedoucích představitelů a "reprezentantů"  města , kde žiji již téměř 68 roků. Před 25 roky v listopadu 1989 jsem se společně s dalšími občany domníval , že totalita v ČR zkončila - mýlil jsem se ve schopnostech nynější ostravské koalice  ;-)  ! ! !  Začínám mít podezření , že někteří ze zvolených představitelů města jsou již bez žijících rodičů, jinak jejich chování a jednání nemohu pochopit ! ! ! Jde o nehumánní , naprosto bezcitné i asociální jednání nejen vůči psům, ale i k jejich pánům , velmi často i osamělým seniorům ! Musím a také chci opakovaně citovat  :

"GENERACE IDIOTŮ" BUDE NA SVĚTĚ POTÉ, kdy vývoj technologie předčí vzájemné lidské vztahy. / citát ALBERTA EINSTEINA /a stejně také : „Stát je tu pro lidi, a ne lidi pro stát.“

 

LIDÉ

! ! ! http://ostrava.idnes.cz/ankety.aspx?idanketa=A20130425_jog_892  

http://www.necipujtenas.cz/clanky-publikace-texty/top-09-a-pirati-stop-vynucovani-cipovani-cr.aspx

 http://budejovice.idnes.cz/vyhlaska-o-psech-02u-/budejovice-zpravy.aspx?c=A130209_1887483_budejovice-zpravy_khr

http://www.necipujtenas.cz/Files/necipujtenas/petice-svobodni-2013-antimicrochipping.pdf

a NADLIDÉ - někteří  s přítelem na telefonu  ! ! !

http://www.lidovky.cz/nenecham-se-ridit-mafiany-a-idioty-rika-primator-kajnar-k-vylouceni-z-cssd-1rz-/zpravy-domov.aspx?c=A140129_170201_ln_domov_ogo

http://www.ostrava.cz/cs/urad/pravni-predpisy/vyhlasky-statutarniho-mesta-ostravy/9-2012

http://euro.e15.cz/i-my-chceme-dychat-829671

http://www.denik.cz/hokej/spor-o-banik-hadamczik-se-pustil-do-palyzy-20130618-7pd5.html

Pokles počtu obyvatel Ostravy o téměř 25000 od roku 2005 o mnohém vypovídá a nic lichotivého to zcela určitě není ! Stejně tak není pro nás vůbec lichotivé, že na Slovensku od 1.1.2014 je uzákoněna DOBROVOLNOST při označování /čipování/"psov, mačiek a fretiek"! Při hlasování o tomto zákonu hlasoval proti tomuto zákonu pouze jediný poslanec NRSR ! 133 poslanců NRSR hlasovalo pro přijetí tohoto zákona ! Prioritní problém Ostravy - čistota ovzduší stejně jako odstranění ropných lagun stále není vyřešen, stejně jako nezaměstnanost , ubytovny či hazard - hlavně že je vyřešeno pro NĚKOHO VELEDŮLEŽITÉ ČIPOVÁNÍ PSŮ ! 14 mld Kč za 7 roků pro životní prostředí je utraceno, výsledky si každý občan Ostravy může zhodnotit sám a že jde o nelehký úkol je i občanům města známo .

V Ostravě vypracoval novou vyhlášku o dobrovolnosti čipování psů zastupitel města Ostravy pan JAN BECHER, bohužel ani on nebyl vyslyšen a jeho návrh včetně dalšího postupu nebyl schválen ! Jde o další důkaz existence (nad)lidí na Nové radnici , to vše je asi dárek části ostravských zastupitelů občanům města  ! Nemám odvahu napsat "dárek k 25.výročí konce totality v ČR" - TOTALITA V JINÉ PODOBĚ POKRAČUJE !

V ČR je 6253 obcí, v naprosté většině měst a obcí je čipování psů dobrovolné a jsou i obce, kde nemají zaveden ani poplatek za psa, nebo ho zrušili ! Tam však zastupitelé skutečně zastupují občany, v jejichž prospěch skutečně pracují, radí se s nimi a jde to i bez čipování !

Anketa IDnes

Souhlasíte s plošným čipováním psů?

celkem hlasů:  12782

Hlasování skončilo - Čtenáři hlasovali do 0:00 16. května 2013. Anketa je uzavřena.

NE - hlasů 11959
Ano - hlasů 732
Je mi to jedno - hlasů 91

 

 VRAŤTE NÁM SVOBODU, dámy a pánové, co nejdříve ! Jinak to udělají Vaši nástupci.

 


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava

PODPORA A NEJEN Z USA + Psí modlitba - STOP NADLIDEM / ALFA SAMCŮM/ A TAKÉ TĚM, KTEŘÍ VĚDÍ JAK NA TO A ZATÍM TOHO MOC NEDOKÁZALI ! STEJNĚ JAKO PŘEBĚHLÍCI A POLITIČTÍ TURISTÉ !

2014-08-09 11:41:39

CANISTERAPIE ! ! !

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/283203-canisterapie-bori-bariery-mezi-lekari-a-psychicky-nemocnymi/

 

 

Psí modlitba

 

Můj pane, říká se, že jsem nejlepší přítel člověka.
To je pravda.
Dělám pro Tebe všechno,
co mohu a co umím.
Uctívám Tě jako Boha.
V mých očích můžeš číst důvěru a lásku.
Snažím se vracet Ti dobro,
které mi poskytuješ.
Stárnu vedle Tebe a Tvých dětí,
hlídám Tvůj dům,
vodím nevidomé,
zachraňuji lidi v troskách a lavinách,
tahám sáně,
pomáhám dopadnout zločince,
bavím lidi v manéžích cirkusů,
snáším kruté bolesti v pokusných  laboratořích pro Tvé zdraví.
Milionkrát vrtím ocáskem,
abych Ti poděkoval za Tvou péči,
abych Tě přivítal doma
a dal Ti najevo radost.
Kdyby Tě všichni opustili,
já s Tebou zůstanu až do smrti.
Prosím Tě. pane,
abys ani Ty mne neopouštěl
a nechal mne u sebe dožít
ten můj psí život.
Budu Ti za to vděčný a věrný jako nikdo na celém světě.

Ako morálnu podporu aby ste aj nadalej vydržali až do vítazstva bez akýchkolvek ústupkov , som pre Vás vybral v databázi mojej pamäte :-) dve krásne a naozaj citlivé pesničky (viď prílohy) aby ste sa nimi posilnili do dalšieho boja za psíkov ešte a neklesali na duchu - nielen ja ale aj mnohí blízky i vzdialení ludia sú v tomto boji s Vami priatelia.

K obom pesničkám sú v YouTube pekné klipy i keď ten prvý Môj malý Edy má :-( fotografie psíkov
Peter Nagy "Môj malý Edy" - lyrics - YouTube

http://www.youtube.com/watch?v=yTEoUXqjUKw

Petr Spálený - Moje malá Peggy :-) - YouTube

http://www.youtube.com/watch?v=cNoaCIZBIV0

A ešte ma spontánne napadlo nájsť vo webe aj dáku psiu modlitbu a ejhle povedlo se a ešte akú :-D sám by som takú nenapísal a to už som napísal všeličo od Základnej školy...

Psí modlitba

http://www.celysvet.cz/psi-modlitba-psi-zakony-pravidla.php

http://www.stepulka.websnadno.cz/Psi-modlitba.html


Ešte som sa na tej stránke porozhliadol a všimol som si tam dalšie pisatelské skvosty písané srdcom a láskou :-D

Psí prosba

http://www.stepulka.websnadno.cz/Psi-prosba.html

Pes pláče

http://www.stepulka.websnadno.cz/Pes-place.html


Tolko moja podpora pre Vás ostravští borci a držte sa a pametajte si že LEN PORAZENÍ SA VZDÁVAJÚ ALE VÍŤAZI NIKDY !!!

Ľuboslav zo Slovenska
                                       

Prosba psa

              

Pane, žiji 10 - 12 let, každá vzdálenost od Tebe mi přináší žalost.
Mysli na to, než si mne pořídíš.
Dopřej mi čas, abych pochopil co ode mne žádáš!
Nehubuj mě dlouho a nezavírej mne za trest.
Ty máš svou práci, zábavu, své radosti - já mám jen Tebe!
Mluv na mne často!
I když slovům úplně nerozumím, stačí mi Tvůj hlas,
který se na mne obrací.
Pamatuj, že to, jak se se mnou zacházíš, nikdy nezapomenu!
Než mne uhodíš,
uvědom si že mohu lehce rozdrtit kosti Tvé ruky,
ale já to nikdy neudělám!
Až se Ti bude zdát, že jsem neposlušný a líný,
uvědom si, že i já mám své potíže i stáří,
dlouhý pobyt na sluníčku, nebo mám opotřebované srdce.
Starej se o mne, i když zestárnu,
vždyť i to na Tebe jednou čeká!
Každou cestu mi buď při boku! Neříkej nikdy:
U toho nemohu být,
nebo: Ať se to stane v mé nepřítomnosti!
Pamatuj - všechno je pro mne lehčí, když jsi u mne!

Tvůj přítel


Petr Hadaščok , - Ostrava

Čipování psů se vyplácí lidem i obcím. Má ale své "mouchy" - verze 1. :-) Čipování psů se vyplácí. Najít majitele ale nezaručí - verze 2. :-) TISK

2014-08-04 11:40:45

http://ostrava.idnes.cz/cipovani-psu-se-vyplaci-lidem-i-obcim-ma-ale-take-sve-mouchy-pa9-/ostrava-zpravy.aspx?c=A140804_2087904_ostrava-zpravy_dar

DNEŠNÍ ČLÁNEK  V MF DNES MS Kraj  - 4.8.2014 - "Je to levnější řešení pro město, ale především pro majitele :-). A MÉNĚ STRESUJÍCÍ PRO PSY" :-) - řekl Petr Chroboczek - ředitel MP Český Těšín

  - ŘEKLA VLADIMÍRA ZYCHOVÁ - mluvčí MP Ostrava - vyjádření 2 X

  • ŘEKLA DOROTA HAVLÍKOVÁ - mluvčí města Český Těšín
  • ŘEKLA LENKA BRANCOVÁ - strážnice Karviná
  • ŘEKLA DAGMAR POLÁKOVÁ - vedoucí útulku v Havířově
  • ŘEKL BOHUMIL MURAS - ředitel MP HAVÍŘOV
  • ŘEKL PETR CHROBOCZEK - ředitel MP ČESKÝ TĚŠÍN

 

6 : 0   VYJÁDŘENÍ 6 VEDOUCÍCH PRACOVNÍKŮ A ZAMĚSTNANCŮ ČTYŘ MĚST NA SEVERNÍ MORAVĚ - VYJÁDŘENÍ OBČANŮ NA SEVERNÍ MORAVĚ = 0 !  VELMI ZAJÍMAVÝ PŘÍSTUP ZE STRANY "NEZÁVISLÉHO" TISKU  ! ! ! Chce se dodat, to jsme to dopracovali po 25.ti letech od LISTOPADU ! ! !

A  PERLIČKA Z TISKU - JEDNÁNÍ A VYJADŘOVÁNÍ NEJEN PANA NÁMĚSTKA PRIMÁTORA OSTRAVY A PŘEDKLADATELE "ČIPOVACÍ VYHLÁŠKY" OZV č.9/2012 !!! http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ten-kokot-je-jako-vymeneny-ty-vole-to-jsme-kurva-v-pici-projde-to-bez-nas-Tak-spolu-mluvi-pratele-z-CSSD-v-Ostrave-329245 

http://www.parlamentnilisty.cz/profily-sprava/user-data/06B091AE/file/65389-dokument7.pdf

http://euro.e15.cz/archiv/vsechny-vas-stahnu-s-sebou-1103244

 

T O R Y O V É ? ? ?   NULOVÁ TOLERANCE ! ! ! - NĚKDO BY MĚL ODSTOUPIT Z FUNKCE, PANE 1. NÁMĚSTKU ! / vyhrožování 50 000 Kč likvidačními pokutami /

T O R Y O V É ? ? ? - KONEČNĚ ŘEŠENÍ ! ! ! / Billboard na železničním podjezdu v O.Přívoze - Mariánskohorská ulice/  Něco to připomíná , Z TOTALITY PONĚKUD STARŠÍ.

HRAVÁ OSTRAVA PRO MLADÉ

KULTURNÍ OSTRAVA PRO MLADÉ

....... OSTRAVA PRO .....         -  BRAVO BILLBOARDŮM ODS

Alfa Samci - nejen pokrytectví a pohrdání občany se stalo u mnoha těchto "politiků" základním předpokladem pro jejich kariéru. Před volbami ve městě plném bilboardů se občan může cítit jako "Alenka v říši divů", realita po volbách potom je jen o vystřízlivění z ohlupování těchto "politiků" - viz OZV č.9/2012 - čipovací vyhláška.

2., 1. srpna 2014: Největší nezisková organizace naší planety zaměřená na ochranu zvířat s názvem „The Humane Society of the United States” důrazně upozornila ve svém článku z 2. srpna 2014, že systém čipování/identifikace domácích zvířat není bezchybný a chovatelé obzvláště psů nebo koček by si tato fakta měli jasně uvědomovat a nepovažovat čipování za 100% úspěšnou metodu navrácení domácích mazlíčků zpět ke svým chovatelům. Výše uvedená organizace vyloženě doporučuje psí známku umístěnou na obojku jako řádný a vysoce osvědčený způsob identifikace: v případě nálezu zvířete je to dokonce vůbec to první, co přivede vaše čtyřnohé tuláky zpátky domů.The Humane Society of the United States” také uvádí zkušenosti, kdy čip v těle psa migruje, nelze jej pak korektně dohledat; neexistuje jistota detekce všech typů mikročipů čtečkami; ne každý útulek pro nalezená zvířata garantuje správný postup při skenování čipů a dokonce k tomu ani nemá veškeré potřebné vybavení včetně již zmiňovaných čteček apod. - ;

zdroj : www.necipujtenas.cz


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - Ostrava

REAKCE NA ČLÁNEK Z 29.7.2014 - MF DNES === Pes - nejlepší narušitel bezpečnostní zóny člověka

2014-07-30 14:54:56

Další reakce čtenářů na článek pana V.Baráka jsou ve vydání  MF D 1.8.2014 - NÁZORY

BRAVO PANE VILÉME BARÁKU.


Čas od času někoho napadne , že i něco jiného než pes může být nejlepší narušitel bezpečnostní zóny člověka. Včera v Klimkovicích  došlo k události, kdy v lázeňském městě rozdrtily dva kamiony osobní automobil se dvěma cestujícími, nepřežil to ani jeden ! Vjezd kamionů do lázeňského města i přes nedalekou dálnici také pes nepovolil !  Před 14 ti dny byl na Stodolní ulici v Ostravě velmi těžce zraněn zpěvák Michal Hrůza dvěma mladíky, hrůza pomyslet , ale pes to opět nebyl ! Cca před rokem v Raškovicích byla zavražděna studentka střední školy společně se svým dědečkem, zase za tím nestál pes . Mohu pokračovat ? Tak asi před dvěma roky došlo ve Frenštátě pod Radhoštěm k výbuchu panelového domu , dům byl celý zničen , ale hlavně zemřelo šest lidí včetně dvou dětí - a o žádném psu jsem v této souvislosti neslyšel, jen o zoufalém člověku , který to asi způsobil . Už jste někdy slyšel o psu , který znásilnil dívku či ženu ? Nebo o pedofilním psu , který ve volných chvílích chodí do heren zhodnocovat "získané peníze"  a v případě jejich nedostatku okrade své bližní ? 868 zneužitých dětí za jeden rok je zdrcující číslo !!! Že by pes kouřil trávu či požíval pervitin či jiné drogy zatím nikdo nenapsal, stejně tak, že by s podobným "zbožím" obchodoval. Sběr kovového šrotu nějakým psem také není dosud zdokumentován ! Odpovězte si sám pane Baráku, koho asi mám na mysli, psi to však v žádném případě nejsou . Že psi pomáhají nejen nemocným, nevidomým a tělesně postiženým už bylo nejednou napsáno, že pomáhají při vyhledávání drog, výbušnin či zavalených lidí bylo také nejednou popsáno, pomáhají Policii, armádě, hasičům i celníkům , uvědomte si to , pane Baráku !


BEZ NÁHUBKU ANI NA KROK,

tak to by mělo skutečně platit nejen pro některé psy , ale někoho může napadnout, že také pro Vás ! A já si dovolím dotaz : " Za koho kopete pane Baráku " ? Jsou to pojišťovny ? Nebo výrobci čipů či jejich prodejci ? Těch možností je mnohem více , myslím, že moc dobře víte , na co se ptám, na Slovensku to nazývají " BIZNIS ", pane Baráku !
Určitě v neposlední řadě chci vyslovit lítost nad tím , co se dle Vás mělo předvčerem stát v Šumperku, nikdy a nic takového nikomu nepřeji , obzvláště ne dětem ! I já mám 4 vnučky a 2 vnuky , vím o čem píšu , to snad stačí, pana Baráku.

Přeji Vám hezký den a pozor na náhubek , obzvláště na ten předem objednaný či zaplacený.
Petr Hadaščok st.-

P.S.Někteří lidé také trpí vážnou nemocí a ta se jmenuje Zoofobie: „Zoofobie je panický strach ze zvířat - a to buď ze všech zvířat, nebo z konkrétního zvířete. Jedná se o nejčastější druh fobie. Vyskytuje se častěji u žen než u mužů. U postiženého vede strach ze zvířete až k mohutnému stresu a k celkově vyhýbavému chování.“

http://ostrava.idnes.cz/silnici-v-klimkovicich-zatarasila-tragicka-dopravni-nehoda-p4r-/ostrava-zpravy.aspx?c=A140729_164856_ostrava-zpravy_dar


Petr Hadaščok , Štefan Šustai - OstravaSdílet tuto petici

Pomozte této petici získat víc podpisů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...