PETICE ZA DEMISI VLÁDY PĚTIKOALICE

Kontaktujte autora petice

Blahopřání k MDŽ a prosba o zvednutí hlasu

2023-03-08 11:06:53

Dobré poledne,

přeji Vám pěkné prožití Mezinárodního dne žen a prosím Vás o zvážení Vaší osobní podpory sobotní demonstraci Česko proti bídě.

Rostoucí zadlužení naší vlasti, našich podniků i našich rodinných rozpočtů a snaha o zavlékání naší země do války je smutnou vizitkou vlády Petra Fialy a je pro ni naprosto diskvalifikační.

Česko je NAŠE země, Česká republika je NÁŠ stát a mandátu námi volených zástupců lidu je konečně načase vymezit jasnou, pevnou hranici. Nedovolme pětikoalici další zneužívání české státnosti a státní moci k naplňování nějakých cizích cílů na účet nás a našich dětí!

Ozvěme se proti bídě, proti válce, proti vládě. Řekněme jim to prosím klidně, zřetelně, hlasitě a neústupně. Řekněme jim to, dokud je ještě čas.

Děkuji Vám ze srdce za zvážení této prosby.

cesko_proti_bide[1].png


Ing.Michal Rozkydálek

Prosba o podporu petice proti válce

2023-02-28 08:47:07

Dobrý den,

děkuji Vám za Vaši podporu akci "PETICE ZA DEMISI VLÁDY PĚTIKOALICE". 

Rád bych Vás poprosil o podporu návazné petici
 "ZASTAVME VÁLEČNÉ ŠTVANÍ".

Důvod jejího vzniku je jednoduchý: vláda pana Petra Fialy se dlouhodobě jeví být fatálním existenčním ohrožením nejen pro naše důchodce, děti, živnostníky i všechny občany, ale netají se úmyslem zavlečení ČR do útočné války NATO proti Rusku.

Chování, vystupování i rozhodování vlády i mnoha dalších politiků se jeví naplňovat znaky celé řady dalších trestných činů proti republice: od podněcování útočné války přes rozvracení republiky, financování terorismu, podpory a propagace terorismu, sabotáž sociálního a zdravotního systému ČR, přes zneužití zastupování státu a mezinárodní organizace až po trestný čin vlastizrady.

Naopak čeští vládní politici už předem rezignovali na hledání diplomatických řešení, místo míru prosazují vojenské "vítězství" a snaží se obhajovat nejen další posílání smrtonosných zbraní do oblasti konfliktu, ale dokonce i možnost vyslání českých vojáků na Ukrajinu. Tedy přímé zapojení ČR do války.

Hodiny tikají a nezbývá mnoho času. Možnost zvrátit válečnické choutky vlády skončí už 9.března inaugurací generála Pavla do funkce prezidenta ČR a vrchního velitele jejích ozbrojených sil. Už desátého března se tak můžeme probudit do válečného stavu nebo právního stavu jaoby "ohrožení státu" a jakákoli další obrana před válečnými štváči může být už zbytečná.

Velmi proto pomůže každý další podpis
, co nejširší sdílení obou petic na sociálních sítích nebo i jejich placené šíření.

Děkuji za zvážení a srdečně Vás zdravím


Ing.Michal Rozkydálek

VÝZVA ČESKÝM POLITIKŮM: ZASTAVTE VÁLEČNÉ ŠTVÁČSTVÍ!

2023-02-20 14:11:44

Dobrý den,

před časem jsme tu společně podepsali Petici za demisi vlády pětikoalice. Přes značné množství podpisů, možná snad nejvíc ze všech petic, Fialova vláda nejen ve svém bezbřehém škůdcovství lidem nepolevila, ale ještě nás zcela nepokrytě zatahuje do války.

Obracím se na Vás dnes ještě jednou s prosbou o zvážení Vašeho podpisu na nové petici, tentokrát proti jejich válečným plánům:

VÝZVA ČESKÝM POLITIKŮM: ZASTAVTE VÁLEČNÉ ŠTVÁČSTVÍ!

Možná nás znovu ignorují, možná se zamyslí, ale hlavně se nebudou moci vymlouvat, že jsme je včas nevarovali. 

Prosím, varujme je.

Jejich válečnická rétorika i politika se jeví být přímým, bezprostředním a fatálním ohrožením bezpečnosti jednoho každého z nás i našich dětí. Věci může pomoci také každé sdílení Vašim přátelům a na veškerých sociálních sítích. 

Adresa pro sdílení: https://www.petice.com/vyzva_ceskym_politikum_-_zastavte_valecne_stvacstvi


Děkuji Vám za zvážení i za Vaši pomoc!

S pozdravem,

Michal


Ing.Michal Rozkydálek

Podpora petice za demisi vlády Petra Fialy

2022-03-17 10:07:35

Dobrý den, 

dovoluji si Vám oznámit, že jsem rozšířil důvody petice za demisi vlády Petra Fialy, a požádat Vás o její podporu.

Jak víte, vláda Petra Fialy podniká v posledních dnech zásadní kroky a veřejná prohlášení, které zvyšují účast a zapojení České republiky do válečného konfliktu mezi Ruskem a USA, zastoupených Ukrajinou, na území Ukrajiny. 

Namísto humanitární pomoci posílá Fialova vláda na Ukrajinu zbraně, dělostřelecké granáty, namísto k míru vyzývá k protiútokům a tedy k dalšímu zabíjení,. Posílá první české vojáky na Slovensko "k posílení východního křídla NATO" a zve také armády jiných států k nám, na české území. 

Hovoří dokonce o mobilizaci, což už je jasné podněcování a příprava útočné války se zapojením České republiky.

Ve válce přitom s nikým nejsme a nikdo se nás ani neptá, jestli si přejem do nějaké vůbec vstoupit.

Tyto kroky lze stěží vnímat jinak, než jako podněcování útočné války současnou vládou Petra Fialy a jako mediální přípravu veřejnosti na zapojení České republiky do takové války. S fatálním rizikem toho, že válka může přerůst i v jadernou výměnu mezi armádami USA a Ruska a odehrát se převážně na území střední a východní Evropy, právě tady u nás.

Prosím, seznamte se s doplněným textem petice a pokud s ním nesouhlasíte, můžete svůj podpis pod peticí kdykoli odvolat.  Budu ale moc rád, pokud se rozhodnete svou podporu potvrdit a požádat o ni i další lidi ve svém okolí. Třeba na svých sociálních sítích, stránkách, skupinách, komunikátorech, osobně a nebo emailem.

Existují lidé, kteří tu válku proti Rusku chtějí. Ti lidé mají moc a my máme možná poslední příležitost je všichni společně zastavit.

Děkuji Vám za Vaši podporu a přeji vám pevné zdraví!Michal

Aktualizace obsahu petice za demisi vlády pětikoalice

2022-02-25 12:39:51

Dobrý den, 

z důvodu tragického vyhrocení konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou musel být text petice za demisi vlády pětikoalice aktualizován.

Prosím, seznamte se s doplněným textem petice a v případě, že s ním oproti původnímu návrhu nesouhlasíte, můžete svůj podpis pod peticí kdykoli odvolat.

Budu ale moc rád, když se rozhodnete nechat svůj podpis v platnosti a dát o ní vědět pár svým přátelům, do skupiny Vašeho města a nebo třeba na Vaši stránku.

Děkuji za pochopení, pěkný víkend.

Michal


Ing.Michal RozkydálekSdílet tuto petici

Pomozte této petici získat víc podpisů.

Jak petici propagovat?

  • Sdílejte petici na své facebookové zdi a ve skupinách souvisejících s tématem vaší petice.
  • Spojte se s přáteli
    1. Napište zprávu s vysvětlením, proč jste tuto petici podepsali. Lidé ji totiž podepíší spíše, když budou chápat, o jak důležité téma se jedná.
    2. Zkopírujte adresu webových stránek této petice a vložte si ji do vlastní zprávy.
    3. Pošlete zprávu přes e-mail, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...