Otevřený dopis vyjadřující nesouhlas s rozšiřováním ploch k zástavbě v Návrhu Územního plánu města Brna v Jehnicích a Ořešíně(2021)

Kontaktujte autora petice

Otevřený dopis nesouhlas s rozšiřováním ploch k zástavbě v Ořešíně a Jehnicích - aktuální situace

2021-03-22 19:33:20

Vážení signatáři našeho otevřeného dopisu, odmítajícím rozšiřováním ploch k zástavbě v návrhu územního plánu města Brna v Jehnicícha v Ořešíně,

 

dovolte, abych Vás informovala o vývoji ve věci našeho otevřeného dopisu. 

Na náš dopis jsme 12.3.21  dostali odpověď z Magistrátu města Brna. V dopise jsme byli informováni, že v nové verzi územního plánu, ke které se ještě bude možné vyjádřit, budou plochy určené k zastavění sice částečně zredukovány, nicméně ne na půvoní rozsah ve stávajícím územním plánu,  jak jsme žádali. Dopis magistrátu také popírá, že by  nárůstem výstavby v Jehnicích a Ořešíně mělo dojít k razantnímu navýšení dopravy v Mokré Hoře.  To je ale v rozporu jak se stanoviskem Zastupitelstva MČ Ŕečkovice-Mokrá Hora z 21.5.2020, tak se stanoviskem SEA (Posouzení vlivu na životní prostředí) k návrhu územního plánu.

Pokračujeme proto nadále ve sběru podpisů na podporu našeho otevřeného dopisu. Budeme rádi, když nám tím pomůžete dalším šířením našeho otevřeného dopisu mezi svými přáteli, ať již v uvedených městských částech, nebo kdekoliv v Brně. 

Srdečně zdravím a jménem koordinační skupiny Vám děkuji za Vaši dosavadní podporu,

 

Naďa Johanisová

 

 

 

  


RNDr. Naďa Johanisová, Ph.D.Sdílet tuto petici

Pomozte této petici získat víc podpisů.

Jak petici propagovat?

  • Sdílejte petici na své facebookové zdi a ve skupinách souvisejících s tématem vaší petice.
  • Spojte se s přáteli
    1. Napište zprávu s vysvětlením, proč jste tuto petici podepsali. Lidé ji totiž podepíší spíše, když budou chápat, o jak důležité téma se jedná.
    2. Zkopírujte adresu webových stránek této petice a vložte si ji do vlastní zprávy.
    3. Pošlete zprávu přes e-mail, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...