Petice za odvolání ministra školství Josefa Dobeše

Kontaktujte autora petice

Vyjádření předsedy vlády ČR Petra Nečase

2012-03-01 11:56:04

Vážení podepsaní!

Níže si můžete přečíst vyjádření premiéra ČR Petra Nečase na samotný text petiční výzvy i požadavek na odvolání ministra školství, mládeže a tělovýchovy Petra Nečase.

Necas 01

Necas 02


Jan Břížďala, Magdalena Bendová (autoři petiční výzvy)

Vážení podepsaní!

2012-01-27 20:02:25

Petice byla dnes odpoledne předána na Úřad vlády České republiky. Budeme Vás kontaktovat, jakmile obdržíme vyrozumění, které zveřejníme. Děkujeme za podporu!


Jan Břížďala, Magdalena Bendová (autoři petiční výzvy)

Předání petice

2012-01-19 21:00:24

Vážení podepsaní!

Petiční výzva se seznamem signátorů bude předána příští pátek 27. ledna 2012 na Úřad vlády ČR a adresována premiérovi Petru Nečasovi (ODS). Pokud víte ještě o známích, kteří zaujímají vůči ministru školství Josefu Dobešovi obdobný postoj, neváhejte je kontaktovat a požádát naším jménem o podporu přidáním podpisu k této petici. Situace na ministerstvu je již neudžitelná!


Jan Břížďala, Magdalena Bendová (autoři petiční výzvy)

Petice za odvolání ministra školství Josefa Dobeše

2012-01-04 19:16:27

Vážení podepsaní!

Jakmile dorazí do České republiky detailní zpráva o chybování ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy vedeného Josefem Dobešem (VV) při čerpání peněz z evropských fondů, můžeme očekávat navrácení debaty o jeho setrvání ve funkci ministra na úrovni koaličních vyjednávání.

Jelikož chybování ministra Dobeše způsobené jeho neodborností a nekompetentností se začalo projevovat i v posledních dnech a schůzku nejvyšších představitelů Koalice o změně ve vedení resortu školství lze očekávat v nejbližší době, neponechejme nic náhodě.

Podpořte prosím tuto petici rozšířením odkazu na ni (viz http://www.petice24.com/petice_za_odvolani_ministra_kolstvi_josefa_dobee) mezi svými přátely, kolegy či známými. Jestliže celou petiční výzvu podpoří reprezentativní počet občanů, předáme ji koaličním vyjednavačům, aby mohli na převládající nespokojenost s osobou Josefa Dobeše upozornit při debatách o budoucím vedení ministerstva školství.

 

Děkujeme za podporu!

 

Jan Břížďala (KUDCH PřF UK Praha a GTR) a Magdalena Bendová (ÚCHP AV ČR Praha), iniciátoři petiční výzvy


Jan Břížďala, Magdalena BendováSdílet tuto petici

Pomozte této petici získat víc podpisů.

Jak petici propagovat?

  • Sdílejte petici na své facebookové zdi a ve skupinách souvisejících s tématem vaší petice.
  • Spojte se s přáteli
    1. Napište zprávu s vysvětlením, proč jste tuto petici podepsali. Lidé ji totiž podepíší spíše, když budou chápat, o jak důležité téma se jedná.
    2. Zkopírujte adresu webových stránek této petice a vložte si ji do vlastní zprávy.
    3. Pošlete zprávu přes e-mail, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.