Novela zákona o týrání zvířat

Kontaktujte autora petice

Elektronická petice získala i písemnou formu!

2018-03-18 21:46:34

V první řadě bych Vám chtěla poděkovat za podpis, sdílení a šíření petice o Novele zákona o týrání zvířat. Petice má nyní již přes 24 tisíc podpisů a další jen přibývají. Tato petice vznikla v reakci na poslední události týrání zvířat, které už překročily všechny meze a je třeba s tím konečně začít něco dělat. O případu Ronnyho a Marleyho víme, jen díky jejich medializaci. Ale jsou zde desítky, stovky dalších týraných zvířat o kterých se neví. Elektronické petice sice nemají právní sílu, za to mají sílu mediální. Mají sílu stmelit co nejvíce lidí a přilákat pozornost. A o to nám jde. My potřebujeme být vidět! Je třeba vidět, že už máme dost všech směšných trestů za brutální činy, které se odehrávají! 

 A já Vás proto chci požádat, ať nepolevujete ve sdílení a šíření této a jiných petic! 

K elektronické petici byla ještě vytvořena i písemná petice, která bojuje o revizi zákona a zpřísnění trestů za týrání zvířat. Petici si můžete vytisknout na této adrese - https://onedrive.live.com/?authkey=%21AF5aPCk1GRxzGOE&id=E4D84BBF04B2AEE4%219509&cid=E4D84BBF04B2AEE4 Je třeba vytisknout petiční arch včetně podpisových listů. V pokynech o práci s peticí naleznete veškeré podrobnosti o lhůtě pro sbírání podpisů a adrese, kam sesbírané podpisy Vaší petice zaslat. Petice bude následně jejím tvůrcem zaslána na ministerstvo spravedlnosti. 

Tímto vás chci všechny vyzvat ke společnému sbírání podpisů k petici, která bojuje za práva zvířat! Dejte ji podepsat rodině, známým, kolegům v práci, sousedům v okolí,.. Každý hlas se počítá! 

Pojďme ukázat, že nám nejsou životy a osudy zvířat lhostejné! Pojďme promluvit za ty, kteří mluvit nemohou a pojďme chránit ty, jež se sami neochrání! Pojďme se pokusit o změnu už dnes!

" Skutečná morální zkouška lidstva, zkouška, jež je základem všeho ostatního, je právě vztah k těm, kteří jsou odkázáni na naši milost - ke zvířatům. Na tomto poli lidstvo utrpělo úplnou porážku, tak velikou, že všechny ostatní pramení z ní. " 
Milan Kundera


A.Sdílet tuto petici

Pomozte této petici získat víc podpisů.

Jak petici propagovat?

  • Sdílejte petici na své facebookové zdi a ve skupinách souvisejících s tématem vaší petice.
  • Spojte se s přáteli
    1. Napište zprávu s vysvětlením, proč jste tuto petici podepsali. Lidé ji totiž podepíší spíše, když budou chápat, o jak důležité téma se jedná.
    2. Zkopírujte adresu webových stránek této petice a vložte si ji do vlastní zprávy.
    3. Pošlete zprávu přes e-mail, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...