Zavedení ostrahy státní hranice České republiky

Kontaktujte autora petice

Poděkování a výzva

2015-10-02 05:59:24

Dobrý den Vážení spoluobčené,

rád bych poděkoval Všem co již zaslali petiční archy na mou adresu. Je příjemné dostávat dopisy ze všech koutů naší vlasti. Dostávám dopisy které obsahují podpisy rodin, pár známých, ale také plné petiční archy s podpisy obyvatel snad celých obcí. Rád bych požádal ty, kteří stále sbírají podpisy, aby mi zaslali aspoň e-mail s informací o stavu jak se jejich petiční archy plní a abychom se mohli domluvit na zaslání. bude třeba to zkompletovat a předat. Můj e-mail: martin.marak@centrum.cz

Ještě jednou Vám všem moc a moc děkuji.


Martin Mařák

Duležité info k platnosti petice a zasílání petičních archů

2015-09-10 05:22:22

Vážení spoluobčané, přátele, kamarádi. Děkuji všem, kdo podepisují petici, hlavně petiční arch a na něj sbírají další podpisy. Vyplněné petiční archy zasílejte na mou adresu. Ne na adresu premiéra české republiky, tomu to předáme najednou. Ano, vnímaví už tuší, že někdo poslal archy s 53. podpisy přímo panu premiérovi a ten mi již stačil odepsat.
Takže ještě jednou, elektronická petice slouží hlavně pro lepší distribuci po celé naší vlasti, ale pro splnění podmínek zákona jsou důležité podepsané petiční archy. Ty zasílejte na mojí adresu, nebo adresy mých kolegů z petičního výboru.
Ještě jednou, všem děkuji za sdílení a sběr podpisů.

Martin Mařák


Martin Mařák

Doplněný text u elektronické petice

2015-07-20 10:59:10

Na vědomost všem, kteří již využili možnost petici elektronicky podepsat.

Kdo chce opravdu podpořit petici, stáhněte si prosím petiční arch a podepiště přímo ten, máte možnost ho předložit známým, sousedům, spolupracovníkům a šířit toto ve svém okolí. Podepsaný petiční arch zašlete na jednu z výše uvedených adres. V případě zájmu busou zřízeny další možnosti. Elektronická petice slouží pro větší propagaci.


Martin MařákSdílet tuto petici

Pomozte této petici získat víc podpisů.

Jak petici propagovat?

  • Sdílejte petici na své facebookové zdi a ve skupinách souvisejících s tématem vaší petice.
  • Spojte se s přáteli
    1. Napište zprávu s vysvětlením, proč jste tuto petici podepsali. Lidé ji totiž podepíší spíše, když budou chápat, o jak důležité téma se jedná.
    2. Zkopírujte adresu webových stránek této petice a vložte si ji do vlastní zprávy.
    3. Pošlete zprávu přes e-mail, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.