Vraťme roušky Babišovi

 

 

 

 

Vládo,

vracíme ti tvou nevyžádanou zásilku, kterou jsme obdrželi buď osobně my nebo naši rodiče a příbuzní v uplynulých dnech, většinou vhozením do poštovní schránky.

Máme pochybnosti o kvalitě zaslaných roušek, neodvážíme se je proto použít, natož je někomu darovat!

Pokud se jedná o roušky kvalitní, daruj je těm, kteří tuto pomoc potřebují více! Respirátor typu FFP2 je pro běžné osoby nepotřebný!

Termín a způsob rozesílání roušek naplňují podstatu trestného činu Podplacení (§ 332 TZ), resp. Obecného ohrožení(§ 272 TZ).

Žádáme podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím o sdělení ceny, jakou vláda z našich daní vynaložila na tuto „akci“! A to včetně ceny roušek a všech nákladů spojených s distribucí těchto zásilek (zapojení hasičů, policie, pošty, poštovné atd.).

Dále apelujeme na vládu, aby se zdržela jakýchkoliv populistických akcí a jednala a rozhodovala s péčí řádného hospodáře tak, aby ochránila fungování ekonomiky našeho státu a nekupovala si svými kroky pouze své „potencionální“ voliče!

Čekáme na odpověď na naši žádost!

Odkaz na událost “Vraťme roušky Babišovi” najdete níže

https://fb.me/e/1xqvMiwj7

V Praze dne 24.9.2020

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Ivana Kudry svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )