Vraťme roušky Babišovi

 

 

 

 

Vládo,

vracíme ti tvou nevyžádanou zásilku, kterou jsme obdrželi buď osobně my nebo naši rodiče a příbuzní v uplynulých dnech, většinou vhozením do poštovní schránky.

Máme pochybnosti o kvalitě zaslaných roušek, neodvážíme se je proto použít, natož je někomu darovat!

Pokud se jedná o roušky kvalitní, daruj je těm, kteří tuto pomoc potřebují více! Respirátor typu FFP2 je pro běžné osoby nepotřebný!

Termín a způsob rozesílání roušek naplňují podstatu trestného činu Podplacení (§ 332 TZ), resp. Obecného ohrožení(§ 272 TZ).

Žádáme podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím o sdělení ceny, jakou vláda z našich daní vynaložila na tuto „akci“! A to včetně ceny roušek a všech nákladů spojených s distribucí těchto zásilek (zapojení hasičů, policie, pošty, poštovné atd.).

Dále apelujeme na vládu, aby se zdržela jakýchkoliv populistických akcí a jednala a rozhodovala s péčí řádného hospodáře tak, aby ochránila fungování ekonomiky našeho státu a nekupovala si svými kroky pouze své „potencionální“ voliče!

Čekáme na odpověď na naši žádost!

Odkaz na událost “Vraťme roušky Babišovi” najdete níže

https://fb.me/e/1xqvMiwj7

V Praze dne 24.9.2020

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Ivana Kudry svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBOPlacená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...