Střekovská petice proti nepřizpůsobivým

 

 

My, níže podepsaní, jsme velmi nespokojeni s chováním nepřizpůsobivých občanů v naší čtvrti Střekov a žádáne představitele ÚMO Střekov i MAGISTRÁTU města Ústí n.L.  k okamžitému řešení neustále se zhoršujících životních podmínek pro slušné občany žijící v této lokalitě. Důvodem je existence celkem tří UBYTOVEN v naší čtvrti pro sociálně slabé a nepřizpůsobivé občany.

Tito asociálové ničí náš majetek, ruší noční klid, kradou a vykrádají naše auta a domy. Dělají nepořádek na ulicích a neposílají své děti do školy.

V místním parku a okolních ulicích posedávají za bílého dne opilci a drogově závislí. Popíjejí alkohol na veřejnosti, berou drogy, a to je park přímo před místní základní školou!!

Jen za poslední týden došlo pouze v naší ulici Purkyňova k vykradení 4 rodinných domů!!

Nepřizpůsobiví lezou do našich domů a zahrad i v době, kdy jsme my  majitelé doma!!!

Zřejmě tito asociálové nabyli dojmu, že se jim za jejich nezákonnou činnost nic nestane!!

            Za těchto podmínek se již bojíme nejen o svůj majetek, ale i o své zdraví a někteří- zvláště pak starší obyvatelé naší čtvrti i o svůj život!

 

Z výše uvedených důvodů žádáme ÚMO Střekov i MAGISTRÁT města Ústí n.L. o urychlené řešení této neúnosné situace na Střekově!!

            Žádáme o osobní setkání s našimi zástupci, kde budeme informováni o řešení celé této situace k naší spokojenosti. Toto osobní setkání očekáváme v co nejkratším termínu, neboť trestných činů a přestupků neustále přibývá!!

 

Pevně věříme, že tato petice přispěje k lepšímu životu nejen v městské části Střekov, ale v celém Ústí nad Labem.

Podpořte nás prosím podepsáním této petice!

Všem velmi děkujeme:)