Petice na podporu prap. Patrik Parči

Komentáře

#4

Podepisuji, protože jeho postavení mimo službu je nehoráznost, naprosto neoprávněné a ukázka neschopnosti vedoucích funkcionářů Policie ČR. Jednání vedoucích pracovníků Policie ČR považuji za účelové v úmyslu uškodit prap. Parčimu.

Zděnek Šimánek (Ústí nad Labem , )

#8

Patrik je ne jen zkušený a dobrý policista, ale hlavně supr táta a člověk.

Radek Zedník (Kdyně, )

#9

Stojím plně na straně Patrika Parčiho!

Libor Křížan (Praha, )

#21

Pan Parči je skvělý člověk. Je příkladným otcem, kamarádem a policistou. Pakliže bych měl hledat někoho ve svém okolí, ke komu bych vzhlížel, byl by to právě Patrik. Je skvělým otcem i v nelehké životní chvíli, je oporou pro svou dceru, která se na něj může kdykoli s čímkoli obrátit a spolehnout. Má v něm kromě otce také pravého kamaráda. Kdykoli jsem Patrika potřeboval coby kamaráda, vždy mi pomohl a byl pro mne oporou. Z pohledu Patrikového zaměstnání uvádím, že pan Parči je skutečným policistou, který si plní své úkoly řádně , se zájmem a s radostí, neboť jeho práce je i koníčkem. Více nedůvěry ve me vzbuzují poslední roky nabírání policisté, kteří vypadají jako členové skupiny One Direction. Pan Parči je sebevědomým, důstojným a neúplatným policistou. Má můj velký obdiv. Je to člověk se srdcem na pravém místě.

Martin Zuziak (Havířov, )

#22

Je to čestný človek který v lidské společnosti a u PČR zastává místo oprávněně. Jaká koli obvinění na jeho osobu jsou naprosto křivá,neboť dopustit se těchto krivých obvinění, neměl by výhrady se jim doznat. Toto je čest muže jenž jsem poznal znám a nadále znatát budu. Bulawa R.

Radomír Bulawa (Stonava, )

#23

Patrika znám cca 16 let a vím, že je to férový chlap, starostlivý a milující otec. Co vím, tak i schopný a zkušený policista, který jako VD SPJ vedl a koordinoval další policisty při spoustě opatření, zákroků a dalších úkonů se službou spojených a věřím, že vždy dle nejlepšího vědomí a svědomí.

Martin Havránek (Čejetice , )

#24

Podepisuji, protože znám Patrika Parčiho a považuji ho za příkladného a čestného občana.

Jana Šnapková (Soběšovice, )

#25

Podepisuji, protože souhlasím s uvedenými skutečnostmi.

Lukáš Lapiš (Karviná, )

#26

S panem Patrikem Parčim jsem sloužil mnoho let na útvaru SPJ Praha v jednom družstvu až do 3/2020 a proto mohu potvrdit, že se jedná o zodpovědného, poctivého a velmi spolehlivého policistu. Všechny svěřené úkoly plnil svědomitě a důkladně. Nikdy jsem si nevšiml, že by jeho osobní problémy jakkoliv zasahovaly do výkonu služby. Vždy dokázal velmi důsledně oddělovat civilní a služební zivot. Jeho vystupování v rámci služby bylo vždy korektní a velmi profesionální.

Vojtěch Farkaš (Kdyně , )

#27

Souhlasím s výše uvedeným.
Je to můj dlouholetý kamarád.

Jiří Štancel (Ostrava, )

#34

Znám Patrika Parčiho 30 let. Čestný a slušný člověk celou dobu.

Martin Roček (Na bernoti 273 horní zukov , )

#37

souhlasím a podepisují, neboť Patrik Parči nikdy nezatahoval své osobní problémy do svého zamestani. Vše je to jen osobní msta jeho bývalé manželky kterou známe a která byla vlastně i příčinou rozpadu jejich manželství.

Stanislav Sztrnadel (Lichnov 370, )

#38

znam patrika parciho pres 20 let nejednou mi pomohl a vim ze je to cestny clovek

Michal Žyla (Karvina, )

#39

Pana Patrika Parčiho znám víc než 30let, je to pro mě vzor čestného a svědomitého člověka a hlavně vzorného a milujíciho otce, jehož pracovní věci neovlivňují jeho vztah a povinnosti k dceři a rovněž řešení svých soukromých záležitostí nemá vliv na výkon jeho práce.

Kateřina Špičková (Karviná , )

#41

Osobně znám situaci mého kolegy a kamaráda a nesouhlasím s tím, protože se zde se řeší soukromé problémy v životě Patrika postavením mimo službu, a tyto soukromé záležitosti nemaji se službou nic společného.

Milan Tesař (Strakonice, )

#46

S Patrikem jsem 5 let spolupracoval a znám ho jako profika na svém místě. Který mě osobně nikdy nezklamal a vždy odvedl perfektně svou práci.

Jan Kreveta Košťál (Praha, )

#52

Není mi lhostejný osud ,dobrého člověka.

Pavel Bareš (Železný Brod , )

#58

Podepisují protože se ztotožňuji s obsahem petice Patrika Parčiho

Jarmila Hoštičková (Písek, )

#62

Podepisují, protože Patrika znám. Působil jsem s ním více než deset let na SPJ Praha.

Václav Toman (Nýrsko, )

#65

Známe se dlouhá léta, nikdo nebude špinit jeho dobré jméno a přínos lidem našeho státu ve službách SPJ Praha!!!!

Vladimír Vlk (Praha , )

#77

Patrik je člověk kterého znám od mladí a zaslouží si úctu a pochopení. Je profesionál a svou práci má opravdu rád.

Petr Pomahač (Karviná, )

#78

I met Patrick on a joint assignment in Macedonia. There is no doubt that this is a good man and an honorable policeman. Because of the people and policemen like Patrick, the Czech police enjoys great respect in Serbia.

Aleksandar Pavić (Kovin, )

#79

Pravda vítězí

Marek Tomíček (Karviná , )

#82

Znám Patrika a je to zodpovědný a upřímný člověk. Žádám, aby byl ponechán ve výkonu služby Policie České republiky, děkuji.

Petr Adamczyk (Karviná , )

#87

Podepisuji protože, Patrika znám léta. Ač to může vypadat všelijak a o do podrobnosti zacházet veřejně nechci (u soudu a vyšetřovatelům rád zdůvodním) zažili jsme spolu hodně zákroků a je na něj neuvěřitelný spoleh. Je pečlivý a dobrosrdečný s duší bojovníka. A právě takové Policie potřebuje. Měl jsem možnost číst z čeho je obviňován. A Patrik je klasický příklad bossingu a honby za čárkou GIBSu. Důkazy, které GIBS předkládá jsou vyfabulované a logicky nedávají ani smysl. A to je problém většiny neschopných detektivů na GIBSU. Když pak vezmu v potaz to, že vyšetřovatel, který Patrika stíhá se dvoří jeho ženě, nemůže být v právním státě o podjatosti pochyb. Generální inspekce bezpečnostních sborů byla vždycky problém a většina lidí tam jde proto, že se jim nedaří u policie. Jsou tam světlé výjimky, kterých si vážím, ale je jich málo. Co byste také chtěli od orgánu činném v trestním řízení, když ho vede člověk -- Radim Dragoun, který vystudoval Plzeňská práva stejně tak jako Petr Bernátek, David Průša a Helena Horová za tři roky. Práva za tři roky. Když jsem viděl výsledky GIBSu ve výroční zprávě chtělo se mi plakat. S rozpočtem okolo bez mála půl miliardy (drtivou většinu tvoří platy) , je efektivita opravdu mizerná. Skutečně potřebujeme GIBS? A OVK je tedy k čemu ? Je třeba trochu změnit přístup státu k těmto šikanózním organizacím, které samozřejmě mají svá opodstatnění, ale rozhodně ne s takovým rozpočtem a těmito výsledky. Těším na zveřejnění postupu vyšetřovatelů v Patrikově kauze. Je neuvěřitelné, co dokáží někteří vyšetřovatelé smotat dohromady jen kvůli čárce. S podivem jsou pak i rozhodnutí služebních funkcionářů, kteří se takto zbavují zkušených policistů, kteří si nenechají srát na hlavu.

Jirka Forman (Praha, )

#88

Podepisuji, protože z mého pohledu je pan Parči ve své práci profesionál, proto nevidím důvod, aby byl postaven mimo službu.

Tomáš Krejčí (Strakonice, )

#90

Souhlasím s uvedeným. Patrik je dobrý člověk a soused.

Jan Adámek (Osek, )

#93

Je to správná věc

Lukino Górecki (Karviná , )

#96

Podepisuji,protože Patrika znám asi od 13 let a řečeno ve zkratce, neveřím ničemu z toho co se proti němu děje!

Jiří Rosenberger (Karviná, )

#99

Je to hodný a zodpovědný člověk. Který má rád svou práci a dělá ji na 1000%

Roman Hrubý (Karviná , )

#104

Pavlica

David Pavlica (Karviná, )

#105

s Patrikem pracují několik let na SPJ Praha, kde vždy jednal férově a svědomitě.

Radím Kulhánek (Tovačov, )

#108

S prap. Patrikem Parčim sloužím již několik let na stejném oddělení a mužů říct, že se jedná o policistu, který ve službě odvádí opravdu maximum. Dělá dobré jméno jak Policii ČR, tak celému SPJ Praha a opravdu jsem byl překvapen, že byl postaven mimo službu.... Pro mnohé kolegy je vzorem a vždy je ochoten pomoci... Jedná se o příkladného policistu....

Pavel Pintér (Bruntál , )

#113

Protože to je můj kolega a nikdy jsem nezaznamenal, že rozvrací služební kolektiv, jak mu je kladeno za vinu a ani jeho soukromé záležitosti nemají žádný vliv na jeho pracovní výsledky. Vždy si své povinnosti, jako zastupce velitele družstva plnil poctivě a svědomitě. Proto nesouhlasím, že byl postaven mimo službu.

Michail Ivanenko (Kladno, )

#116

Jako bývalý policista a kolega prap. Parčiho vnímám celou kauzu jako soukromou osobní záležitost, která nesouvisí s výkonem služby a plněním úkolů PČR.

Jaroslav Kotásek (Nemojany, )

#122

Podepisuji, protože nesouhlasím s postavením Patrika Parčiho mimo službu.

Zdeněk Beránek (Sedlice, )

#127

Vidím a myslím

Stanislav Kopřiva (Milevsko, )

#131

Pana Patrika Parčiho znám spousty let jako kamaráda a nebojím se říct člena rodiny je to ke mě cizí člověk ale vždy jsem s ním měl dobrý vztah a mou rodinou byl vždy vítán

Marian Ďuriš (Orlová , )

#133

Patrika znám od jeho začátku působení na SPJ, kde se vypracoval až na ZVO...důvody jeho postavení mimo službu jsou směšné a lecos vypovídají o vedení PČR. Toť vše :-)

Michal Teplý (Praha 8 - Kobylisy, )Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...