Zvýšení rodičovského příspěvku pro každé nejmladší dítě!!!!

Komentáře

#7

Podepisuji tuto petici, protože je to nespravedlivé vůči nám matkám které mame třeba roční či dvou až 4 lete děti.Je to naprostá diskriminace.A věřím že určitým lidem to dají bez problémů,tím pádem na to máme nárok i my které máme děti do 4 let věku.

Lenka Dušková (Jablonec nad Nisou, )

#8

Vše je dražší tak se to dorovna.

Zuzka Kiššová (Tovačov, )

#12

Navýšení rodičovského příspěvku by se stejně jako u vicercat mělo týkat všech pobírajícich rp. V čem mají děti narozené 31.12.2019 menší potřeby než děti narozené 1.1.2020?

Ivana Smetanová (Podolí , )

#15

Rodim letos. A přijde mi nefér mít o 2 tis min než ti co porodí v lednu. Mám odpracovaných min 8 let a nikdy sem se neflakala. Mám Hypotéku na krku, a jako mladý člověk nemám nárok? To jako fakt? Nespravedlivé

Jana Cínová (Prosenice , )

#17

Je nespravedlivé,jak se vláda rozhodla.Rok slibují,ze se bude týkat vsech detí do 4 let a ted se vlastně netýká nikoho? A co ty maminky,kterè si díky tomuto plánovaly délku RD?

Běla Hlavatá (Čehovice, )

#18

Se mi nelíbí dělat rozdíly mezi matkami na RD. Platím za vše stejně jako budou i maminky od příštího roku, tak proč mají mít víc peněz než moje dítě které se narodí letos?

Petra Španělová (Kunovice, )

#19

Jsem máma dvou dětí a kolikrát je opravdu těžké vyzit a dopřát dětem vše, co bysme chtěli se současnou výší rodičovského příspěvku.

Andrea Zavadilová (Tovačov , )

#24

Chci také pro své nejmladší dítě vyšší rodičovský příspěvek

Jaroslava Skalníková (Brno, )

#25

Jsem také matka

Jana Zielonková (Prostějov, )

#27

Protože jsem jedna z matek, které porodí své dítě v roce 2019 a tento zákon je velice nespravedlivý!

Kristýna Mišániová (Liberec, )

#34

Se mě to týká a nelíbí se mi, jak to dopadlo.

Lenka Pavúčková (Olomouc , )

#35

Protože, je to nesmyslné. A systém by se měl probrat a něco dělat z lidmi, kteří pracují a svými daněmi odvádí státu peníze. Narozdíl od těch co na většinu příspěvků, porodné atd dosáhnou. Trošku nesmysl!!!

Jakub Kučera (Chomutov, )

#37

Podepisuji, protože i já jsem nastávající matka a jen proto, že rodím letos a ne až v 2020 mi přijde nespravedlivé, aby se našeho dítěte tento zvýšený příspěvek netýkal. Myslím, že i tyto peníze jsou pro mladé matky malá částky, s ohledem na to, jaké ceny u nás v zemi jsou.

Anna Kohoutová (Kladno, )

#40

Podepisuji,protoze jsem nyni na rodicovskem prispevku se skoro 2-letou dcerou a narok na penize maji snad vsechny maminky s malymi detmi. Jaky je rozdil mezi ditetem narozenym od ledna? Delate rozdily v porodnem a nyni i v rodicovskem prispevku?

Renata Unzeitigová (Mohelnice, )

#46

Se mi narodí dítě v červnu 2019 a je mi velmi nepříjemné, že by se nás zvýšení nemělo týkat.

Vendula Hejná (Praha , )

#48

Nespravedlnost, opět nejdřív naslibuji a zase přidají důchodcům jako každý rok.

Eva Volková (Zdemyslice, )

#49

Podepisuji,protože rodičovský příspěvek je akorát tak výsměch,jak z toho má matka a dítě vyžít?

Lenka Suchá (Ústí nad Labem, )

#53

Podepisuji petici, protože nejdříve to mělo být pro děti do 4 let věku a nyní jen pro novorozeňata? Proč se podávají mylné informace z úst vyšších úředníků? Měl by to být tak, jak bylo řečeno a psáno pro všechny do 4 let.

Veronika Králová (Vidnava, )

#54

Nesouhlasím s tim aby dostali přidáno rodičovský příspěvek jen nově narozené deti v roce 2020 . Vůdci ostatnim dětem do 4 let by to bylo nespravedlivé , jen by jste je oto okradli

Vladimíra Dušková (Plzeň, )

#55

Vůbec nechápu proč by v roce 2020, měli maminky mít rozdílné podmínky pro rodicak, jakým právem, opravdu hnus.ROK slibujete úplně něco jiného....

Kačírková Radka (Vodňany , )

#56

Podepisuji, protože se mi ten vládní návrh nelíbí.

Dita Heichlová (Svatoňovice , )

#58

Je to nespravedlivé. Plenky a věci pro dítě bude stát stejně jak pro maminku, která bude brát menší rodič.prispevek tak pro maminku, která bude brát ten větší.

Pavla Susová (Mladá Boleslav , )

#59

By měly každá dostat stejným dílem a ne slibovat nahrabat z pokladny na zvýšení poslancům a pak chybějící peníze upřít matkám s minimem příjmu který nepokryje ani nájem garsonky.

Klára Kindlová (Plzeň, )

#61

Si každá maminka s dítětem zaslouží nárok na vyšší rodičovskou. Proč má být trestana tím, že porodí třeba v roce 2019 a ne 2020? Si máme dát dolů špunt, aby dítě počkalo?

Jana Šturmová (Liberec, )

#65

Nejdriv rikate ze se bude zvysovat detem do 4 let veku a najednou se to zmeni, jen pro novorozene deti v roce? Myslim ze to neni fer vuci maminkam kteri cekali ze se jim to zvysi a budou s prckama o rok dele doma a budou se jim venovat!!!!

Monika Nováková (Tábor , )

#66

Nárok na pomoc mají i již narozené děti!!

Martina Valigurova (Mohelnice , )

#67

PROTOŽE MÁM 4 MĚSÍČNÍ DCERU A CHCEME ASPOŇ TROCHU ŽÍT NE ŽIVOŘIT, ZKUSTE ŽÍT ZA 7300KC MĚSÍČNĚ PÁNI POSLANCI

Andrea Kocourková (Přerov , )

#68

Na to má nárok každá maminka.... A slibovali, že to mělo být už tento rok... Můžou si přidat oni tak my máme nárok taky

Petra Chocholoušová (Vysoké Mýto , )

#69

Podepisuji protoze mi prijde tohle nefer,rodicovsky prispevek by se mel zvysit vsem maminkam co ho pobiraji a v obdobi jeho navyseni pobirat jeste budou ale zvysila bych ho jen tem co chodili poctive do prace a nebo maji alespon rok odpracovany

Marcela Kozubská (Kralice na hané, )

#70

Porodim v roce 2019! Není fér aby někdo bral tolik a druhý tolik, ikdyz je dělí třeba půl rok... Není to fér!!! Sliby,chyby!

Petra Izakovičová (Praha, )

#77

Jsem maminka 3 dětí, a 4 se má narodit květen - červen 2019, a toto mi přijde velice nespravedlivé a hrozně mne to rozlobilo

Veronika Mejsnarová (Česká Lípa , )

#83

Podepisuji, protože nesouhlasím s tím, aby maminka, které se narodi miminko o par měsíců později nárok na zvýšení měla a já ne. Mám taky poplatky, povinnosti a všechny věci pro mimi a mě pro mě budou stejně drahé jako pro ni! Tak proč bych na to neměla mít nárok?

Sabina Nechutova (Pohořelice , )

#85

Na to má právo každá matka s malým dítětem.

Tereza Dvořáková (Horoměřice , )

#92

jsem maminka dvojčat na rodičovské, 13 let jsem státu odváděla daně a myslím, že si zasloužíme žít za slušnou částku a ne za almužnu.

Věra Nejezchlebová (Horní Štěpánov, )

#105

Přijde mi to nefér vůči ostatním maminkám na RD, zaslouží si to stejně tak!! Porodím dřív a nedostanu příspěvek? Tak kde to jsme? Máte nás podporovat a ne odrazovat!

Anet Ka (Praha , )

#106

Tomu se nedá říct jinak, než že je to absolutní demence všech, kdo to odsouhlasili. Rodina je základ státu? Aha, aha! Je to prachsprostá diskriminace! Taky zvedněte důchod jen těm, kteří půjdou do důchodu až v roce 2020.. ale pardon, to už by bylo moc zasažených voličů, že?

Jitka Králová (Liberec, )

#108

Podepisuji, protože jsem rozčilená, jsem maminka na mateřské dvou dětí, s penězi jsem už počítala a byla ráda že se tu konečně dělá něco pro nás matky

Veronika Vladyková (Adamov, )

#110

Protože si myslím, že by měly mít všechny matky na RD stejné podmínky, pleny a UM stojí pro všechny stejně. Státní jesle prakticky nejsou, dostat se do školky je umění, takže do práce nemůžeme, daně platíme už tak dost vysoké, tak at je to fér.

Žaneta Krejčiříková (Vranovice, )

#111

Je fér, aby každý pobíral stejně!

Barbora Hadravová (Tachov, )

#114

Aiblova

Petra Aiblova (Ceske Budejovice, )

#115

Jsem na mateřské, porod mě čeká a po mateřské půjdu na rodičovskou. Po škole jsem pracovala a platila daně. Připadá mi jednoznačně nefér, že například nepracujici matka bude brát více peněz ve stejný čas jen protože porodila dříve. Tento návrh mi přijde velmi diskriminující.

Lucie Jirková (České Budějovice , )

#119

Mam rodicak na30mesicu 7300,-/mesic.Kdyby manzel nemel praci co ma chodime jist na pastvu.Je to vysmech rodinam.A divim se,ze se vubec rodi tolik deti pri dnesnich cenach.Za praci co.maminka s detmi ma by zaslouzila 2xtolik.Ale hlavni je,ze politici se maji jak prasata v zite.Ze jim neni hanba.

Eva Hořínková Čekalová (Orechov, )

#123

Protoze to co stat dava je almužna ...

Mončule Mikulášková (Domazlice , )

#127

Protože tenhle stát dává jen lidem kterým chce....

Kristýna Chybikova (Medlovice , )

#133

Podepisuji, protože nechapu proč by matky který už mají dítě třeba rok nemohli mít nárok také na zvýšení. Byl daný návrh že každá matka která čerpá rodičovský příspěvek do 4 let má nárok na zvýšení tak nechápu proč je najednou taková zmena .Přijde mi to dost nefér.

Pavlína Vicarova (Prostějov, )

#137

Se mi nelíbí zvyseni rodicaku jen některým zkrátka to není fér. Věci nás stojí stejně jako nastávajícím maminkám.

Petra Krumlová (Bukovina nad Labem, )

#138

Mám dítě mladší 4let

Marie Grénarová (Bystročice, )

#141

Podepisují, jelikož s tím nesouhlasím ! Nárok by měli mít i maminky co děti už mají . Sama mám 3 a je to celkem nefér kór u viceterčat, a čtvrté si rozhodně neplánuji. Nejprve ať vláda zajistí aby i my na rodičovské měli z čeho děti uživit nežijeme někde v Africe aby jsme rodily hlava nehlava.

Iveta Vonšovská (Kutná Hora, )

#146

Podepisuji, protože je to nespravedlivý hnus!!!

Klára Krejčiříková (Brno , )

#147

Miminko se nam narodi v srpnu, na rodicak mam nastoupit v lednu, tudiz nechapu, proc bych take nemela dostat navyseny rodicovsky prispevek. Je to nehoraznost!

Jana Tomášková (Ostrava, )

#148

I moje dítě si zaslouží peníze navíc

Veronika Kubešová (Česká Třebová, )

#149

Nárok na zvýšení rodičovského příspěvku na snad každá maminka.

Zdeňka Pohorelcová (Kostelec nad Orlicí, )

#150

chci zvýšit rodičovský příspěvek jak bylo slíbeno od státu.

Tereza Břízová (Žacléř , )

#157

Řekli něco co měli dodržet a ne to udělat takto. Upřímně jsem se těšila že si aspoň trošku polepším a budeme jako rodina natom o něco lépe. Co mají sakra dělat maminky které jsou samy a už tak nějak stim zvýšením počítaly.

Veronika Barchánková (Litoměřice , )

#161

Podepisuji

Denisa Povejšilová (Nachod, )

#166

Podepisují, protože by to měly dostat všechny maminky co jsou na rodičovské. Myslím, že i porodne by každá měla dostat za první dítě.

Petra Beková (Praha, )

#169

Takovéto rozhodnutí je pro maminky s čerstvými maminkami nehoraznost !!!

Martina Kajzrová (Děčín, )

#176

Podepisuji, protože tohle, co jste schválili je prasárna. Nejdřív našli ujeté hory doly, samý kecy akorát, jak se to zvýšení bude týkat všech, co mají děti do 4let a najednou opět změna, že to bude úplně jinak. Chci, aby se to týkalo všech matek s dětmi do 4 let věku tak, jak bylo naplánováno původně!

Kristýna Drahošová (Luková, )

#183

podepisuji, naprosto nesouhlasim s vladou. Akorat umi mazat med kolem pusy akorat aby je lide volili.Sami sobe si odsouhlasi zvednuti platu o tisice, jakoby uz nebrali dost a na svoje obcany kaslou a akorat slibujou

Marie Dubská (Pisek, )

#192

Na rodičovský příspěvek nastupuji v lednu!

Hana Vlasová (Benešov, )

#196

Je to nespravedlive. Ja, jako mamka rocni holcicky budu muset v lednu 2020 zaplatit za vse uplne stejne penize jako mamka, ktere se v lednu mimco narodi. Tak proc v tom ma byt rozdil???
Do 4 let veku by to melo byt pro vsechny bez vyjimek stejne.
Boze...Zase jsem se vytocila...

Tereza Sklepková (Opava, )

#198

Je to nefer

Lucie Holušová (Opava, )

#200

By se neměli dělat rozdíly,každá znás porodí budoucího plátce daní. A je nás hodně,co porodí do konce roku 2019.

Simča Lukšíková-Vaňková (Plzeň, )Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...