Petice.com

Za změnu „ZÁKONŮ PRO KOČKU“

Komentáře

#16402

Je nestoudné nechat nekontrolovaně se množit kočky a svojí nečinností doslova týrat zvířata bezprizorní, hladovějící, nemocná a bez domova.
Zároveň neblaze přispívat ke snižování již tak zeslabených stavů ptactva, které jsou mnohdy snadnou potravou toulavých koček.

Kamila Holejšovská (Havlíčkův Brod, Chlístov, 2025-12-17)

#16403

Je nezbytné, abychom se ke všem zvířatům (domácím mazlíčkům, žijících ve volné přírodě a v neposlední řadě ke zvířatům v chovech) chovali co nejlépe. nikdo netrpěl a nezažil brutální a nelidské zacházení.

Kateřina Valášková (Brno, 2025-12-20)

#16404

Prosim tvrde postihy tem, kdo tyra zvirata

Anastázie Hetman (Brno, 2025-12-24)

#16416

mají právo na slušné zacházení a spokojený poměrně krátký život.
Ale i všechna zvířátka!!!

Iva Lehovcová (Říčany, 2026-01-07)

#16418

Snad toto pomuze

Matyáš Boček (matyboek@gmail.com, 2026-01-10)

#16428

Kočka je bytost a náleží jí respekt.Nechť jsou všechny bytosti šťastny.

Barbora Černá (Rožďalovice, 2026-02-04)

#16434

Souzním s textem petice

Tereza Lechnýřová (Praha 5, 2026-02-23)

#16436

Podepisuji, protože mi není lhostejné utrpení koček a chci, aby zákony konečně chránily i je.

Žaneta Pokorná (Ostrava, 2026-02-26)

#16439

Je dlouhodobě nutná změna v nastavení ochrany a s tím spojené pomoci nejen kočičí populaci!!!! Konstruktivní řešení a ne destruktivní nečinnost.

Sarka Langmajerova (Beroun 2, 2026-03-02)

#16443

Podepisuji, protože sama vlastním 3 kočky, které byly opuštěné v lese.

Eva Vokáčová (Hřebečníky, 2026-03-12)

#16446

Ni záleží na zvířatech

Petra Měřičková (Tehovec, 2026-03-18)

#16449

Není mi jedno jak se ve společnosti zachází s kočkami, snažím se o ně starat, krmit, hledat domovy a kastrovat. Bohužel to je velice nákladná činnost a proto si myslím že pro dobro nás všech by obce měli převzít část zodpovědnosti, protože pomoc jedinců je bohužel málo, nekastrované potulné kočky se stále množí a s nimi i ty, které například někoho, ale ten někdo “přeci nemusí kastrovat, protože má kocoura, takže jemu kocour koťata nepřinese” nebo “nemusí kastrovat, protože koťata vždy párkrát do roka předá po Facebooku dál” a podpoří tím zbytečné množení.. upřímně jsem z toho už unavená a CHCI ZMĚNU

Kateřina-Marie Zatloukalová (Praha, 2026-03-26)

#16452

Mám rád 🐱

David Lafata (Praha 10 Uhříněves, 2026-03-30)

#16457

Zuzu

Zuzana Vyrutova (Zbuch, 2026-04-01)

#16463

Beru kočky jako živé bytosti ne věci .

Miriam Pešulová (Teplá, 2026-04-01)

#16467

Podepisují, protože vím, že kočky, potažmo kocouři jsou nádherné a milující bytosti. Zaslouží si moře lásky.

Alena Mikulášková (Tuchoměřice, 2026-04-01)

#16472

Zvířata nejsou jenom věci.

Ivana Lamplotová (Mariánské Lázně, 2026-04-01)

#16478

Podepisuji proto, že mnoho opuštěných koček a koťat na ulici, trpí a umírají bez pomoci

Kamila Večeřová (Příbram, 2026-04-02)

#16483

Nelíbí se mi lhostejnost s jakou se člověk setkává, když upozorní úřad v místě bydliště na výskyt přemnožených koček. Bohužel je tato informace nezajímá a není v jejich kompetenci.

Jaroslava Koudelková (Teplá, 2026-04-03)

#16492

Souhlasím s peticí

Hana Karlíčková (Klimentov, 2026-04-06)

#16494

Miluji zvířátka

Anna Kociánová Svistunová (Kopřivnice, 2026-04-13)

#16496

Podepisuji, protože jsem inteligentní tvor, kterému je jasné že regulace přemnožených koček kastrací je urgentní a nejhumánnější řešení k udržení zdravějšího prostředí v civilizovaném světě.

Hana Dvořáková (Smilovice u Třince, 2026-04-21)

#16498

"Kdo nemá vztah ke zvířatům, nemá vztah ani k lidem."

Michael Kliment (Teplice, 2026-04-26)

#16513

Kočičky jsou nejlepší.

Tomáš Arlt (Hodkovice nad Mohelkou, 2026-05-02)

#16516

Podepisuji protože je potřeba to změnit!!

Kateřina Horáčková (Praha, 2026-05-09)

#16532

Mám ráda zvířata a nechci, aby trpěla.

Zdena Horáková (Zábřeh, 2026-05-25)

#16533

Bohumil Honza

Bohumil Honza (Hostalkova, 2026-05-25)

#16535

Podepisuji, protože naprosto souhlasím s tím, že: ?kočky jsou brutálně přemnožené, decimují volně žijící živočichy a samy trpí, a dokud nebude zákonem dáno, že se mají kastrovat, tak to je fakt neverending story." Sama mám osm koček, všechny doma a samozřejmě kastrované!!

Petra Volejníková (Praha 5, 2026-05-31)

#16536

Nechci utrpení koček.
Podepisuji

Broňa Nguyenová (Světlá Hora, 2026-06-01)

#16539

Podepisuji tuto petici, protože to je velmi nutné.

Jaroslava Kaslová (Plzeň 21, 2026-06-11)

#16540

Podepisuji, protože mi problematika není lhostejná a každé zvíře si zaslouží právo na důstojný život.

Vladimíra Kocourková (Raduň, 2026-06-22)