Petice.com

ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT

Komentáře

#152002

Protože v ČR přibývá závažných případů týraných zvířat a je potřeba aby se jasně dalo vědět, že tyrani dostanou tvrdý trest

Petra Koliskova (Jablonec nad Nisou, 2026-06-21)

#152016

chovat se vhodně k ostatním stvořením nedá tolik kumštu. Ovšem týrat je vyžaduje absenci zdravé empatie.

Miroslav Kužela (Rokytnice, 2026-06-21)

#152031

Podepisují protože už je toho moc že zvířata trpí .

Romana Eliasova (Třešť, 2026-06-22)

#152032

Podepisují protože týrání zvířat je hnusný a taky mají právo na život jako lidé!!!!!

Tomáš Kohout (Hlavní město Praha, 2026-06-22)

#152036

Trest pro ty, co týrají němé tváře.

Jana Bellová (Praha, 2026-06-22)

#152040

Absolutně neschvaluji jakékoliv týrání zvířat. Zvířata nepatří do rukou psychopatů.

Ludmila Pujmanová (Ostrov, 2026-06-22)

#152043

Podepisuji proto, aby už konečně byl konec týrání a ubližování tvorům, kteří nemají hlas a nemúžou se bránit.

Laďka Čechlovská (Běstovice, 2026-06-22)

#152045

Dávám svůj hlas čistým duším

Petra Nováková (Lažany, 2026-06-22)

#152050

Prosim, zacneme menit spolecnost tak, aby nebyla ostuda byt clovekem? Dekuji.

Lenka Hofferova (Praha, 2026-06-22)

#152062

Neznášam keď je ubližované nevinným zvieratám

Eva Bojnanska (Nitra, 2026-06-22)

#152082

Miroslava Ďurišová - ANO

Miroslava Ďurisová (Praha, 2026-06-22)

#152087

Množí se týrání zvířat a je nutné s tím něco dělat. Tresty jsou směšné!

Milan Poslední (Holýšov, 2026-06-22)

#152093

Mi není život zvířat lhostejný

Jan Skalický (Lanškroun, 2026-06-22)

#152094

Psi nejsou věci.
Cítí bolest stejně jako ty.❤️🐾
Psi cítí bolest. Buďme jejich ochranou.🐾🐶Láska místo týrání.🐾❤️
Pes není hračka, ale živá bytost.🐶❤️
Každý pes si zaslouží lásku, ne strach.❤️🐾Týrání není síla, ale krutost.❤️🐾
Buď hlasem těch, kteří mluvit nemohou.🐾
Zvířata mají srdce stejně jako my.🐾❤️
Stop týrání zvířat.❤️🐾
Lásku ano. Týrání ne.❤️🐾

Natálie Ličartovská (Plzeň, 2026-06-22)

#152097

Miluju zvířata pomalu víc jak lidi. O to víc mě štve když vidím jak se k nim spoustu lidí chová.

Matěj Borovský (Břežany u Znojma, 2026-06-23)

#152109

Je to strasne😞

Klára Pacult Bulantová (Praha, 2026-06-23)

#152114

Mi přijdou tresty za týrání a zneužívání zvířat velmi nedostačující a lidi si tak z nevinných tvorů dělají hračky a užitkové zboží.

Zuzana Daron (Kyselka, 2026-06-23)

#152116

Podepisuji protože jsem sama nahlašovala týrání a nedostala dotyčná osoba skoro žádný trest a to mě opravdu pobouřilo

Lilien Lunterová (Kaplice, 2026-06-23)

#152120

Je mi líto zvířátek, když miluji všechny tvory naši země. Nikdo nemá právo ubližovat slabším.

Marcela Spurná (Štramberk, 2026-06-23)

#152121

Škrabalová

Jana Škrabalová (Borovnička, 2026-06-23)

#152125

Zvierata si zaslužia viac lásky

Matej Saloň (Praha 4, 2026-06-23)

#152131

Souhlasím s tvrdšími tresty, kdo ubližuje zvířatům.

Petr Koc (Rokycany, 2026-06-23)

#152135

Protože jsou to živé bytosti, které se nemohou bránit a takové zacházení si nezaslouží.

Michala Jiráková (Havlíčkův Brod, 2026-06-23)

#152141

Michaĺanska

Miroslava Michaĺanska (Košice, 2026-06-23)

#152146

Nenávidím lidi co se neumí chovat ke zvířatům !

Ondřej Šedivý (Sušice, 2026-06-23)

#152155

Podepisuji

Linda Malíková (Velké Kunětice, 2026-06-23)

#152157

Podepisuji
Protože bychom se měli naučit to, že psi či jakékoliv zvířata jsou pro nás důležité. Jsou součástí našeho života a máme je rádi každý den více. Jsou tu s námi když je nám smutno i když jsme veselý vždy na nás čekají až se vrátíme z práce domů

Soňa Chomátová (Plzeň, 2026-06-24)