ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Komentáře
#152002
Protože v ČR přibývá závažných případů týraných zvířat a je potřeba aby se jasně dalo vědět, že tyrani dostanou tvrdý trestPetra Koliskova (Jablonec nad Nisou, 2026-06-21)
#152016
chovat se vhodně k ostatním stvořením nedá tolik kumštu. Ovšem týrat je vyžaduje absenci zdravé empatie.Miroslav Kužela (Rokytnice, 2026-06-21)
#152031
Podepisují protože už je toho moc že zvířata trpí .Romana Eliasova (Třešť, 2026-06-22)
#152032
Podepisují protože týrání zvířat je hnusný a taky mají právo na život jako lidé!!!!!Tomáš Kohout (Hlavní město Praha, 2026-06-22)
#152036
Trest pro ty, co týrají němé tváře.Jana Bellová (Praha, 2026-06-22)
#152040
Absolutně neschvaluji jakékoliv týrání zvířat. Zvířata nepatří do rukou psychopatů.Ludmila Pujmanová (Ostrov, 2026-06-22)
#152043
Podepisuji proto, aby už konečně byl konec týrání a ubližování tvorům, kteří nemají hlas a nemúžou se bránit.Laďka Čechlovská (Běstovice, 2026-06-22)
#152045
Dávám svůj hlas čistým dušímPetra Nováková (Lažany, 2026-06-22)
#152050
Prosim, zacneme menit spolecnost tak, aby nebyla ostuda byt clovekem? Dekuji.Lenka Hofferova (Praha, 2026-06-22)
#152062
Neznášam keď je ubližované nevinným zvieratámEva Bojnanska (Nitra, 2026-06-22)
#152082
Miroslava Ďurišová - ANOMiroslava Ďurisová (Praha, 2026-06-22)
#152087
Množí se týrání zvířat a je nutné s tím něco dělat. Tresty jsou směšné!Milan Poslední (Holýšov, 2026-06-22)
#152093
Mi není život zvířat lhostejnýJan Skalický (Lanškroun, 2026-06-22)
#152094
Psi nejsou věci.Cítí bolest stejně jako ty.❤️🐾
Psi cítí bolest. Buďme jejich ochranou.🐾🐶Láska místo týrání.🐾❤️
Pes není hračka, ale živá bytost.🐶❤️
Každý pes si zaslouží lásku, ne strach.❤️🐾Týrání není síla, ale krutost.❤️🐾
Buď hlasem těch, kteří mluvit nemohou.🐾
Zvířata mají srdce stejně jako my.🐾❤️
Stop týrání zvířat.❤️🐾
Lásku ano. Týrání ne.❤️🐾
Natálie Ličartovská (Plzeň, 2026-06-22)
#152097
Miluju zvířata pomalu víc jak lidi. O to víc mě štve když vidím jak se k nim spoustu lidí chová.Matěj Borovský (Břežany u Znojma, 2026-06-23)
#152109
Je to strasne😞Klára Pacult Bulantová (Praha, 2026-06-23)
#152114
Mi přijdou tresty za týrání a zneužívání zvířat velmi nedostačující a lidi si tak z nevinných tvorů dělají hračky a užitkové zboží.Zuzana Daron (Kyselka, 2026-06-23)
#152116
Podepisuji protože jsem sama nahlašovala týrání a nedostala dotyčná osoba skoro žádný trest a to mě opravdu pobouřiloLilien Lunterová (Kaplice, 2026-06-23)
#152120
Je mi líto zvířátek, když miluji všechny tvory naši země. Nikdo nemá právo ubližovat slabším.Marcela Spurná (Štramberk, 2026-06-23)
#152121
ŠkrabalováJana Škrabalová (Borovnička, 2026-06-23)
#152125
Zvierata si zaslužia viac láskyMatej Saloň (Praha 4, 2026-06-23)
#152131
Souhlasím s tvrdšími tresty, kdo ubližuje zvířatům.Petr Koc (Rokycany, 2026-06-23)
#152135
Protože jsou to živé bytosti, které se nemohou bránit a takové zacházení si nezaslouží.Michala Jiráková (Havlíčkův Brod, 2026-06-23)
#152141
MichaĺanskaMiroslava Michaĺanska (Košice, 2026-06-23)
#152146
Nenávidím lidi co se neumí chovat ke zvířatům !Ondřej Šedivý (Sušice, 2026-06-23)
#152155
PodepisujiLinda Malíková (Velké Kunětice, 2026-06-23)
#152157
PodepisujiProtože bychom se měli naučit to, že psi či jakékoliv zvířata jsou pro nás důležité. Jsou součástí našeho života a máme je rádi každý den více. Jsou tu s námi když je nám smutno i když jsme veselý vždy na nás čekají až se vrátíme z práce domů
Soňa Chomátová (Plzeň, 2026-06-24)