Petice.com

ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT

Komentáře

#151201

Podepisuji, protože mi není lhostejné utrpení nevinných zvířat. Každý, kdo dokáže úmyslně ubližovat bezbrannému tvorovi, by měl nést odpovídající následky. Zvíře má taky své city, cítí bolest, nedokáže se bránit… Věřím, že přísnější tresty pomohou lépe chránit zvířata a odradí další pachatele od podobného jednání.

Adéla Mužíková (Ústí nad Labem, 2026-06-17)

#151202

Zvířata si to nezaslouží, nemohou se bránit, ani si říct o pomoc. Človek, co dokáže ublížit těmto tvorům, není člověk….je to zrůda. Chci spravedlivý trest.

Kateřina Procházková (Sadská, 2026-06-17)

#151205

Násilí na zvířatech má být zakázáno nebo velmi silně potlačeno.

Lenka Hejhalová (Šestajovice, 2026-06-17)

#151214

Protože chci vyšší tresty za týrání zvirat

Katerina Kriva (dome57445@gmail.com, 2026-06-17)

#151220

zacneme brat zvirata vic v potaz. Uvedomte si jak oni musi trpet a ten clovek za to pri vetsine pripadu nedostane skoro nic

Daniela Krajíčková (Šternberk, 2026-06-17)

#151225

Už se vzpamatujte!!!

Monika Uhrová (Litomyšl, 2026-06-17)

#151227

Je nehorazne si na zviratech vybijet svou neschopnost,frustraci,sve selhani,svou dementni povahu. To muze udelat jen chudak a mel by byt tytan stejne.

Marketa Berkova (Praha, 2026-06-17)

#151229

Podepisuji, protože nechápu jak tohle může být tak normalizované.

Eliška Marková (Hajnice, 2026-06-17)

#151239

Jsem majitelka několika zvířat a nedovolím ostatní aby ubližovaly bezbranným pro radost

Markéta Sochrová (Tachlovice, 2026-06-17)

#151249

Protože zvířátka miluji a takový lidé odporní co tohle dělají by měli co nejvíce za to pykat

Radka Schneidrová (Ostrava, 2026-06-17)

#151255

dejte jim ty same tresty jake delali oni jim

adela mokrovics (hranice, 2026-06-17)

#151262

Podepisuji protoze mi neni jedno jak se se zvířaty nakládá ! Chci aby ti lidé trpěly stejně jako ty zvířata !

Lenka Polášková (Brestek, 2026-06-17)

#151264

Podepisují protože týrání zvířat MUSÍ být trestné!

Lenka Novosadová (Brno, 2026-06-17)

#151266

Souhlasím s vyššími tresty pro tyrany zvířat

Lucie Plíhalová (Havlíčkův Brod, 2026-06-17)

#151286

Podepisuji protože miluji zvířata.

Karolína Zeithammerová (Praha, 2026-06-17)

#151295

Ano žádám vyšší tresty za týrání zvířat když trpí zvířata tak ať trpí lidi co jim ublizuji.

Pavla Šlechtová (Mlada Boleslav, 2026-06-18)

#151302

Naprosto souhlasím, nchapu jak na tohle může mít někdo jiný názor než takový, že lidi co tohle dělaj jsou odporní.

Tereza Vargová (Nové Město na Moravě, 2026-06-18)

#151310

Miluju zvířata a nikdo nemá právo se k nim chovat špatně, s neúctou a způsobem, který by byl pro člověka také nepřijatelný.

Tomáš Kohut (Karviná, 2026-06-18)

#151317

Podepisuji,protože chci at jsou lidi, kteří týrají zvířata řádně trestáni a jdou za to do vězení!!!

Martina Jurištova (Havířov - Podlesi, 2026-06-18)

#151325

Zvířatům se neubližuje

Lenka Máchová (Jistebník, 2026-06-18)

#151338

Podepisuji, protože tohle jednou musí skončit .

Zdeňka Krausová (OSTRAVA, 2026-06-18)

#151343

S tím už se konečně musí něco dělat!

Hana ŘEDINA (Mehring-Öd, 2026-06-18)

#151349

Podepisuji.. protože to co se poslední dobou děje, je nehoráznost. A soudce ao za tohle dává podmínku. By si tam měl jít taky na chvíli lehnout, nebo je zavřít společně.

Pavel Vanžura (Budkov, 2026-06-18)

#151352

Podepisují,protože týraní zvířat je poslední dobou horší a horší.Ty zvířecí dušičky se nemají,jak bránit.Jsou to živí tvorové a pomocníci lidí.Jsou plní lásky a člověk,jim takhle dovede ublížit.Chce to opravdu trestat a ne,aby o tom politici jen mluvili.

Jiřina Literová (Kladno, 2026-06-18)

#151355

Vadí mi, jak v tomto státě selhávají kontrolní mechanismy, ať už je to KVS, v případě dětí OSPOD. Nikdy nikdo z těchto úřadů nic nemůže a za nic nenese odpovednostPolicie tam, kde by měla konat jen přihlíží, naše soudy mají na týrání zvířat a dětí také dost zvláštní náhled.Nekonají úřady, musí se do toho obout obyčejní lidé. Nechci žít ve státě, kde má zlo, surovost a násilí zelenou.

Miroslava Humlová (miroslavahumlova1@gmail.com, 2026-06-18)

#151356

Nikdo nesmí týrat zvířata!!!

Mchaela Schaulova (misaciberova@seznam.cz, 2026-06-18)

#151357

Jirasková Lenka , chci jiné zákony.

Lenka Jirásková (Klášterec nad Ohří, 2026-06-18)

#151363

Chci přísné tresty pro tyto zrůdy, a orgány by měli vše rychle řešit

Monika Horníčková (Chvaletice, 2026-06-18)

#151364

Konečně někdo bojuje za práva zvířat. Podepisuji, protože se mi nelíbí jednání - nejednání úřadů!

Martina Wernerová (Rtyně v Podkrkonoší, 2026-06-18)

#151366

Vadí mi, že stát dává ruce pryč od pomoci bezbranným a na člověku závislým zvířatům. Tyrani musí být potrestáni.

Lenka Kerschlagerová (Dříteň, 2026-06-18)

#151367

Podepisuji, protože zvíře není věc!!!!!

Jolana Lukešová (Strakonice, 2026-06-18)

#151370

Podepisuji, protože některý lidé jsou opravdu zvířata. A tohle se prostě nedělá!!!!!! Když k nim nemají žádnou lásku, cit, nebo porozumění, tak si je nemají vůbec pořizovat!!!!!! A už vůbec si na nich vybíjet svůj vztek!!!!!
Já jsem milovník zvířat, takže bych jim to samé udělala 2x tolik!!!!! Možná i 10x tolik!!!! Bože, jak tohle někdo dokáže udělat. 😓😓😓😓😓😓

Aneta Báťková (Žacléř, 2026-06-18)

#151376

Musia byť tvrdo potrestaní,

Zdenka Gregorcova (Župčany 366, 2026-06-18)

#151383

Zvíře stejně jako člověk je živá bytost. Kdo je schopen ublížit zvířeti nebude mít problém ublížit člověku.

Radka Dvořáková (Žacléř, 2026-06-18)

#151385

Podepisuji a cekám , že se něco změnî

Vlasta Slapničková (Břasy, 2026-06-18)

#151392

Tuto petici podepisuji, protože věřím, že týrání zvířat by mělo být trestáno přísněji a důsledněji. Zvířata jsou živé bytosti, které cítí bolest, strach i utrpení, a přesto se často nemohou samy bránit. Považuji za důležité, aby tresty za jejich týrání odpovídaly závažnosti těchto činů a zároveň působily jako prevence do budoucna. Současné tresty jsou podle mého názoru v mnoha případech nedostatečné a neodrážejí skutečný rozsah utrpení, které pachatelé způsobují.

Zároveň bych podpořila zavedení evidence osob, které byly pravomocně odsouzeny za týrání zvířat, aby jim v budoucnu nebylo umožněno znovu vlastnit či pořizovat další zvíře. Stejně tak považuji za důležité zavést důslednější kontrolní proces při pořizování zvířete, například formou registrace, ověření podmínek chovu nebo jasnější evidence vlastnictví. Taková opatření by mohla výrazně pomoci předcházet opakovanému týrání a zajistit větší ochranu zvířat.

Kristýna Carvanová (Liberec, 2026-06-18)

#151395

Od týrání zvířat je to krok k bití a týrání dětí, žen a krůček k úpadku celé společnosti. Žijeme v moderní, technologicky vyspělé době a přesto nejsme schopni zákonnými možnostmi trestat týrání?

Lucie Buchtová (Brno, 2026-06-18)

#151398

Yveta Pavliková

Yveta Pavlíková (Havířov, 2026-06-18)

#151400

Podepisuji, jelikož by se s touto problematikou mělo něco dělat. Zvířata jsou živí tvorové, ne věci. A zaslouží se, aby se s nimi tak jednalo. Připadá mi naprosto nepřijatelné, aby člověk zničil či poškodil nenávratně živou bytost a dostal za tento čin pouze podmínku a možnost tento čin v budoucnu zopakovat.

Sára Sedláčková (Žatec, 2026-06-18)