ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Komentáře
#151001
je nechutne ublizovat nekomu kdo se nemuze branitPavla Juřenová (Olomouc, 2026-06-17)
#151004
Chci aby týrání zvířat bylo trestáno důsledněji.Helena Kulichová (Trutnov, 2026-06-17)
#151012
Tohle se nesmí dít!Sára Caltová (Plzeň, 2026-06-17)
#151013
Protoze tyrani zvirat neni normalni nejsou to hrackyNatálie Giňová (České Budějovice, 2026-06-17)
#151018
Vadí mi týraní zvířat.Jakub Obdržálek (Slavkov u Brna, 2026-06-17)
#151020
Miluju zvířata a nechci dovolit aby jim někdo ubližoval.Barbora Kafonkova (Rýmařov, 2026-06-17)
#151026
Podepisuji, protože se mi nelíbí jak nízké a směšné jsou tresty za týrání zvířat a chci aby se zpřísnili.Roman Černý (Děčín, 2026-06-17)
#151033
Protože někteří lidi jsou zrůdy a zvířata sama se nemůžou bránit, takže je potřeba se za ně a jejich práva postavit!!!Olga Širůčková (Zdiby, 2026-06-17)
#151034
Je to nepřijatelné ,tyto zrůdy( nemohu vyslovit “lidi” )jsou nebezpečné pro celou společnost.Je to velmi smutné a otřesné.Takový člověk a jemu podobní musí byt potrestán .Jan Teplý (Praha, 2026-06-17)
#151037
Podpisujem pretože zviera nieje vec ale je to bytosť,ktora citi bolesť a každy kto jej ubliži by mal byť potrestaný rovnako ako keby ubližil človeku!!Nikola Kancirova (Zahradne, 2026-06-17)
#151041
Chci pomoct těm za které musíme mluvit , jelikož oni nám to neřeknou.Petra Křivánková (Šternberk, 2026-06-17)
#151043
Podepisuju protože nenávidím týrání zvířat které se nemohou branit!!!!!Alexandra Drobňáková (České Budějovice, 2026-06-17)
#151046
Protože si tyhle lidi zaslouží minimálně 20let vězení neporizuj si zvíře pokud na to nemáš srdce ani penízeTerezie Drobňáková (České Budějovice, 2026-06-17)
#151056
Podpisujem túto petíciu, pretože verím, že každé zviera si zaslúži lásku, starostlivosť a bezpečný život. Týranie zvierat je kruté a nesprávne. Chcem podporiť ochranu zvierat a prísnejšie tresty pre ľudí, ktorí im ubližujú.Emily Emily (Poprad, 2026-06-17)
#151066
stejne tak jako chrání vláda deti, mela by chránit i zvířata které si také neřeknou samy o pomoc.. nepřípustné aby lidé se kterými sdílíme tuto planetu týrali nevinné a procházelo jim toJana Daňhelová (Brno, 2026-06-17)
#151074
Podepisují se, protože ,,lidem" co ubližují zvířatům to nemůže procházet. Adoptovala jsem fenku z množírny a to jak se na ní ty hajzlové podepsali, bylo strašné! Nyní mám pejska odebraného z nevhodných podmínek. Nesmí to takhle beztrestně kazdému trýzniteli projít!!!!!Martina Nemejovská (Vojkovice, 2026-06-17)
#151085
Pretoze som ludska a tyranie zvierat je nepripustne a netolerovatelneViera Rogers (Praha, 2026-06-17)
#151089
Podepisuji protože týrání zvířat by nemělo být "obvyklým" a přesto v dnešní době bohužel běžným je. Je to věc, která ukazuje naší humanitu, jako společnosti.Oleksandra Konovalenko (Praha, 2026-06-17)
#151094
sama mam pejska a prijde mi vtipne jak mirne tresty jsou za tyrani zvirat, jednat s lidmi stejne, jako jednaji se zviraty.Vanesa Hanková (Pardubice, 2026-06-17)
#151102
Podepisuji, protože týrání zvířat by mělo být více trestáno. Zvířata nejsou věci.Martin Bečvář (Praha, 2026-06-17)
#151105
Podepisuji, protože už nemohu vydržet to bezpráví, které je jednoznačné a prokazatelné na videích spoluobčanů, ale není dostatečným důkazem pro příslušné orgány.Martina Hlavacova (Praha, 2026-06-17)
#151113
Podepisuju protože nesnáším příkoří na zvířatech ! Vylévat si vztek a svoji nechutnou frustraci na zvířatech je nehoráznost !Simona Solnicka (Praha, 2026-06-17)
#151114
Žádný život ani ten zvířecí si nezaslouží takový hovada co mezi náma žijí a chladí si na nich svoje ego. Jsem majitelka tří psů jednoho záchrannéhoPetra Tóth (Brno, 2026-06-17)
#151116
Podepisuji, protože zvířata nemohou mluvit. Nemohou nám slovy popsat svou bolest. Zákony v ČR ohledně ochrany zvířat absolutně nefungují. Svědectví od sousedů a videa (i když rozmazaná ale se zvukem naříkání psů!!!) nejsou dostatečná? Jací lidé za zákony stojí? Určitě ne ti, kterým na osudu bezmocných zvířat záleží.Lucie Březinová (Slavonice, 2026-06-17)
#151119
Se mi nelíbí týrání zvířat a zavřené oči úřadůVěra Jarošová (Trutnov, 2026-06-17)
#151121
Podepisuji protože si myslím že zvířecí život má do jisté míry stejnou hodnotu jako lidský a týrání nebo dokonce utýrání zvířete je naprosto nepřípustné a mělo by se trestat maximálně.Roman Průcha (České Budějovice, 2026-06-17)
#151126
Protože je to potřeba, každý živý tvor má právo na šťastný život a láskyplnou péči ❤️Naďa Grohová (autum01@gmail.com, 2026-06-17)
#151135
Podepisuji, protože zvířata jsou cítící bytosti a zaslouží si ochranu před krutostí a zbytečným utrpením.“* „Podepisuji, protože nesouhlasím s jakoukoli formou týrání zvířat a podporuji přísnější ochranu jejich práv a důslednější postih pachatelů.“
* „Podepisuji, protože způsob, jakým se společnost chová ke zvířatům, vypovídá o jejích hodnotách a odpovědnosti.“
* „Podepisuji, protože věřím, že každé zvíře má právo na důstojný život bez násilí, zanedbávání a zneužívání.“
Lucie Vlčková (Nýřany, 2026-06-17)
#151145
Je to živý tvor, člen rodiny, který si zaslouží slušný zacházeníBrigita Hustolesova (Velká Buková, 2026-06-17)
#151149
Tresty jsou strašně malé, lidi jsou zlý, pokud nebudou pořádně potrestání bude to horší a horší....Jana Světlíková (Praha, 2026-06-17)
#151152
Tolik okrutenstva se děje na zvířatach že by se vláda měla stydět. A přeji ať každému členovi naše vlády se stane aspoň to že ho někdo podpálí . Tak jak to dělají lidi zvířatům . Neskutečné terpeniSylwia Majsak (Ostrava, 2026-06-17)
#151153
Podepisuju, protože jsem milovník zvířat a hlavně psů. Zvířata mají zažívat lásku a bezpečí od lidi a ne týrání , ten pes nebo jakékoliv zvíře z toho má trauma a potom se opravdu bojí i nové rodiny . STOP TÝRÁNÍ !!!Aneta Schmiedtova (Opava, 2026-06-17)
#151155
Souhlasím s tím, za co petice bojuje.Tereza Linková (Jiříkov, 2026-06-17)
#151156
Mám sama doma pejska, kterého naprosto miluju a udělala bych pro něj první poslední a těmhle zrůdám to nesmí projít jen tak!! Zastavme tohle už prosím!! Zvířata nejsou věci ale jsou to osobnosti které za nic nemůžou!!!Eliška Řeháková (Kostelec nad Orlicí, 2026-06-17)
#151160
Se mi nelíbí zacházení lidí k němím tvářím jako jsou psiDominik Trestr (Kaplice, 2026-06-17)
#151164
Klečková LadaLada Klečková (Ostrava Kunčice, 2026-06-17)
#151165
Zvíře není věc, je to bytost, kterou máme chránit!Marie Pacesova (Přezletice, 2026-06-17)
#151172
Je to snad logické že týrání je zlo a zlý je člověk tyran a nemá co dělat v normální společnosti.Veronika Taušová (Tasovice, 2026-06-17)
#151177
Miluji zvířátka Svobodová AlenaAlena Svobodová (Příbram, 2026-06-17)
#151180
Nesouhlasím se špatným zacházením se zvířatyKateřina Konvalinková (Děčín, 2026-06-17)
#151183
Podepisují protože mi vadí týrání zvířat,směšné tresty výsměch lidem,na tvrdo 10 let a pokutu aspoň 10-15000 Kč..dát do registru tyranů,ať se o ní h ví a žádné zvíře..Marcela Plskova (Liberec, 2026-06-17)
#151188
Žádné zvíře si nezaslouží být týrané. Ma duši ma city.Natálie Magdaléna Hegerová (Brandýs nad Orlicí, 2026-06-17)
#151190
Jsem proti týrání zvířat !!Monika Vilimkova (Zábřeh, 2026-06-17)
#151194
Podepisuji protože nesnáším tyrany zvířat vždyť i zvířata mají city jsou to bezbranné stvoření plné láskyPetra Kozubová (Javorník, 2026-06-17)
#151199
Je to nepriateľné, že niečo také hnusné a závažné, je tak slabo trestané.Sebastián Karp (Moldava nad Bodvou, 2026-06-17)