Petice.com

ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT

Komentáře

#151001

je nechutne ublizovat nekomu kdo se nemuze branit

Pavla Juřenová (Olomouc, 2026-06-17)

#151004

Chci aby týrání zvířat bylo trestáno důsledněji.

Helena Kulichová (Trutnov, 2026-06-17)

#151012

Tohle se nesmí dít!

Sára Caltová (Plzeň, 2026-06-17)

#151013

Protoze tyrani zvirat neni normalni nejsou to hracky

Natálie Giňová (České Budějovice, 2026-06-17)

#151018

Vadí mi týraní zvířat.

Jakub Obdržálek (Slavkov u Brna, 2026-06-17)

#151020

Miluju zvířata a nechci dovolit aby jim někdo ubližoval.

Barbora Kafonkova (Rýmařov, 2026-06-17)

#151026

Podepisuji, protože se mi nelíbí jak nízké a směšné jsou tresty za týrání zvířat a chci aby se zpřísnili.

Roman Černý (Děčín, 2026-06-17)

#151033

Protože někteří lidi jsou zrůdy a zvířata sama se nemůžou bránit, takže je potřeba se za ně a jejich práva postavit!!!

Olga Širůčková (Zdiby, 2026-06-17)

#151034

Je to nepřijatelné ,tyto zrůdy( nemohu vyslovit “lidi” )jsou nebezpečné pro celou společnost.Je to velmi smutné a otřesné.Takový člověk a jemu podobní musí byt potrestán .

Jan Teplý (Praha, 2026-06-17)

#151037

Podpisujem pretože zviera nieje vec ale je to bytosť,ktora citi bolesť a každy kto jej ubliži by mal byť potrestaný rovnako ako keby ubližil človeku!!

Nikola Kancirova (Zahradne, 2026-06-17)

#151041

Chci pomoct těm za které musíme mluvit , jelikož oni nám to neřeknou.

Petra Křivánková (Šternberk, 2026-06-17)

#151043

Podepisuju protože nenávidím týrání zvířat které se nemohou branit!!!!!

Alexandra Drobňáková (České Budějovice, 2026-06-17)

#151046

Protože si tyhle lidi zaslouží minimálně 20let vězení neporizuj si zvíře pokud na to nemáš srdce ani peníze

Terezie Drobňáková (České Budějovice, 2026-06-17)

#151056

Podpisujem túto petíciu, pretože verím, že každé zviera si zaslúži lásku, starostlivosť a bezpečný život. Týranie zvierat je kruté a nesprávne. Chcem podporiť ochranu zvierat a prísnejšie tresty pre ľudí, ktorí im ubližujú.

Emily Emily (Poprad, 2026-06-17)

#151066

stejne tak jako chrání vláda deti, mela by chránit i zvířata které si také neřeknou samy o pomoc.. nepřípustné aby lidé se kterými sdílíme tuto planetu týrali nevinné a procházelo jim to

Jana Daňhelová (Brno, 2026-06-17)

#151074

Podepisují se, protože ,,lidem" co ubližují zvířatům to nemůže procházet. Adoptovala jsem fenku z množírny a to jak se na ní ty hajzlové podepsali, bylo strašné! Nyní mám pejska odebraného z nevhodných podmínek. Nesmí to takhle beztrestně kazdému trýzniteli projít!!!!!

Martina Nemejovská (Vojkovice, 2026-06-17)

#151085

Pretoze som ludska a tyranie zvierat je nepripustne a netolerovatelne

Viera Rogers (Praha, 2026-06-17)

#151089

Podepisuji protože týrání zvířat by nemělo být "obvyklým" a přesto v dnešní době bohužel běžným je. Je to věc, která ukazuje naší humanitu, jako společnosti.

Oleksandra Konovalenko (Praha, 2026-06-17)

#151094

sama mam pejska a prijde mi vtipne jak mirne tresty jsou za tyrani zvirat, jednat s lidmi stejne, jako jednaji se zviraty.

Vanesa Hanková (Pardubice, 2026-06-17)

#151102

Podepisuji, protože týrání zvířat by mělo být více trestáno. Zvířata nejsou věci.

Martin Bečvář (Praha, 2026-06-17)

#151105

Podepisuji, protože už nemohu vydržet to bezpráví, které je jednoznačné a prokazatelné na videích spoluobčanů, ale není dostatečným důkazem pro příslušné orgány.

Martina Hlavacova (Praha, 2026-06-17)

#151113

Podepisuju protože nesnáším příkoří na zvířatech ! Vylévat si vztek a svoji nechutnou frustraci na zvířatech je nehoráznost !

Simona Solnicka (Praha, 2026-06-17)

#151114

Žádný život ani ten zvířecí si nezaslouží takový hovada co mezi náma žijí a chladí si na nich svoje ego. Jsem majitelka tří psů jednoho záchranného

Petra Tóth (Brno, 2026-06-17)

#151116

Podepisuji, protože zvířata nemohou mluvit. Nemohou nám slovy popsat svou bolest. Zákony v ČR ohledně ochrany zvířat absolutně nefungují. Svědectví od sousedů a videa (i když rozmazaná ale se zvukem naříkání psů!!!) nejsou dostatečná? Jací lidé za zákony stojí? Určitě ne ti, kterým na osudu bezmocných zvířat záleží.

Lucie Březinová (Slavonice, 2026-06-17)

#151119

Se mi nelíbí týrání zvířat a zavřené oči úřadů

Věra Jarošová (Trutnov, 2026-06-17)

#151121

Podepisuji protože si myslím že zvířecí život má do jisté míry stejnou hodnotu jako lidský a týrání nebo dokonce utýrání zvířete je naprosto nepřípustné a mělo by se trestat maximálně.

Roman Průcha (České Budějovice, 2026-06-17)

#151126

Protože je to potřeba, každý živý tvor má právo na šťastný život a láskyplnou péči ❤️

Naďa Grohová (autum01@gmail.com, 2026-06-17)

#151135

Podepisuji, protože zvířata jsou cítící bytosti a zaslouží si ochranu před krutostí a zbytečným utrpením.“
* „Podepisuji, protože nesouhlasím s jakoukoli formou týrání zvířat a podporuji přísnější ochranu jejich práv a důslednější postih pachatelů.“
* „Podepisuji, protože způsob, jakým se společnost chová ke zvířatům, vypovídá o jejích hodnotách a odpovědnosti.“
* „Podepisuji, protože věřím, že každé zvíře má právo na důstojný život bez násilí, zanedbávání a zneužívání.“

Lucie Vlčková (Nýřany, 2026-06-17)

#151145

Je to živý tvor, člen rodiny, který si zaslouží slušný zacházení

Brigita Hustolesova (Velká Buková, 2026-06-17)

#151149

Tresty jsou strašně malé, lidi jsou zlý, pokud nebudou pořádně potrestání bude to horší a horší....

Jana Světlíková (Praha, 2026-06-17)

#151152

Tolik okrutenstva se děje na zvířatach že by se vláda měla stydět. A přeji ať každému členovi naše vlády se stane aspoň to že ho někdo podpálí . Tak jak to dělají lidi zvířatům . Neskutečné terpeni

Sylwia Majsak (Ostrava, 2026-06-17)

#151153

Podepisuju, protože jsem milovník zvířat a hlavně psů. Zvířata mají zažívat lásku a bezpečí od lidi a ne týrání , ten pes nebo jakékoliv zvíře z toho má trauma a potom se opravdu bojí i nové rodiny . STOP TÝRÁNÍ !!!

Aneta Schmiedtova (Opava, 2026-06-17)

#151155

Souhlasím s tím, za co petice bojuje.

Tereza Linková (Jiříkov, 2026-06-17)

#151156

Mám sama doma pejska, kterého naprosto miluju a udělala bych pro něj první poslední a těmhle zrůdám to nesmí projít jen tak!! Zastavme tohle už prosím!! Zvířata nejsou věci ale jsou to osobnosti které za nic nemůžou!!!

Eliška Řeháková (Kostelec nad Orlicí, 2026-06-17)

#151160

Se mi nelíbí zacházení lidí k němím tvářím jako jsou psi

Dominik Trestr (Kaplice, 2026-06-17)

#151164

Klečková Lada

Lada Klečková (Ostrava Kunčice, 2026-06-17)

#151165

Zvíře není věc, je to bytost, kterou máme chránit!

Marie Pacesova (Přezletice, 2026-06-17)

#151172

Je to snad logické že týrání je zlo a zlý je člověk tyran a nemá co dělat v normální společnosti.

Veronika Taušová (Tasovice, 2026-06-17)

#151177

Miluji zvířátka Svobodová Alena

Alena Svobodová (Příbram, 2026-06-17)

#151180

Nesouhlasím se špatným zacházením se zvířaty

Kateřina Konvalinková (Děčín, 2026-06-17)

#151183

Podepisují protože mi vadí týrání zvířat,směšné tresty výsměch lidem,na tvrdo 10 let a pokutu aspoň 10-15000 Kč..dát do registru tyranů,ať se o ní h ví a žádné zvíře..

Marcela Plskova (Liberec, 2026-06-17)

#151188

Žádné zvíře si nezaslouží být týrané. Ma duši ma city.

Natálie Magdaléna Hegerová (Brandýs nad Orlicí, 2026-06-17)

#151190

Jsem proti týrání zvířat !!

Monika Vilimkova (Zábřeh, 2026-06-17)

#151194

Podepisuji protože nesnáším tyrany zvířat vždyť i zvířata mají city jsou to bezbranné stvoření plné lásky

Petra Kozubová (Javorník, 2026-06-17)

#151199

Je to nepriateľné, že niečo také hnusné a závažné, je tak slabo trestané.

Sebastián Karp (Moldava nad Bodvou, 2026-06-17)