Petice.com

ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT

Komentáře

#150801

Miluju zvířata a pro tyhle zrůdy je i tohle malý trest.

Nikola Karaffová (Most, 2026-06-16)

#150804

Podepisuji, protože krutostí přibývá a NIKDO TO NEŘEŠÍ 😡 !!!
Zákon existuje, ale NIKDO HO NEPOUŽÍVÁ 😡 !!!

BLANKA Zemanová (Libochovice, 2026-06-17)

#150807

Týrání zvířat se musí hodně trestat, jsou to živí tvorové , kteří týráním trpí, ne jako nějaké věci.

Marie Kotásková (Hluk, 2026-06-17)

#150810

Demeterová

Denisa Demeterová (Louny, 2026-06-17)

#150812

Je to správná věc!

Gustav Laurenčík (Zlín, 2026-06-17)

#150814

Podepisuji tuto petici, protože spousta lidí nechápe, že zvíře není věc, ale živá bytost, ke které by se tam měli chovat.

Karolína Koldová (Brno, 2026-06-17)

#150816

Lidi jsou zrůdy a potřebují tvrdé tresty za své chování ke zvířatům.

Klára Barošová (Horní Bečva, 2026-06-17)

#150817

Je to správné!

Martin Stojanov (Horní Bojanovice, 2026-06-17)

#150819

Chci pomoct týraným zvířatům, aby se dostaly lepších podmínek a tyran byl potrestán a nemohl už dál žádné zvíře vlastnit ani týrat.

Martina Štillerová (Rakovník, 2026-06-17)

#150820

Miluji zvirata

Veronika Simkova (Suchovršice, 2026-06-17)

#150821

Protože je to nutnost!!!

Andrea Adámková (Brno, 2026-06-17)

#150824

S peticí souhlasím.

Věra Marešová (Teplice, 2026-06-17)

#150825

Tohle nesmí být takový chlap musí jít do psychiatrické léčebny

Kovářová Claudia (Milevsko, 2026-06-17)

#150828

Nesmíme před zlem a násilím zavírat oči!

Jana Zacharová (Ostrava, 2026-06-17)

#150836

Nesouhlasim s mirnymi tresty za tyrani zvirat. Musime se postavit na stranu zvirat, ktera se nemohou branit! Proc je vlada tak strasne neochotna resit tento problem rychle a razatne?! Dala jsem domov a novy zivot zviratum, ktera byla tyrana!

Diana Markova (Řevnice, 2026-06-17)

#150837

Podepisuji, protože zákony existují, ale jsou špatně postavené, měly by být daleko přísnější, ať se to týká domácích, nebo hospodářských zvířat. Zvíře není věc

Zdenek Dvorak (Židlochovice, 2026-06-17)

#150838

Souhlasím s vyššími tresty za týrání zvířat!

Olga Václavková (Štěměchy, 2026-06-17)

#150841

Bytostně nesouhlasím s týráním slabších.

Kamila Mychajlová (Hlučín, 2026-06-17)

#150844

Už mě vytáčí, kolika lidem prochází takhle zacházet se zvířaty, a pokud můžu tímto malým krokem aspoň trochu pomoct, s radostí to udělám

Martina Vráblíková (Blansko, 2026-06-17)

#150846

Jsem proti krutosti

Jindra Hunčová (huncovajindra@gmail.com, 2026-06-17)

#150847

Jsem proti týrání

Ivan Hunča (Rohatec, 2026-06-17)

#150849

Je nepřijatelné aby lidé za týrání zvířad odcházeli od soudu s pouhou podmínkou, nebo dokonce bez trestu!!!!!!!!! Týrání zvířat by mělo být kvalifikováno stejně, jako týrání lidí.

Kristýna Procházková (Roztoky, 2026-06-17)

#150855

Musí být potrestání ti co ubližují zvířatům

zdenka sudikova (Ostrava, 2026-06-17)

#150859

Protože už to musí skončit. Zvířátka si zaslouží důstojnost a slušné zacházení a každý, kdo jim úmyslně ubližuje si zaslouží ten nejvyšší trest...

Romana Perutková (Hranice, 2026-06-17)

#150862

Jsem za výrazné zvýšení trestu za týrání nebo množení zvířat

Jana Řepová (České Budějovice, 2026-06-17)

#150867

Mnohem tvrdší tresty, vysoké finanční pokuty , tvrdé postihy za týrání zvířat , doživotní zákaz chovu zvířat , péči a práci mezi zvířaty pro trýznitele, kontroly , zdali nechová zvířata po nějaké době znovu , zdali toto neporušil.

Tereza Simonová (Opatov, 2026-06-17)

#150876

Protože nesouhlasím s týráním zvířat.

Abigail Galušková (Třinec, 2026-06-17)

#150877

Podepisuji protoze tito zde nema mit misto! Je zde videt znacne! Tyrani zvirete!

Nikola Stenczelová (Kutna Hora, 2026-06-17)

#150879

Podepisuji tuto petici, protože věřím, že žádné zvíře si nezaslouží bolest, strach ani kruté zacházení. Psi jsou věrní a citliví tvorové, kteří nám dávají lásku a důvěru, a je naší povinností je chránit. Násilí vůči nim je nepřijatelné a musí být jasně odsouzeno i potrestáno. Podepisuji, protože chci být hlasem těch, kteří se sami bránit nemohou.

Rozárka Šťastná (Jihlava, 2026-06-17)

#150880

Nováková

Alena Nováková (anovakova21@gmail.com, 2026-06-17)

#150883

Odebrat zvířata a potrestat

Kateřina Procházková (Brno, 2026-06-17)

#150885

Nesnáším týrání zvířat, které se nemůžou bránit

Pavla Kasalická (Bukol Vojkovice u Kralup, 2026-06-17)

#150887

Si přeji přísné tresty za ublížení a týrání zvířat. Postihy útulkům , které nejednají se zvířaty jako s živými bytostmi .

Jana Pázralová (Dolní Rychnov, 2026-06-17)

#150888

Mžiková

Petra Mžiková (Rychvald, 2026-06-17)

#150894

Nesuhlasim s tyranim zvierat

Nikola Belova (Harsewinkel, 2026-06-17)

#150898

Kopecký

Daniel Kopecký (Dřevnovice, 2026-06-17)

#150899

Protože chci aby týrání zvířat skončilo a aby viníci neskončili beztrestně.

Jonáš Mrázek (Karlovy Vary, 2026-06-17)

#150900

Se týrání zvířat nebere vážně

Natálie Dolejšová (Blatná, 2026-06-17)

#150906

Mám ráda zvířata a souhlasím s přísnými tresty

Jiřina Krejčová (Unhošť, 2026-06-17)

#150909

Podepisuji protože to neni normální co ten sráč dělá a neee jenom on!

Josef Bažo (Česká Lípa, 2026-06-17)

#150919

Podepisuji

Ivana Gorecká (Rosice, 2026-06-17)

#150920

Nesnáším týrání zvířat a je to hrozný 🥲🥲🥲🥲🥲😭😭😭

Erika Popelková (Strání, 2026-06-17)

#150924

Je to hnus a státní ostuda. ČR jde vážně do háje. Přesně kvůli podobným věcem, jsem z ČR odešla. Hodlám prezentovat i v Chorvatsku,ať vědí, co máme za legislativu.

Hana Vizkova (Tatenice, 2026-06-17)

#150927

Souhlasím s peticí

Michaela Ottova (Olomouc, 2026-06-17)

#150939

Děkuji za vznik této petice. Týrání zvířat je ohavnost, zrůdnost, odporný a krutý projev dominance nad jiným cítícím tvorem.

Hana Kušiaková Pafková (Slavonice, 2026-06-17)

#150941

Natalie Frydrychová

Natálie Frydrychová (Rožnov pod Radhoštěm, 2026-06-17)

#150942

Podepisuji, protože je hrozné co dokážou lidi udělat. Odjakživa miluji zvířata a tohle si žádné ze zvířat nezaslouží. Celý život budu tvrdit že zvířata jsou lepší stvoření než lidé!!! Doufám že to podepíše co nejvíce lidí aby se konečně zvířátkům dostalo spravedlnosti!

Adéla Ferencová (Karviná, 2026-06-17)

#150943

Miluji zvířata a týrání si rozhodně nezaslouzi.!!!! Vyšší tresty !!!

Tereza Kovářová (Kutná Hora, 2026-06-17)

#150947

Souhlasím s prohlášením.

Markéta Procházková (Děčín, 2026-06-17)

#150952

Tvrdý trest pro tyto hajzly 😭

Silvie Brezinova (Vratimov, 2026-06-17)

#150954

Podepisuji, protože víc nezmůžu. Nejraději bych to tomu člověku všechno za ty zvířata vrátila. Jak tohle můžou vůbec orgány dopustit

Veronika Koblizkova (Byseň, 2026-06-17)

#150956

Protoze se tohle nedela majitel by mel trpet

Lucie Fleišmanová (Praha, 2026-06-17)

#150963

Ať už to konečně někdo zastaví zvířata nesmí trpět

Michaela Tichá (Strakonice, 2026-06-17)

#150965

Často slýchávám o velkém množství případů týrání

Josef Herout (Klášterec nad ohří, 2026-06-17)

#150967

Protože zvířata se sami bránit neumí a musíme jim pomoct jsou to čisté duše co náš život rozveseluji

Alena Bendová (Horní Řasnice 235, 2026-06-17)

#150986

Podepisuji, protože už mám dost toho, proč se pořádně netrestá týrání zvířat a proto si dovolí týrat zvířata kdekdo. Vědí, že jim nic nehrozí. Jsem pro pořádné tresty promtyrany zvířat.

Pavla Štěpánová (Ostrava, 2026-06-17)

#150990

Lidé, kteří ubližují nevinným tvorům, nemají ve společnosti co dělat. Jsem pro tvrdé tresty a pro doživotní zákaz jakéhokoliv zvíře vlastnit!

Alena Brzobohatá (Žatec, 2026-06-17)

#150992

Podepisuji, protože zvířata miluji a zaslouží si to nejlepší. Sami za sebe mluvit nedokáží, tak musíme my ❤️

Nikol Vaňková (Jablonec nad Nisou 2, 2026-06-17)

#150998

Podepisuji, protože bych byla ráda kdyby byly vyšší tresty za týrání zvířat!🙏🙏🙏

Natálie Měšťánková (Kroměříž, 2026-06-17)

#150999

Chci vyšší tresty za týrání zvířat.

Pavla Velková (Strakonice, 2026-06-17)