ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Komentáře
#150801
Miluju zvířata a pro tyhle zrůdy je i tohle malý trest.Nikola Karaffová (Most, 2026-06-16)
#150804
Podepisuji, protože krutostí přibývá a NIKDO TO NEŘEŠÍ 😡 !!!Zákon existuje, ale NIKDO HO NEPOUŽÍVÁ 😡 !!!
BLANKA Zemanová (Libochovice, 2026-06-17)
#150807
Týrání zvířat se musí hodně trestat, jsou to živí tvorové , kteří týráním trpí, ne jako nějaké věci.Marie Kotásková (Hluk, 2026-06-17)
#150810
DemeterováDenisa Demeterová (Louny, 2026-06-17)
#150812
Je to správná věc!Gustav Laurenčík (Zlín, 2026-06-17)
#150814
Podepisuji tuto petici, protože spousta lidí nechápe, že zvíře není věc, ale živá bytost, ke které by se tam měli chovat.Karolína Koldová (Brno, 2026-06-17)
#150816
Lidi jsou zrůdy a potřebují tvrdé tresty za své chování ke zvířatům.Klára Barošová (Horní Bečva, 2026-06-17)
#150817
Je to správné!Martin Stojanov (Horní Bojanovice, 2026-06-17)
#150819
Chci pomoct týraným zvířatům, aby se dostaly lepších podmínek a tyran byl potrestán a nemohl už dál žádné zvíře vlastnit ani týrat.Martina Štillerová (Rakovník, 2026-06-17)
#150820
Miluji zvirataVeronika Simkova (Suchovršice, 2026-06-17)
#150821
Protože je to nutnost!!!Andrea Adámková (Brno, 2026-06-17)
#150824
S peticí souhlasím.Věra Marešová (Teplice, 2026-06-17)
#150825
Tohle nesmí být takový chlap musí jít do psychiatrické léčebnyKovářová Claudia (Milevsko, 2026-06-17)
#150828
Nesmíme před zlem a násilím zavírat oči!Jana Zacharová (Ostrava, 2026-06-17)
#150836
Nesouhlasim s mirnymi tresty za tyrani zvirat. Musime se postavit na stranu zvirat, ktera se nemohou branit! Proc je vlada tak strasne neochotna resit tento problem rychle a razatne?! Dala jsem domov a novy zivot zviratum, ktera byla tyrana!Diana Markova (Řevnice, 2026-06-17)
#150837
Podepisuji, protože zákony existují, ale jsou špatně postavené, měly by být daleko přísnější, ať se to týká domácích, nebo hospodářských zvířat. Zvíře není věcZdenek Dvorak (Židlochovice, 2026-06-17)
#150838
Souhlasím s vyššími tresty za týrání zvířat!Olga Václavková (Štěměchy, 2026-06-17)
#150841
Bytostně nesouhlasím s týráním slabších.Kamila Mychajlová (Hlučín, 2026-06-17)
#150844
Už mě vytáčí, kolika lidem prochází takhle zacházet se zvířaty, a pokud můžu tímto malým krokem aspoň trochu pomoct, s radostí to udělámMartina Vráblíková (Blansko, 2026-06-17)
#150846
Jsem proti krutostiJindra Hunčová (huncovajindra@gmail.com, 2026-06-17)
#150847
Jsem proti týráníIvan Hunča (Rohatec, 2026-06-17)
#150849
Je nepřijatelné aby lidé za týrání zvířad odcházeli od soudu s pouhou podmínkou, nebo dokonce bez trestu!!!!!!!!! Týrání zvířat by mělo být kvalifikováno stejně, jako týrání lidí.Kristýna Procházková (Roztoky, 2026-06-17)
#150855
Musí být potrestání ti co ubližují zvířatůmzdenka sudikova (Ostrava, 2026-06-17)
#150859
Protože už to musí skončit. Zvířátka si zaslouží důstojnost a slušné zacházení a každý, kdo jim úmyslně ubližuje si zaslouží ten nejvyšší trest...Romana Perutková (Hranice, 2026-06-17)
#150862
Jsem za výrazné zvýšení trestu za týrání nebo množení zvířatJana Řepová (České Budějovice, 2026-06-17)
#150867
Mnohem tvrdší tresty, vysoké finanční pokuty , tvrdé postihy za týrání zvířat , doživotní zákaz chovu zvířat , péči a práci mezi zvířaty pro trýznitele, kontroly , zdali nechová zvířata po nějaké době znovu , zdali toto neporušil.Tereza Simonová (Opatov, 2026-06-17)
#150876
Protože nesouhlasím s týráním zvířat.Abigail Galušková (Třinec, 2026-06-17)
#150877
Podepisuji protoze tito zde nema mit misto! Je zde videt znacne! Tyrani zvirete!Nikola Stenczelová (Kutna Hora, 2026-06-17)
#150879
Podepisuji tuto petici, protože věřím, že žádné zvíře si nezaslouží bolest, strach ani kruté zacházení. Psi jsou věrní a citliví tvorové, kteří nám dávají lásku a důvěru, a je naší povinností je chránit. Násilí vůči nim je nepřijatelné a musí být jasně odsouzeno i potrestáno. Podepisuji, protože chci být hlasem těch, kteří se sami bránit nemohou.Rozárka Šťastná (Jihlava, 2026-06-17)
#150880
NovákováAlena Nováková (anovakova21@gmail.com, 2026-06-17)
#150883
Odebrat zvířata a potrestatKateřina Procházková (Brno, 2026-06-17)
#150885
Nesnáším týrání zvířat, které se nemůžou bránitPavla Kasalická (Bukol Vojkovice u Kralup, 2026-06-17)
#150887
Si přeji přísné tresty za ublížení a týrání zvířat. Postihy útulkům , které nejednají se zvířaty jako s živými bytostmi .Jana Pázralová (Dolní Rychnov, 2026-06-17)
#150888
MžikováPetra Mžiková (Rychvald, 2026-06-17)
#150894
Nesuhlasim s tyranim zvieratNikola Belova (Harsewinkel, 2026-06-17)
#150898
KopeckýDaniel Kopecký (Dřevnovice, 2026-06-17)
#150899
Protože chci aby týrání zvířat skončilo a aby viníci neskončili beztrestně.Jonáš Mrázek (Karlovy Vary, 2026-06-17)
#150900
Se týrání zvířat nebere vážněNatálie Dolejšová (Blatná, 2026-06-17)
#150906
Mám ráda zvířata a souhlasím s přísnými trestyJiřina Krejčová (Unhošť, 2026-06-17)
#150909
Podepisuji protože to neni normální co ten sráč dělá a neee jenom on!Josef Bažo (Česká Lípa, 2026-06-17)
#150919
PodepisujiIvana Gorecká (Rosice, 2026-06-17)
#150920
Nesnáším týrání zvířat a je to hrozný 🥲🥲🥲🥲🥲😭😭😭Erika Popelková (Strání, 2026-06-17)
#150924
Je to hnus a státní ostuda. ČR jde vážně do háje. Přesně kvůli podobným věcem, jsem z ČR odešla. Hodlám prezentovat i v Chorvatsku,ať vědí, co máme za legislativu.Hana Vizkova (Tatenice, 2026-06-17)
#150927
Souhlasím s peticíMichaela Ottova (Olomouc, 2026-06-17)
#150939
Děkuji za vznik této petice. Týrání zvířat je ohavnost, zrůdnost, odporný a krutý projev dominance nad jiným cítícím tvorem.Hana Kušiaková Pafková (Slavonice, 2026-06-17)
#150941
Natalie FrydrychováNatálie Frydrychová (Rožnov pod Radhoštěm, 2026-06-17)
#150942
Podepisuji, protože je hrozné co dokážou lidi udělat. Odjakživa miluji zvířata a tohle si žádné ze zvířat nezaslouží. Celý život budu tvrdit že zvířata jsou lepší stvoření než lidé!!! Doufám že to podepíše co nejvíce lidí aby se konečně zvířátkům dostalo spravedlnosti!Adéla Ferencová (Karviná, 2026-06-17)
#150943
Miluji zvířata a týrání si rozhodně nezaslouzi.!!!! Vyšší tresty !!!Tereza Kovářová (Kutná Hora, 2026-06-17)
#150947
Souhlasím s prohlášením.Markéta Procházková (Děčín, 2026-06-17)
#150952
Tvrdý trest pro tyto hajzly 😭Silvie Brezinova (Vratimov, 2026-06-17)
#150954
Podepisuji, protože víc nezmůžu. Nejraději bych to tomu člověku všechno za ty zvířata vrátila. Jak tohle můžou vůbec orgány dopustitVeronika Koblizkova (Byseň, 2026-06-17)
#150956
Protoze se tohle nedela majitel by mel trpetLucie Fleišmanová (Praha, 2026-06-17)
#150963
Ať už to konečně někdo zastaví zvířata nesmí trpětMichaela Tichá (Strakonice, 2026-06-17)
#150965
Často slýchávám o velkém množství případů týráníJosef Herout (Klášterec nad ohří, 2026-06-17)
#150967
Protože zvířata se sami bránit neumí a musíme jim pomoct jsou to čisté duše co náš život rozveselujiAlena Bendová (Horní Řasnice 235, 2026-06-17)
#150986
Podepisuji, protože už mám dost toho, proč se pořádně netrestá týrání zvířat a proto si dovolí týrat zvířata kdekdo. Vědí, že jim nic nehrozí. Jsem pro pořádné tresty promtyrany zvířat.Pavla Štěpánová (Ostrava, 2026-06-17)
#150990
Lidé, kteří ubližují nevinným tvorům, nemají ve společnosti co dělat. Jsem pro tvrdé tresty a pro doživotní zákaz jakéhokoliv zvíře vlastnit!Alena Brzobohatá (Žatec, 2026-06-17)
#150992
Podepisuji, protože zvířata miluji a zaslouží si to nejlepší. Sami za sebe mluvit nedokáží, tak musíme my ❤️Nikol Vaňková (Jablonec nad Nisou 2, 2026-06-17)
#150998
Podepisuji, protože bych byla ráda kdyby byly vyšší tresty za týrání zvířat!🙏🙏🙏Natálie Měšťánková (Kroměříž, 2026-06-17)
#150999
Chci vyšší tresty za týrání zvířat.Pavla Velková (Strakonice, 2026-06-17)