ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Komentáře
#150001
Podepisuji se, toto co se děje, je hyenismus, takový lidé musí být potrestáni !!!!Nariman Buvalicova Asfariova (Praha, 2026-06-15)
#150003
Nesouhlasím s týráním zvířatLenka Freimanová (Kutná Hora, 2026-06-15)
#150006
Se mi nelíbí jak se zachází se zvířaty !!! Sama mám doma čtyřletou fenu a nedokážu si představit že by ji někdo měl ublížit nebo týrat !! Jsem pro zvýšení a zpřísnění trestů za týrání, smrt zvířete !! A doufám že se co nejdřív zachrání i pejsci ze spárů toho bezpáteřního ha***a !!!!Jaroslava Jaklová (Jajule24@gmail.com, 2026-06-15)
#150008
Týrání se musí zabránit! Zpřísnit tresty, okamžité odebrání. Ubližovat bezbraným je morální dno společnosti.Kateřina Dušáková (Ostrava, 2026-06-15)
#150013
Připojuji se k petici, aby byl řádně obviněn a potrestán násilník, co brutálně týrá zvířata a dál se toto již nedělo.Lenka Loskotová (Brno, 2026-06-15)
#150019
Zvířata se neumí sami před týráním bránit a proto by zákony měly být takové, aby zvířatům skutečně pomohly a zvířata nemusela trpět. V současné době vše spíš nahrává tyranům.Hana Zelená (Slavonice, 2026-06-15)
#150020
Musíme je chránit jako jsou pejsci, kočky a ostatní zvířátka. Oni nás brání když nám hrozí nebezpečí a nic za to nechtějí.Chteji jen naší lásku a to snad není tolik co od nás chtějí. Takovýhle lidí co ubližují zvířátkům je jedno jakým by je v životě neměli mít a soud by měl rozhodnout spravedlivě.Markéta Hrdá (Vejprty, 2026-06-15)
#150022
Odmítám týrání zvířat!Vlaďka Cervinkova (Tomice, 2026-06-15)
#150028
Podepisuji, protože stále více zvířat trpí a já žádám tvrdší tresty pro ty hajzly, co jim ubližují.Marie Kornelaková (Sovínky, 2026-06-15)
#150039
Mi neni lhostejný osud zvířat,ke kterým se chováme jak idioti.Kamila Šašková (Pesvice, 2026-06-15)
#150043
Miluju psy a nesnáším týrání. Darina KocurováDarina Kocurová (Ostrava, 2026-06-15)
#150046
Mi vadí beztrestné týrání zvířatAneta Růžová (Nachod, 2026-06-15)
#150047
Protože mi to není jedno.Monika Rojíková (Nové Strašecí, 2026-06-15)
#150051
Souhlasím s peticíMichal Skramus (Praha, 2026-06-15)
#150053
Zvíře není hračka, ale živý tvor.Anna Jiřičková (Hostinné, 2026-06-15)
#150055
Násilí na zvířatech je neúnosné a společností neakceptovatelné.Tresty za týrání zvířat neúměrně nízké, proto každý psychopat, či jinak duševně nemocní lidé bohužel nemají zábrany a svojí frustraci si ventilují na těch bezbranných. Kdy už proboha společnost pochopí, že zvíře není VĚC !!!!!
Jitka Kofroňová (Nové Strašecí, 2026-06-15)
#150056
Podepisuji tuto petici, protože věřím, že týrání zvířat se nesmí přehlížet ani omlouvat. Zvířata jsou živé bytosti, které cítí bolest, strach i utrpení, a zaslouží si naši ochranu.Jsem přesvědčena, že každý, kdo zvíře týrá, by měl nést odpovědnost za své jednání. V případech prokázaného týrání by mělo být zvíře pachateli okamžitě odebráno a měly by následovat přísné tresty odpovídající závažnosti činu. Násilí na bezbranných zvířatech nesmí být bagatelizováno ani přehlíženo.
Svým podpisem vyjadřuji podporu přísnější ochraně zvířat a důslednějšímu postihování všech forem jejich týrání. Společnost by měla dát jasně najevo, že krutost vůči zvířatům není a nikdy nebude tolerována.
Barbora Porubová (Karvina, 2026-06-15)
#150057
Nechci aby někdo ubližoval zvířatům a taky aby se probrali úřady, vláda a jiný a aby s tím někdo neco konecně udělal!!!Lucie Černá (Neratovice, 2026-06-15)
#150058
Stop týrání❤️Markéta Hříbková (Dyjakovice, 2026-06-15)
#150060
Zastavte tyrana vo Chvalkoviciach!!! Odberte mu zviertá prosím!!!Petra Brezániová (Žilina, 2026-06-15)
#150063
Tohle už není normální si děla prdel ten člověk !!!!!!!!Tomas Hovorka (Česká lipa, 2026-06-15)
#150064
Není možné dále nechávat zvířata těmto lidem, kteří je týrají, ubližují bezcitně živým tvorům, je potřeba rychleji zasahovat a pomáhat.Lenka Hrbková (Brno, 2026-06-15)
#150065
Podepisují protože se žádné zvíře nesmí týrat!!!!!!!!!!Jirina Bojanovska (Kurim, 2026-06-15)
#150069
Okamzite odobratie psov.Toto sa predsa nemoze tolerovat.Ved sa nemaju ako brániť!!!!naco preboha čakáte.Nez ich utyra k smrti?Karin Petzova (Trnava, 2026-06-15)
#150076
Podepisuji, protože těch netrestaných kauz je čím dál víc a je to mimo moje chápání. Rozsudek - podmínka na mně působí jako červená barva na býka. BorákováBlanka Boráková (Brno, 2026-06-15)
#150077
Jsem pro tresty za týrání zvířat.Jaroslava Hofmanová (Trutnov, 2026-06-15)
#150080
Týrání zvířat je ohavnost. Nevinné zvířata které se nemůžou bránit. Proto jim musíme pomoct my.Kateřina Kotrbova (Brno, 2026-06-15)
#150083
Je odporné takové chování ke zvířatům,musí být tvrdší tresty!Viktória Gál (Praha, 2026-06-15)
#150087
Takhle to dal prostě nejdeLucie Veselá (Praha, 2026-06-15)
#150093
Žádám vysoké tresty za týrání zvířat.Dana Homolová (Praha5, 2026-06-15)
#150097
Musím a chciPetra Grizeljova (České Budějovice, 2026-06-15)
#150101
Zviera je zivy tovar a nikto nema pravo mu ublizovat!Lucia Otcenasova (Bratislava, 2026-06-15)
#150103
Jsem proti týrání zvířat a chci, aby bylo možné majitele zavřít za tyto činy.Romana Budilová (Všenory, 2026-06-15)
#150106
Protože naprosto souhlasím s vyššími tresty za týrání zvířat, která se nemají jak bránit.Kristýna Lukešová (Ústí nad Labem, 2026-06-15)
#150108
Týrání psu nemám rád úřady jsou bestie sedy a nic nedělajíTomas Skypi Lochmik (Chrudim, 2026-06-15)
#150109
Podepisuji, protože mi přijde absurdní, že tresty za týrání zvířat, jsou takto nízké, ne-li nulové.Přála bych si, aby trest za týrání živé, nevinné bytosti, která se narozdíl od člověka, nemůže bránit a zbývá jí jen tiše trpět, konečně dosáhl odpovídající podoby.
Za vraždu člověka, jdete přece také do vězení, nebo se pletu? Tak proč tresty za usmrcení zvířete jsou vlastně nulové?
Zvířata jsou ta nejčistější a nejupřímnější možnost, jak cítit bezmeznou lásku a to od někoho, kdo za ní nic nechce. To je důležité si uvědomit.
Měli bychom si jich více vážit a projevit jim trochu respektu a úcty.
Chci, aby se vláda chytla za nos a konečně změnila zákon.
Martina Beranová (Praha, 2026-06-15)
#150111
Lidé mají pocit, že jsou nedotknutelní. Že si mohou dělat s životy ostatních, co si jen zamanou. Měli by mít na paměti, že všechno má své následky, a čím závažnější čin, tím tvrdší dohra.Adam Pospíšil (Praha, 2026-06-15)
#150114
Je to nutnéMichael HRUTKAI (Plasy, 2026-06-15)
#150116
nic takového se nesmí dít!!!!Tomková Tomková (Jemnice, 2026-06-15)
#150118
JE HNUS ZE LIDE NECHAVAJI TRPĚT ZVÍŘATA A NEMAJÍ Z TOHO ŽÁDNÝ POSTIH!Michaela Holubová (Praha, 2026-06-15)
#150127
Podepisuji,protože mi připadá ohavné jak může vůbec někdo ublížit jakémukoliv bezbranému zvířeti a lidé kteří se takového činu dopustí si zaslouží ty nejbrutálnější tresty jaké vůbec existují (v nejideálnějším případě trest smrti ale ten bohužel ale zároven i bohudík v našem státě nevedeme)Lukáš Hrtánek (Varnsdorf, 2026-06-16)
#150135
Mám dost toho,jak všem tyranům beztrestně prochází týrat zvířata. Žádám vysoke tresty,jinak bude situace horší.Nikola Vongrejová (Mukařov-Praha Východ, 2026-06-16)
#150136
Trápí mě, jak je možné beztrestně týrat nevinná zvířata.Šárka Kodydková (Olomouc, 2026-06-16)
#150145
Mám ráda zvířata a je mi velmi líto, jak se k nim jako lidstvo chováme.Sabi Poukarová (Ostrava, 2026-06-16)
#150147
Podepisuji, protoze mi neni lhostejné jak se jakákoliv bytost na světě cítí!RŮŽENA Černá (Hluboš, 2026-06-16)
#150148
Nechci, aby zvířata trpěla úplně zbytečně a zlo nebylo potrestáno.Taťána Hájková (Nýrsko, 2026-06-16)
#150151
Pro lepší život zvířatůmSlodičáková Daniela (Jesenice, 2026-06-16)
#150157
Prosim vsechny ústavní činitele: udělejte konečně něco správného.Jitka Křížová (Praha 6 - Řepy, 2026-06-16)
#150175
Takové chování nelze tolerovat!Denisa Haufová (Vémyslice, 2026-06-16)
#150179
Podepisuji!Věra Ježková (Uhřičice, 2026-06-16)
#150186
Podepisuji, protože bojuji za práva zvířat a měl by se změnit hlavně zákon!!!Simona Forejtová (Praha, 2026-06-16)
#150193
nesouhlasím s týráním zvířatKateřina Červená (Fryšták, 2026-06-16)
#150197
Súhlasím s peticíIrena Danková (Banská Bystrica, 2026-06-16)
#150200
Tresty jsou nedostačné .Petra Dočkalová (Plzeň, 2026-06-16)