Petice.com

ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT

Komentáře

#150001

Podepisuji se, toto co se děje, je hyenismus, takový lidé musí být potrestáni !!!!

Nariman Buvalicova Asfariova (Praha, 2026-06-15)

#150003

Nesouhlasím s týráním zvířat

Lenka Freimanová (Kutná Hora, 2026-06-15)

#150006

Se mi nelíbí jak se zachází se zvířaty !!! Sama mám doma čtyřletou fenu a nedokážu si představit že by ji někdo měl ublížit nebo týrat !! Jsem pro zvýšení a zpřísnění trestů za týrání, smrt zvířete !! A doufám že se co nejdřív zachrání i pejsci ze spárů toho bezpáteřního ha***a !!!!

Jaroslava Jaklová (Jajule24@gmail.com, 2026-06-15)

#150008

Týrání se musí zabránit! Zpřísnit tresty, okamžité odebrání. Ubližovat bezbraným je morální dno společnosti.

Kateřina Dušáková (Ostrava, 2026-06-15)

#150013

Připojuji se k petici, aby byl řádně obviněn a potrestán násilník, co brutálně týrá zvířata a dál se toto již nedělo.

Lenka Loskotová (Brno, 2026-06-15)

#150019

Zvířata se neumí sami před týráním bránit a proto by zákony měly být takové, aby zvířatům skutečně pomohly a zvířata nemusela trpět. V současné době vše spíš nahrává tyranům.

Hana Zelená (Slavonice, 2026-06-15)

#150020

Musíme je chránit jako jsou pejsci, kočky a ostatní zvířátka. Oni nás brání když nám hrozí nebezpečí a nic za to nechtějí.Chteji jen naší lásku a to snad není tolik co od nás chtějí. Takovýhle lidí co ubližují zvířátkům je jedno jakým by je v životě neměli mít a soud by měl rozhodnout spravedlivě.

Markéta Hrdá (Vejprty, 2026-06-15)

#150022

Odmítám týrání zvířat!

Vlaďka Cervinkova (Tomice, 2026-06-15)

#150028

Podepisuji, protože stále více zvířat trpí a já žádám tvrdší tresty pro ty hajzly, co jim ubližují.

Marie Kornelaková (Sovínky, 2026-06-15)

#150039

Mi neni lhostejný osud zvířat,ke kterým se chováme jak idioti.

Kamila Šašková (Pesvice, 2026-06-15)

#150043

Miluju psy a nesnáším týrání. Darina Kocurová

Darina Kocurová (Ostrava, 2026-06-15)

#150046

Mi vadí beztrestné týrání zvířat

Aneta Růžová (Nachod, 2026-06-15)

#150047

Protože mi to není jedno.

Monika Rojíková (Nové Strašecí, 2026-06-15)

#150051

Souhlasím s peticí

Michal Skramus (Praha, 2026-06-15)

#150053

Zvíře není hračka, ale živý tvor.

Anna Jiřičková (Hostinné, 2026-06-15)

#150055

Násilí na zvířatech je neúnosné a společností neakceptovatelné.
Tresty za týrání zvířat neúměrně nízké, proto každý psychopat, či jinak duševně nemocní lidé bohužel nemají zábrany a svojí frustraci si ventilují na těch bezbranných. Kdy už proboha společnost pochopí, že zvíře není VĚC !!!!!

Jitka Kofroňová (Nové Strašecí, 2026-06-15)

#150056

Podepisuji tuto petici, protože věřím, že týrání zvířat se nesmí přehlížet ani omlouvat. Zvířata jsou živé bytosti, které cítí bolest, strach i utrpení, a zaslouží si naši ochranu.

Jsem přesvědčena, že každý, kdo zvíře týrá, by měl nést odpovědnost za své jednání. V případech prokázaného týrání by mělo být zvíře pachateli okamžitě odebráno a měly by následovat přísné tresty odpovídající závažnosti činu. Násilí na bezbranných zvířatech nesmí být bagatelizováno ani přehlíženo.

Svým podpisem vyjadřuji podporu přísnější ochraně zvířat a důslednějšímu postihování všech forem jejich týrání. Společnost by měla dát jasně najevo, že krutost vůči zvířatům není a nikdy nebude tolerována.

Barbora Porubová (Karvina, 2026-06-15)

#150057

Nechci aby někdo ubližoval zvířatům a taky aby se probrali úřady, vláda a jiný a aby s tím někdo neco konecně udělal!!!

Lucie Černá (Neratovice, 2026-06-15)

#150058

Stop týrání❤️

Markéta Hříbková (Dyjakovice, 2026-06-15)

#150060

Zastavte tyrana vo Chvalkoviciach!!! Odberte mu zviertá prosím!!!

Petra Brezániová (Žilina, 2026-06-15)

#150063

Tohle už není normální si děla prdel ten člověk !!!!!!!!

Tomas Hovorka (Česká lipa, 2026-06-15)

#150064

Není možné dále nechávat zvířata těmto lidem, kteří je týrají, ubližují bezcitně živým tvorům, je potřeba rychleji zasahovat a pomáhat.

Lenka Hrbková (Brno, 2026-06-15)

#150065

Podepisují protože se žádné zvíře nesmí týrat!!!!!!!!!!

Jirina Bojanovska (Kurim, 2026-06-15)

#150069

Okamzite odobratie psov.Toto sa predsa nemoze tolerovat.Ved sa nemaju ako brániť!!!!naco preboha čakáte.Nez ich utyra k smrti?

Karin Petzova (Trnava, 2026-06-15)

#150076

Podepisuji, protože těch netrestaných kauz je čím dál víc a je to mimo moje chápání. Rozsudek - podmínka na mně působí jako červená barva na býka. Boráková

Blanka Boráková (Brno, 2026-06-15)

#150077

Jsem pro tresty za týrání zvířat.

Jaroslava Hofmanová (Trutnov, 2026-06-15)

#150080

Týrání zvířat je ohavnost. Nevinné zvířata které se nemůžou bránit. Proto jim musíme pomoct my.

Kateřina Kotrbova (Brno, 2026-06-15)

#150083

Je odporné takové chování ke zvířatům,musí být tvrdší tresty!

Viktória Gál (Praha, 2026-06-15)

#150087

Takhle to dal prostě nejde

Lucie Veselá (Praha, 2026-06-15)

#150093

Žádám vysoké tresty za týrání zvířat.

Dana Homolová (Praha5, 2026-06-15)

#150097

Musím a chci

Petra Grizeljova (České Budějovice, 2026-06-15)

#150101

Zviera je zivy tovar a nikto nema pravo mu ublizovat!

Lucia Otcenasova (Bratislava, 2026-06-15)

#150103

Jsem proti týrání zvířat a chci, aby bylo možné majitele zavřít za tyto činy.

Romana Budilová (Všenory, 2026-06-15)

#150106

Protože naprosto souhlasím s vyššími tresty za týrání zvířat, která se nemají jak bránit.

Kristýna Lukešová (Ústí nad Labem, 2026-06-15)

#150108

Týrání psu nemám rád úřady jsou bestie sedy a nic nedělají

Tomas Skypi Lochmik (Chrudim, 2026-06-15)

#150109

Podepisuji, protože mi přijde absurdní, že tresty za týrání zvířat, jsou takto nízké, ne-li nulové.
Přála bych si, aby trest za týrání živé, nevinné bytosti, která se narozdíl od člověka, nemůže bránit a zbývá jí jen tiše trpět, konečně dosáhl odpovídající podoby.
Za vraždu člověka, jdete přece také do vězení, nebo se pletu? Tak proč tresty za usmrcení zvířete jsou vlastně nulové?
Zvířata jsou ta nejčistější a nejupřímnější možnost, jak cítit bezmeznou lásku a to od někoho, kdo za ní nic nechce. To je důležité si uvědomit.
Měli bychom si jich více vážit a projevit jim trochu respektu a úcty.
Chci, aby se vláda chytla za nos a konečně změnila zákon.

Martina Beranová (Praha, 2026-06-15)

#150111

Lidé mají pocit, že jsou nedotknutelní. Že si mohou dělat s životy ostatních, co si jen zamanou. Měli by mít na paměti, že všechno má své následky, a čím závažnější čin, tím tvrdší dohra.

Adam Pospíšil (Praha, 2026-06-15)

#150114

Je to nutné

Michael HRUTKAI (Plasy, 2026-06-15)

#150116

nic takového se nesmí dít!!!!

Tomková Tomková (Jemnice, 2026-06-15)

#150118

JE HNUS ZE LIDE NECHAVAJI TRPĚT ZVÍŘATA A NEMAJÍ Z TOHO ŽÁDNÝ POSTIH!

Michaela Holubová (Praha, 2026-06-15)

#150127

Podepisuji,protože mi připadá ohavné jak může vůbec někdo ublížit jakémukoliv bezbranému zvířeti a lidé kteří se takového činu dopustí si zaslouží ty nejbrutálnější tresty jaké vůbec existují (v nejideálnějším případě trest smrti ale ten bohužel ale zároven i bohudík v našem státě nevedeme)

Lukáš Hrtánek (Varnsdorf, 2026-06-16)

#150135

Mám dost toho,jak všem tyranům beztrestně prochází týrat zvířata. Žádám vysoke tresty,jinak bude situace horší.

Nikola Vongrejová (Mukařov-Praha Východ, 2026-06-16)

#150136

Trápí mě, jak je možné beztrestně týrat nevinná zvířata.

Šárka Kodydková (Olomouc, 2026-06-16)

#150145

Mám ráda zvířata a je mi velmi líto, jak se k nim jako lidstvo chováme.

Sabi Poukarová (Ostrava, 2026-06-16)

#150147

Podepisuji, protoze mi neni lhostejné jak se jakákoliv bytost na světě cítí!

RŮŽENA Černá (Hluboš, 2026-06-16)

#150148

Nechci, aby zvířata trpěla úplně zbytečně a zlo nebylo potrestáno.

Taťána Hájková (Nýrsko, 2026-06-16)

#150151

Pro lepší život zvířatům

Slodičáková Daniela (Jesenice, 2026-06-16)

#150157

Prosim vsechny ústavní činitele: udělejte konečně něco správného.

Jitka Křížová (Praha 6 - Řepy, 2026-06-16)

#150175

Takové chování nelze tolerovat!

Denisa Haufová (Vémyslice, 2026-06-16)

#150179

Podepisuji!

Věra Ježková (Uhřičice, 2026-06-16)

#150186

Podepisuji, protože bojuji za práva zvířat a měl by se změnit hlavně zákon!!!

Simona Forejtová (Praha, 2026-06-16)

#150193

nesouhlasím s týráním zvířat

Kateřina Červená (Fryšták, 2026-06-16)

#150197

Súhlasím s peticí

Irena Danková (Banská Bystrica, 2026-06-16)

#150200

Tresty jsou nedostačné .

Petra Dočkalová (Plzeň, 2026-06-16)