Petice.com

ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT

Komentáře

#149807

Podepisuji, protože se musí začít řešit týrání zvířat.

Klára Línková (Sezemice, 2026-06-15)

#149808

Není možné, aby lidé, kteří vědomě a brutálně ubližují nevinným a bezbranným zvířatům, odcházeli od soudů s podmíněnými tresty nebo pouhými pokutami. Násilí na zvířatech je často jen krokem k násilí na lidech a společnost by ho měla vnímat s nejvyšší možnou závažností.
Zvířata nemají možnost mluvit sama za sebe. My jsme jejich hlasem. Žádáme spravedlnost a legislativu, která bude zvířata skutečně chránit a agresory tvrdě trestat.

Iva Pörová (Česká Lípa, 2026-06-15)

#149809

Zrůdy, které ubližují zvířatům musí být potrestaní.

Kadrnožková Milada (Brno, 2026-06-15)

#149812

Lidé jsou největší zlo na zemi ,a musí nést zodpovědnost za své jednání !

Petra Maršálková (Kamenné Žehrovice, 2026-06-15)

#149818

Tohle jako spolecnost nemuzeme dopustit!!!

Veronika Hejduková (Praha, 2026-06-15)

#149821

Tresty jsou opravdu mírné. Myslim si ze za týrání zvířat by mělo být minimálně 5 let ve vězení plus doživotní zákaz vlastnění jakéhokoli zvířete. Ceho jsou lide schopni neni vubec v pořádku a to ze jim to jen tak prochází uz vůbec ne.

Hana Kubincová (Žitenice, 2026-06-15)

#149822

Na zviratech zalezi

Alena Valentová (Praha, 2026-06-15)

#149824

Podepisuji,protože nenávidím týrání zvířat!!!!

Monika Bélová (Varnsdorf Studánka, 2026-06-15)

#149825

Musí se trestat zvířata jsou lepší než lidi

Ivona Rottnerová (Č.Budějovice, 2026-06-15)

#149830

Podepisuji to, protože je do nebe volající co se tady děje, například nedávný případ bití psů, který zachytila sousedka jednoho nejmenovaného pana....a nejen psů, ale i koně.

Kateřina Motyková (Rosovice, 2026-06-15)

#149831

Ano, souhlasím s tím, že určitě maji byt vyšší tresty za týrání zvířat. Tohle přece není normální...tihle lidé by měli být někde zavření. Tvrdší tresty!!!!

Monika Kiss (Ostrava, 2026-06-15)

#149832

Mám dost těch tyranů zvířat co odejdou od soudu s podmínkou 🙄🥹

Veronika Labska (Potštejn, 2026-06-15)

#149836

Nemám ani slov k takovým zrůdám!

Lenka Kržová (Bavorov, 2026-06-15)

#149841

Podepisuji, protože člověk který týrá bezbranné tvory si nezaslouží nic než stejné mučení. Musíme bojovat za ty, kteří se sami bránit nemohou!!!

Amélie Langrová (Pardubice, 2026-06-15)

#149848

Tohle si zvířata nezaslouží. Vím že lidi trpí, ale zvířata s tímto nemají co do činění a odmítám žít ve světě kde lidé co jim ubližují si beztrestně žijí dál.

Jan Štembera (Líbeznice, 2026-06-15)

#149851

Podepisuji, protože mi není lhostejné, jak malé - žádné, jsou u nás tresty za naprosto zrůdné chování ke zvířatům. Bohužel lidem poslední dobou chybí jakýkoliv soucit. Vyšší tresty jim ho nedají, ale možná si to někteří z nich rozmyslí a nebudou se tak surově chovat.

Jana Olšanská (Litovel, 2026-06-15)

#149862

Musí se zvýšit tresty za týrání zvířat.

Jaroslava Paulová (Praha, 2026-06-15)

#149863

Podepisují proto, že je nepřípustné, aby se lidé chovali k bezbranným zvířatům špatně.

Dana Čepeláková (Český Krumlov, 2026-06-15)

#149866

Podepisuji protože co jsou lidé schopni páchat na zvířatech za hnus. To si zaslouží mnohem rychlejší řešení A mnohem vyšší trest pro daného člověka, pokud se tomu člověk vůbec dá říká.

Barbora Matulova (barbora.matulo@gmail.com, 2026-06-15)

#149868

Podepisují, protože lidi co týrají zvířata najdou lidi, ale monstra

Michal Tržil (Telč, 2026-06-15)

#149877

Zastavte utrpení zvířat !!!!!!

Nikola Vavřinová (Ostrava - Šenov, 2026-06-15)

#149879

Je to hnus, co se u nás děje. Je mi z toho strašně smutno. Kde jakej uchyl co týra němou tvář je chráněnej a ty lidí z KVS jsou taky na hovno, jako naše soudy. Kdyby zavřeli všechny zrůdy, musí postavit nové věznice

Zdeňka Nováková (České Budějovice, 2026-06-15)

#149880

Podepisuji, protože je mezi námi až moc tyranů a bezohledných lidí, kteří si své mindráky, zlosti a jiné problémy vybíjí na nevinných zvířatech a protože stát, KVS a soudci před tím zavírají oči. Prosím o zpřísnění trestů pro všechny, kteří zradí a ublíží tomu, kdo jim nejvíc věří a je na nich bohužel i závislý.

Alena Nováková (Moravská Třebová, 2026-06-15)

#149881

Vadí mi týrání zvířat a nesmyslné “tresty” za takové ubližování. Určitě bych si přála mnohem vyšší tresty (včetně vězení).

Kristýna Baštařová (Klatovy, 2026-06-15)

#149883

Podepisuji, protože mi není lhostejný osud zvířat. Jsem proti týrání zvířat a podporuji jejich ochranu.🐾❤️

Anna Červeňáková (Chotěšov, 2026-06-15)

#149889

Zvířata mají duši a někdy se chovají víc lidský než některý člověk a měli by jsme je respektovat a chránit a ne jim ubližovat.

Klára Poláková (Hodonín, 2026-06-15)

#149895

Podepisuji tuto petici, protože zvířata nemají hlas ani možnost se bránit. My ten hlas máme.

Lucie Moravcová (Praha 5, 2026-06-15)

#149896

Podepisuji

Kateřina Zejdová (Třebíč, 2026-06-15)

#149897

Nechci týrání zvířat !

Andrea Fuťková (Kostelec nad Orlicí, 2026-06-15)

#149900

Protože mám ráda zvířata a mají nárok na normální volný život a lásku..Sama mám tři psy a nikdy bych jim nic neudělala zlého...Lidí co mlátí zvířata jsou nebezpeční samy sobě a nikdo neví co můžou dál spáchat...Třeba to nejhoršího...

Marie Vitaskova (Hladké Životice, 2026-06-15)

#149913

Zvíře je živá bytost,jako člověk.

Peťka Kony (České Budějovice, 2026-06-15)

#149921

Protože nesouhlasím s nynějšími tresty ohledně týrání zvířat. Pouze vyšší a tvrdší tresty předejdou několika případům. Jsem přesvědčená, že ten, kdo se dopouští týrání nevinného zvířete, musí být náležitě potrestán. Pokud se toto ještě v dnešní době a v našem státě neděje, považuji to za naprosté morální selhání a pouze důkaz toho, že naši "zvolení" lidé ve vládě, kteří mají největší moc něco takového změnit a ovlivnit, zavírají oči před opravdovými morálními problémy....

Hana Kopečková (Linz, 2026-06-15)

#149925

Podepisuji, protože si zvířata zaslouží důstojně zacházení. Odsuzuji týrání a násilí na zvířatech!!!

Lída Moučková (Jeníkov, 2026-06-15)

#149927

Podepisuji tuto petici, protože lidé jsou někdy schopni udělat svým mazlíčkům příšerné věci a měli by za to být řádným způsobem potrestáni.

Zuzana Hylmarová (Nekoř, 2026-06-15)

#149928

Pečimuthová

Eva Pecimuthova (Bezvěrov, 2026-06-15)

#149932

Protože zvířata si zaslouží víc než život na řetězu, kopance, laboratorní pokusy, bití, atd, atd. Chci zlepšení jejich života a k tomu jsou potřeba nové a lepší zákony.

Jitka Steflova (Kutná Hora, 2026-06-15)

#149934

Ptotože se máme chovat ke zvířatům dobře a s úctou. Máme je chránit když to potřebují. A nemáme být lhostejní.

Jana Wimalasuriya (Plzeň, 2026-06-15)

#149938

Tresty jsou směšné!!! Přísné hodně přísné dát!!!!! I za účelné množení !!!

veronika sindlerova (Hranice, 2026-06-15)

#149939

Podepisuji

Renata Adamčíková (Ostrava, 2026-06-15)

#149941

Podepisují jelikož se mi nelíbí že jsou lidé co si pořídí psa a chovají se odporne,já miluji psy víc než svůj život a tohle se mě nelíbí,takovým lidem bych dala i 20let natvrdo,pejsci jako my lide cítí stejně i nejvíc,jakékoliv zvířátko má nárok na hezký život a než bych sveila zvířátko pořádně bych si proverila dotyčné.dnes spousty lidí má to jako bussines podej pejsků ,třeba bazos tam je to šílené jak obchodují s pejskama.

Milada Klinerova (Praha 14, 2026-06-15)

#149942

Konec týrání zvířat

František Tejral (Jemnice, 2026-06-15)

#149943

Už stačilo, to co si lidi dovolí je otřesné a tresty směšné

Petra Holoubková (Třebíč, 2026-06-15)

#149944

Nelibi se mi takove chovaninke zviratum

Martina Ondráková (Slavíkovice, 2026-06-15)

#149950

Je potřeba vytvářet tlak na politiky… rada podporim tyto aktivity, aby se už konečně něco dělo… a to nejen pro nevinná zvířata, ale i pro slušné lidi…

Petra Velická (Praha, 2026-06-15)

#149951

Miluju zvířata

Martina Svobodová (Není, 2026-06-15)

#149955

Tohle by zrůdám ,kteří si říkají lidé,nemělo procházet

Ivana Trenklerova (trenklerak@seznam.cz, 2026-06-15)

#149956

Tvrdě stíhat tyto,,lidi”!!!!Nechápu argument MÁLO DŮKAZŮ????!!!!!! Jak je vůbec možné toto přehlédnout!

Alena Urbánková (Sezemice, 2026-06-15)

#149961

Podepisuji, protože zvířatům se nesmí ubližovat!!!!!!

Denisa Přibylová (Sezimovo Ústí, 2026-06-15)

#149962

Podepisuji protožé týrání jakèhokoli živèho tvora je nepřípustnè.

Monika Doušová (Kostelec nad labem, 2026-06-15)

#149964

Chci zastavit ty hrůzy,které někteří lidé činí zvířatům. Chci opravdové tresty pro ty,kteří týrají a ubližují zvířatům.

Klára Kabátová Maxová (Plzeň, 2026-06-15)

#149980

Podepisuji,protože zvířata se sama bránit nemůžou,je to nelidské a nehumánni zacházení se zvířaty a je potřeba vyšších trestů

Lucie Krizova (Brno, 2026-06-15)

#149984

Protože tohle neni normální

Michaela Bičiště (Hnevosice, 2026-06-15)

#149986

Plně souhlasím se zněním petice a s přísněním trestů za týrání zvířat. Nelze již nadále zůstat u formulace, že se jedná pouze o přestupek, vždy jde o trestný čin! Peněžitý trest není trestem, zrůdy musí poznat, že jim takovéto chování se k živému tvoru nemůže projít jen "pokutou".

Tomáš Seitl (Liberec, 2026-06-15)

#149990

Bolfová

Milada Bolfová (Příbram, 2026-06-15)

#149994

Burdová

Petra Burdová (Praha, 2026-06-15)

#149996

ja mám hlas a týraní psíci nemajú!

Martina Spalova (Hlohovec, 2026-06-15)

#149998

Podepusuji protoze chci zastavit tyrani zvirat.

Katerina Kocian (kociankaterina@gmail.com, 2026-06-15)

#149999

Souzním s průvodním textem i textem petice. Jen velmi prisne tresty mají šanci, aby fungovaly.

Zuzana Staňková (Praha, 2026-06-15)