ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Komentáře
#149602
Podepisuji petici proto, že člověk nemá právo kohokoliv trápit, mučit, či omezovat.Zdeněk Kučera (Dolní Moravice 22, 2026-06-15)
#149603
Podepisuji,protože každé zvíře ma právo na slušné zacházení a člověk není nadčlověk aby rohodoval o životě druhýchLenka Herold (Božice, 2026-06-15)
#149614
Tak kruté zacházení se zvířaty je zločin.Ivana Moutelíková (Cvikov, 2026-06-15)
#149615
Ubližování zvířat je totožné s ubližováním lidí. Tresty by měly být ve stejné výši, klidně i vyšší.Zuzana Kozlerová (Kojčice, 2026-06-15)
#149620
Nesouhlasím s týráním. Schvaluji vyšší tresty.Alena Michalčáková (Ostrava, 2026-06-15)
#149624
To co dělá Ivo Kachtík je hrozné a trestuhodné.Nic takového se nesmí stávat. Vyšši instance už by měli konatEva Kóšová (Temelín, 2026-06-15)
#149627
Jsou v ČR velmi nízké tresty za týrání zvířat.Lucie Bérová (Liberec, 2026-06-15)
#149630
Takhle už dal ne!Daniela Brožová (Prague, 2026-06-15)
#149632
Hluboce mnou otrasla reportaz CT, odvysilana 13.6.2026.Magdalena Beranova (Hronov 4, 2026-06-15)
#149633
Člověk má zodpovědnost ochránit ostatní bytosti na této planetě. To, že neumí mluvit neznamená, že necítí emoce a nezaslouží si důstojný život.Karolína Woznica Lískovcová (Praha, 2026-06-15)
#149639
Nesouhlasím s týráním zvířat a doufám ve vysoké tresty pro tyrany zvířat!!!Alena Kotvasová (Praha, 2026-06-15)
#149645
Sami o tom zpíváme s kapelou, řekni stop!!Viktorie Neustupná (Praha, 2026-06-15)
#149649
Chci výrazně vyšší tresty za týrání bezbranných zvířat!!Michal Šúrek (Podbořany, 2026-06-15)
#149651
Protože zvíře si také zaslouží žít krásný životNatálie Vlčková (Hradec Králové, 2026-06-15)
#149658
PodepisujiLukáš Kousal (Benešov nad černou Klení, 2026-06-15)
#149661
Zvire neni vec!!! Je to bytost z masa a kosti a dusi! Mam dost vecneho tyrani a krutosti vudci zviratum!!!!Nicole Hojerová (Pribram, 2026-06-15)
#149670
Jsem proti týrání zvířatRenata Šitinová (Libochovice, 2026-06-15)
#149672
Protože už toho mám dost ze se takto ubližuje nevinným zvířátkům!!Petra Pechova (Praha, 2026-06-15)
#149674
Odmítám týrání a násilí páchané na zvířatech. Je nutno i tyto živé bytosti chránit. DěkujiZuzana Kolářová (F. A. Jelínka 1016, 2026-06-15)
#149677
Chci pomoct zvířatům v nouziVeronika Lárišová Králová (Horažďovice, 2026-06-15)
#149678
Tohle musí skončitMartin Bureš (Rohatec, 2026-06-15)
#149689
Tohle nesmí pokračovatBarbora Burešová (Rohatec, 2026-06-15)
#149690
Nesouhlasím s násilím na zvířatech, před kterým se neustále zavírají očiLucie Klempířová (Hrušovany nad Jevišovkou, 2026-06-15)
#149692
Na tyrani zvirat v jake koliv podobe, at jedinci nebo skupinove nehodlam prihlizet nizkymi tresty, jako je podminka. Zvirata nejsou vec, jsou to zive bytosti jako my vsichni. Uz to tak prosim berte, pani soudci. Co kdyby se takto nekdo choval k Vam, neb k Vasim detem,?Štěpánka Jabůrková (Otvovice 19, 2026-06-15)
#149696
Miluji zvířata a ty němé tváře nesmí trpět dal kvůli lidem jako tento nemocný člověk !!!!Barbora Ličková (Praha, 2026-06-15)
#149699
nesnáším když se ubližuje zvířatům.Lukáš Chrastina (Hranice, 2026-06-15)
#149708
Mám ráda zvířataPavla Gondeková (Třebechovice pod Orebem, 2026-06-15)
#149711
Se mi nelíbí jak se lidé chovají ke zvířatůmRudolf Matějka (mortizz@seznam.cz, 2026-06-15)
#149713
Treba konecne prisne a tvrde tresty za tyranie zvierat!!!Jana Százová (Šaľa, 2026-06-15)
#149726
Mam take doma mazlíčky a je mi moc líto těch zvířátek, kterým kdokoli ubližuje.Eva Klimtova (Praha, 2026-06-15)
#149728
Nesouhlasím! Je to odporné.Nikol Novakova (Trutnov, 2026-06-15)
#149729
Tohle nesmí pokračovat!! Jsem chovatelka a takový lidé by měli dostat doživotní zákaz vlastnit jakékoli zvíře, pokutu a kriminál.Ingrid Šeďová (Těmice, 2026-06-15)
#149733
Plně souhlasím s textem petice.Iveta Stejskalová (Bravinné, 2026-06-15)
#149735
Musí se s tím něco dělat.Monika Hamerníková (Trutnov, 2026-06-15)
#149741
Jsem proti týrání zvířat a jsem pro, ať jsou tresty za takové chování udělovány nepodmíněně. Nevím, proč by se měl dělat rozdíl mezi člověkem a zvířetem. Je to živý tvor, který má taky svoje práva. Není to věc, jak si ještě spousta lidí myslí.Daniela Mikulenková (Ostrava, 2026-06-15)
#149743
Chci, aby byl majitel potrestán a zvířata mu byla odebrana.Barbora Křivanová (Jihlava, 2026-06-15)
#149750
Nemam rada tyrani zvirat! Nizke a zanedbatelne tresty za tyrani zvirat me urazi. Po shlednuti reportaze, ze celkem dobre video, na kterem je tyrani psa by udajne u soudu neuspelo, ze neni ostrejsi! Pritom je krasne videt a slyset, co se na videu deje.Zuzana Čiháková (Hodkovice nad Mohelkou, 2026-06-15)
#149751
Podepisuji, protože už se nechci divat, jak lidem prochází týrání zvířat bez trestu.Kristýna Bea Kroupová (Mcely, 2026-06-15)
#149759
Miluji zvířata a nechci aby byla týranáAnna Holá (Bílina, 2026-06-15)
#149761
SurekovaPetra Surekova (Namestovo, 2026-06-15)
#149772
spravedlnost pro fenku a všechny zvířataTereza Hajžmanová (Rokycany, 2026-06-15)
#149773
„Už se nemůžu dívat na to, jak zvířata trpí kvůli lidem, kteří jim ubližují a dovolují si to jen proto, že jsou zákony špatně nastavené a tresty nedostatečné!“Lenka Dadoková (Hostinne, 2026-06-15)
#149788
Podepisuji, aby lide byli potrestáni za týrání zvířat.Vendula Slámová (Mirovice, 2026-06-15)
#149789
Už zvířata trpěla dost, musí se s tím něco dělat, aby k takovému chování vůbec nedocházelo JanaJana Petrovska (Hořovice, 2026-06-15)
#149794
Podepisuji svým podpisem aby byli vyšší tresty za týrání zvířat. Už to mělo být dávno. To co se děje, není možné.Marek Maceášik
Marek Maceášik (Olomouc, 2026-06-15)
#149795
Podepisuji, protože sdílím názor, že ochrana proti týrání zvířat je nedostatečná.Budeme-li otálet, prohlubujeme trauma u zvířecích obětí, nebo dokonce riskujeme jejich usmrcení. Tímto se pak podílíme na tomto zločinu.
Renáta Němečková (Praha 4 - Modřany, 2026-06-15)
#149799
Po shlédnutí tohoto videa a nářků toho pejska mi bylo do breku. Lidé se musí chovat ke zvířatům slušně a neubližovat jim.Eliška Novotná (Jámy, 2026-06-15)