Petice.com

ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT

Komentáře

#149602

Podepisuji petici proto, že člověk nemá právo kohokoliv trápit, mučit, či omezovat.

Zdeněk Kučera (Dolní Moravice 22, 2026-06-15)

#149603

Podepisuji,protože každé zvíře ma právo na slušné zacházení a člověk není nadčlověk aby rohodoval o životě druhých

Lenka Herold (Božice, 2026-06-15)

#149614

Tak kruté zacházení se zvířaty je zločin.

Ivana Moutelíková (Cvikov, 2026-06-15)

#149615

Ubližování zvířat je totožné s ubližováním lidí. Tresty by měly být ve stejné výši, klidně i vyšší.

Zuzana Kozlerová (Kojčice, 2026-06-15)

#149620

Nesouhlasím s týráním. Schvaluji vyšší tresty.

Alena Michalčáková (Ostrava, 2026-06-15)

#149624

To co dělá Ivo Kachtík je hrozné a trestuhodné.Nic takového se nesmí stávat. Vyšši instance už by měli konat

Eva Kóšová (Temelín, 2026-06-15)

#149627

Jsou v ČR velmi nízké tresty za týrání zvířat.

Lucie Bérová (Liberec, 2026-06-15)

#149630

Takhle už dal ne!

Daniela Brožová (Prague, 2026-06-15)

#149632

Hluboce mnou otrasla reportaz CT, odvysilana 13.6.2026.

Magdalena Beranova (Hronov 4, 2026-06-15)

#149633

Člověk má zodpovědnost ochránit ostatní bytosti na této planetě. To, že neumí mluvit neznamená, že necítí emoce a nezaslouží si důstojný život.

Karolína Woznica Lískovcová (Praha, 2026-06-15)

#149639

Nesouhlasím s týráním zvířat a doufám ve vysoké tresty pro tyrany zvířat!!!

Alena Kotvasová (Praha, 2026-06-15)

#149645

Sami o tom zpíváme s kapelou, řekni stop!!

Viktorie Neustupná (Praha, 2026-06-15)

#149649

Chci výrazně vyšší tresty za týrání bezbranných zvířat!!

Michal Šúrek (Podbořany, 2026-06-15)

#149651

Protože zvíře si také zaslouží žít krásný život

Natálie Vlčková (Hradec Králové, 2026-06-15)

#149658

Podepisuji

Lukáš Kousal (Benešov nad černou Klení, 2026-06-15)

#149661

Zvire neni vec!!! Je to bytost z masa a kosti a dusi! Mam dost vecneho tyrani a krutosti vudci zviratum!!!!

Nicole Hojerová (Pribram, 2026-06-15)

#149670

Jsem proti týrání zvířat

Renata Šitinová (Libochovice, 2026-06-15)

#149672

Protože už toho mám dost ze se takto ubližuje nevinným zvířátkům!!

Petra Pechova (Praha, 2026-06-15)

#149674

Odmítám týrání a násilí páchané na zvířatech. Je nutno i tyto živé bytosti chránit. Děkuji

Zuzana Kolářová (F. A. Jelínka 1016, 2026-06-15)

#149677

Chci pomoct zvířatům v nouzi

Veronika Lárišová Králová (Horažďovice, 2026-06-15)

#149678

Tohle musí skončit

Martin Bureš (Rohatec, 2026-06-15)

#149689

Tohle nesmí pokračovat

Barbora Burešová (Rohatec, 2026-06-15)

#149690

Nesouhlasím s násilím na zvířatech, před kterým se neustále zavírají oči

Lucie Klempířová (Hrušovany nad Jevišovkou, 2026-06-15)

#149692

Na tyrani zvirat v jake koliv podobe, at jedinci nebo skupinove nehodlam prihlizet nizkymi tresty, jako je podminka. Zvirata nejsou vec, jsou to zive bytosti jako my vsichni. Uz to tak prosim berte, pani soudci. Co kdyby se takto nekdo choval k Vam, neb k Vasim detem,?

Štěpánka Jabůrková (Otvovice 19, 2026-06-15)

#149696

Miluji zvířata a ty němé tváře nesmí trpět dal kvůli lidem jako tento nemocný člověk !!!!

Barbora Ličková (Praha, 2026-06-15)

#149699

nesnáším když se ubližuje zvířatům.

Lukáš Chrastina (Hranice, 2026-06-15)

#149708

Mám ráda zvířata

Pavla Gondeková (Třebechovice pod Orebem, 2026-06-15)

#149711

Se mi nelíbí jak se lidé chovají ke zvířatům

Rudolf Matějka (mortizz@seznam.cz, 2026-06-15)

#149713

Treba konecne prisne a tvrde tresty za tyranie zvierat!!!

Jana Százová (Šaľa, 2026-06-15)

#149726

Mam take doma mazlíčky a je mi moc líto těch zvířátek, kterým kdokoli ubližuje.

Eva Klimtova (Praha, 2026-06-15)

#149728

Nesouhlasím! Je to odporné.

Nikol Novakova (Trutnov, 2026-06-15)

#149729

Tohle nesmí pokračovat!! Jsem chovatelka a takový lidé by měli dostat doživotní zákaz vlastnit jakékoli zvíře, pokutu a kriminál.

Ingrid Šeďová (Těmice, 2026-06-15)

#149733

Plně souhlasím s textem petice.

Iveta Stejskalová (Bravinné, 2026-06-15)

#149735

Musí se s tím něco dělat.

Monika Hamerníková (Trutnov, 2026-06-15)

#149741

Jsem proti týrání zvířat a jsem pro, ať jsou tresty za takové chování udělovány nepodmíněně. Nevím, proč by se měl dělat rozdíl mezi člověkem a zvířetem. Je to živý tvor, který má taky svoje práva. Není to věc, jak si ještě spousta lidí myslí.

Daniela Mikulenková (Ostrava, 2026-06-15)

#149743

Chci, aby byl majitel potrestán a zvířata mu byla odebrana.

Barbora Křivanová (Jihlava, 2026-06-15)

#149750

Nemam rada tyrani zvirat! Nizke a zanedbatelne tresty za tyrani zvirat me urazi. Po shlednuti reportaze, ze celkem dobre video, na kterem je tyrani psa by udajne u soudu neuspelo, ze neni ostrejsi! Pritom je krasne videt a slyset, co se na videu deje.

Zuzana Čiháková (Hodkovice nad Mohelkou, 2026-06-15)

#149751

Podepisuji, protože už se nechci divat, jak lidem prochází týrání zvířat bez trestu.

Kristýna Bea Kroupová (Mcely, 2026-06-15)

#149759

Miluji zvířata a nechci aby byla týraná

Anna Holá (Bílina, 2026-06-15)

#149761

Surekova

Petra Surekova (Namestovo, 2026-06-15)

#149772

spravedlnost pro fenku a všechny zvířata

Tereza Hajžmanová (Rokycany, 2026-06-15)

#149773

„Už se nemůžu dívat na to, jak zvířata trpí kvůli lidem, kteří jim ubližují a dovolují si to jen proto, že jsou zákony špatně nastavené a tresty nedostatečné!“

Lenka Dadoková (Hostinne, 2026-06-15)

#149788

Podepisuji, aby lide byli potrestáni za týrání zvířat.

Vendula Slámová (Mirovice, 2026-06-15)

#149789

Už zvířata trpěla dost, musí se s tím něco dělat, aby k takovému chování vůbec nedocházelo Jana

Jana Petrovska (Hořovice, 2026-06-15)

#149794

Podepisuji svým podpisem aby byli vyšší tresty za týrání zvířat. Už to mělo být dávno. To co se děje, není možné.
Marek Maceášik

Marek Maceášik (Olomouc, 2026-06-15)

#149795

Podepisuji, protože sdílím názor, že ochrana proti týrání zvířat je nedostatečná.
Budeme-li otálet, prohlubujeme trauma u zvířecích obětí, nebo dokonce riskujeme jejich usmrcení. Tímto se pak podílíme na tomto zločinu.

Renáta Němečková (Praha 4 - Modřany, 2026-06-15)

#149799

Po shlédnutí tohoto videa a nářků toho pejska mi bylo do breku. Lidé se musí chovat ke zvířatům slušně a neubližovat jim.

Eliška Novotná (Jámy, 2026-06-15)