ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Komentáře
#149403
Týrání zvířat, je v posledních letech neúnosné a lhostejnost úřadu, policie a lidí je uz neúnosna. Zvíře ma krátký život a jeho láska je nekonečná.. nesmí se tohle ditMarkéta Hladíková (Jihlava, 2026-06-15)
#149411
Protože zvířata jsou bezbranná oproti takovému predátorovi, jako je člověk.Kateřina Linhartová (Praha, 2026-06-15)
#149414
Tresty za týrání jsou nízkéEva Turková (Neznašov, 2026-06-15)
#149417
Zvířata jsou živé bytosti a naše zákony jsou nedostačující. Nechci aby se toto dělo beztrestně!Lada Braunova (Lubenec, 2026-06-15)
#149423
Protože cely zivot miluji a zachraňuji zvířata, prispivam organizacim a hlavne ze sve podstaty nesnáším tyranii!Jan Kohoutek (Turnov, 2026-06-15)
#149428
Protože už dávno by za to měly být ty nejtvrdší tresty!!!!!!Barbora Štefková (Velký Týnec, 2026-06-15)
#149431
...Protože je hnusné, co člověk dělá se zvířetem, které se nemůže bránit. Ať už vláda konečně zakročí🙏Jana Bidmonová (Neratovice, 2026-06-15)
#149433
Okamžitě prosím pejsky odvést do bezpečí a tu bezcitnou nulu zavřít 🙏Lenka Viskupová (Novosedly, 2026-06-15)
#149442
Žádné zvíře si nezaslouží bolest, strach a krutost. Podporuji přísný postih pachatele!Dana Podlipná (Nová Včelnice, 2026-06-15)
#149462
Chce zakročit proti týraní zvířat a to radikálně.Josef Gallschneider (Holice, 2026-06-15)
#149464
Podpisujem,lebo neznášam keď sa ubližuje zvieratkámPetra Kisantalová (Lučenec, 2026-06-15)
#149465
Útoku na zvířata přibývá a nemělo by se to tak nechat je to zvěrstvoZdenka Neudorflova (Rozmberk nad vltavou, 2026-06-15)
#149467
Nelíbí se mi mírné tresty za týrání zvířat, ani to, že trvá velmi dlouho, než se to vůbec začne řešit.Hana Holusova (Třebíč, 2026-06-15)
#149470
Se divím že může takový hajzl ještě normálně v klidu spát.Miroslav Ševčík (Plzeň, 2026-06-15)
#149471
Mělo by se to začít konečně víc trestat!Iveta Schovancova (Hořovice, 2026-06-15)
#149480
Miluji zvířata a nenávidím jakékoli ubližování těmto bezbranným tvorům.Lucie Parnahajová (Pchery, 2026-06-15)
#149485
SchwanováIvana Schwanová (Opava, 2026-06-15)
#149498
Viděla jsem video a je to šílené. Zmetek co si vybíjí zlost na těch uvázaných chudácích. Divím se lidem že se na to mohou dívat, Zmrskat ho hajzla!Marie Jakubcová (Klatovy, 2026-06-15)
#149499
Zvířátka nesmí nikdo týrat. Je to malá dušička která se neumí nebo už se bojí bránit. Lidská zrůda co jim ubližuje musí být potrestána.Lenka Vítková (Troubky u Přerova, 2026-06-15)
#149500
Lidem co týrají zvířata, bych zakázala jakýkoliv chov a žádám vysoké tresty za ubližování nevinným tvorům.Kateřina Budínská (Havířov, 2026-06-15)
#149503
Podepisuji, protože chci mnohem přísnější zákony trestající lidi, kteří týrají, zanedbávají a zneužívají zvířata. Chci, aby dostávali tresty natvrdo ve vězení a už nikdy nemohli vlastnit žádné další zvíře.Slavka Strouhalová (Praha, 2026-06-15)
#149505
Naprosto souhlasím se zvýšenim trestu a aby se začalo něco dělat. Kdo dokáže ublížit zvířeti, dokáže i člověku.Kateřina Žatečková (Varnsdorf, 2026-06-15)
#149507
Už se na to nemůžu ani dívat 😤Marie Suchá (České Budějovice, 2026-06-15)
#149520
Podepisuji, protože se tu musí razantně upravit zákony pro tyto lidské zrůdy co si své flustrace vybíjejí na nevinných zvířatech. Už stačilo !!!!! Zastavme týrání nevinných zvířat!!!!JANA POSPÍŠILOVÁ (Olomouc, 2026-06-15)
#149525
Zvířata se sami nemůžou bránit a všichni lidé co jim ubližují ať skončí v pekle a minimálně se jim deje to stejné.Dominika Aichingerová (Kladno, 2026-06-15)
#149526
Podepisuji, protože není možné, aby takto průkazne materiály, byly brány jako nedostatečné.. Navíc po mnoha hlášeních, vet správa, policie a další nic neřeší. Tato situace se musí změnit.Protože k tomu dochází i PČR a OSPOD...
Lenka Šůlová (Velešín, 2026-06-15)
#149531
Udelejte s tim konecne neco!!! Tvrdy test pro tiranaKatha Havel (Praha, 2026-06-15)
#149536
Nesouhlasím s takovým chovánímLiběna Páleníková (Brno, 2026-06-15)
#149542
Podepisuji se, jelikoz tyrani zvirat lidmi je krute, nelidske. Tresty u nas jsou smesne. Neni mi lhostejne, ze urady nekonnaji - viz video, kde pan kope do do psu v kleci a dle uredniku toto video neni dukaz.Dana Vítová (Praha, 2026-06-15)
#149545
Tohle násilí na zvířatech nesmí, už dál býtRadka Ottova (Plzeň, 2026-06-15)
#149547
Musí se změnit zákon!! Ať už zvířátka netrpí u takových lidí musí se to změnitEva Šabach Pokorná (Velešín, 2026-06-15)
#149548
Ten zmrd je psychopat a patří do vězení,jak je možne, že má zviřataAngelika Debnarova (debnarova.78@gmail.com, 2026-06-15)
#149549
Podepisuji,protoze mi vadi jak se urady chovaji k tyrani zviratTáňa Holubová (Turnov, 2026-06-15)
#149550
Nesouhlasím s týráním zvířat!!!Věra Šedá (v.seda65@gmail.com, 2026-06-15)
#149551
Podepisuji tuto petici, protože mi není lhostejné utrpení zvířat. Jsem přesvědčena, že za týrání zvířat by měly být ukládány přísnější tresty a doživotní zákaz chovu pro osoby, které se takového jednání dopustí. Zvířata jsou živé bytosti, které cítí bolest, strach i utrpení, a zaslouží si naši ochranu. Současné tresty často neodpovídají závažnosti spáchaných činů. Věřím, že přísnější postihy pomohou podobným případům předcházet a lépe chránit ty, kteří se sami bránit nemohou.Andrea Armani (Písek, 2026-06-15)
#149552
Protože chci aby se tyto věci začaly konečně řešitVeronika Maršo (Brno, 2026-06-15)
#149553
Nemůžu se dívat na ty narušence kterým takovéto jednání prochází.Ivana Lavičková (Nové Strašecí, 2026-06-15)
#149568
Zaslouží si dobré zachazení.Bereme jim mnoho životního prostoru,domestikujeme.Zvíře není pouhá věc,cití bolest a smutek tak jako my.Ne všichni ale s nimi zachází hezky.Ti co zvířata tyrají zaměrně,v tom mohou mnohdy pokračovat,kvuli malým trestům.Chci aby trest za tyraní,byl mnohem vetší a přisnější.Vice studovat psychologické projevy u těchto lidí aby se předchazelo popřipadným patologickým psychickým jevům.Kubic David (Praha, 2026-06-15)
#149575
Týrání zvířat je neakceptovatelné. Není možné, aby někdo týral zvířata a nebyl postihnutelný.Iris Ježková (Havířov, 2026-06-15)
#149580
Se vším naprosto souhlasím.Monika Balcarová (Jaroměř, 2026-06-15)
#149583
týrání zvířat by se mělo konečně zastavit. Pokud nebudou tresty tak se nic nezmění a budou trpět dál. Jsou to živé bytosti a ne kus hadru.Marcela Řeháková (Hulín, 2026-06-15)
#149592
Podepisuji, protože,.když už se poukáže na nějaké týrání nebo omezování práva na důstojný život zvířete, tak naše legislativa je tak slabou pro jakékoliv zakročení..Musí být nastavena změna!
Josef Kubišta (Náchod, 2026-06-15)
#149595
Nesouhlasím s týráním zvířat!přísné tresty!Kateřina Aldorfová (Trhove Sviny, 2026-06-15)