Petice.com

ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT

Komentáře

#149403

Týrání zvířat, je v posledních letech neúnosné a lhostejnost úřadu, policie a lidí je uz neúnosna. Zvíře ma krátký život a jeho láska je nekonečná.. nesmí se tohle dit

Markéta Hladíková (Jihlava, 2026-06-15)

#149411

Protože zvířata jsou bezbranná oproti takovému predátorovi, jako je člověk.

Kateřina Linhartová (Praha, 2026-06-15)

#149414

Tresty za týrání jsou nízké

Eva Turková (Neznašov, 2026-06-15)

#149417

Zvířata jsou živé bytosti a naše zákony jsou nedostačující. Nechci aby se toto dělo beztrestně!

Lada Braunova (Lubenec, 2026-06-15)

#149423

Protože cely zivot miluji a zachraňuji zvířata, prispivam organizacim a hlavne ze sve podstaty nesnáším tyranii!

Jan Kohoutek (Turnov, 2026-06-15)

#149428

Protože už dávno by za to měly být ty nejtvrdší tresty!!!!!!

Barbora Štefková (Velký Týnec, 2026-06-15)

#149431

...Protože je hnusné, co člověk dělá se zvířetem, které se nemůže bránit. Ať už vláda konečně zakročí🙏

Jana Bidmonová (Neratovice, 2026-06-15)

#149433

Okamžitě prosím pejsky odvést do bezpečí a tu bezcitnou nulu zavřít 🙏

Lenka Viskupová (Novosedly, 2026-06-15)

#149442

Žádné zvíře si nezaslouží bolest, strach a krutost. Podporuji přísný postih pachatele!

Dana Podlipná (Nová Včelnice, 2026-06-15)

#149462

Chce zakročit proti týraní zvířat a to radikálně.

Josef Gallschneider (Holice, 2026-06-15)

#149464

Podpisujem,lebo neznášam keď sa ubližuje zvieratkám

Petra Kisantalová (Lučenec, 2026-06-15)

#149465

Útoku na zvířata přibývá a nemělo by se to tak nechat je to zvěrstvo

Zdenka Neudorflova (Rozmberk nad vltavou, 2026-06-15)

#149467

Nelíbí se mi mírné tresty za týrání zvířat, ani to, že trvá velmi dlouho, než se to vůbec začne řešit.

Hana Holusova (Třebíč, 2026-06-15)

#149470

Se divím že může takový hajzl ještě normálně v klidu spát.

Miroslav Ševčík (Plzeň, 2026-06-15)

#149471

Mělo by se to začít konečně víc trestat!

Iveta Schovancova (Hořovice, 2026-06-15)

#149480

Miluji zvířata a nenávidím jakékoli ubližování těmto bezbranným tvorům.

Lucie Parnahajová (Pchery, 2026-06-15)

#149485

Schwanová

Ivana Schwanová (Opava, 2026-06-15)

#149498

Viděla jsem video a je to šílené. Zmetek co si vybíjí zlost na těch uvázaných chudácích. Divím se lidem že se na to mohou dívat, Zmrskat ho hajzla!

Marie Jakubcová (Klatovy, 2026-06-15)

#149499

Zvířátka nesmí nikdo týrat. Je to malá dušička která se neumí nebo už se bojí bránit. Lidská zrůda co jim ubližuje musí být potrestána.

Lenka Vítková (Troubky u Přerova, 2026-06-15)

#149500

Lidem co týrají zvířata, bych zakázala jakýkoliv chov a žádám vysoké tresty za ubližování nevinným tvorům.

Kateřina Budínská (Havířov, 2026-06-15)

#149503

Podepisuji, protože chci mnohem přísnější zákony trestající lidi, kteří týrají, zanedbávají a zneužívají zvířata. Chci, aby dostávali tresty natvrdo ve vězení a už nikdy nemohli vlastnit žádné další zvíře.

Slavka Strouhalová (Praha, 2026-06-15)

#149505

Naprosto souhlasím se zvýšenim trestu a aby se začalo něco dělat. Kdo dokáže ublížit zvířeti, dokáže i člověku.

Kateřina Žatečková (Varnsdorf, 2026-06-15)

#149507

Už se na to nemůžu ani dívat 😤

Marie Suchá (České Budějovice, 2026-06-15)

#149520

Podepisuji, protože se tu musí razantně upravit zákony pro tyto lidské zrůdy co si své flustrace vybíjejí na nevinných zvířatech. Už stačilo !!!!! Zastavme týrání nevinných zvířat!!!!

JANA POSPÍŠILOVÁ (Olomouc, 2026-06-15)

#149525

Zvířata se sami nemůžou bránit a všichni lidé co jim ubližují ať skončí v pekle a minimálně se jim deje to stejné.

Dominika Aichingerová (Kladno, 2026-06-15)

#149526

Podepisuji, protože není možné, aby takto průkazne materiály, byly brány jako nedostatečné.. Navíc po mnoha hlášeních, vet správa, policie a další nic neřeší. Tato situace se musí změnit.
Protože k tomu dochází i PČR a OSPOD...

Lenka Šůlová (Velešín, 2026-06-15)

#149531

Udelejte s tim konecne neco!!! Tvrdy test pro tirana

Katha Havel (Praha, 2026-06-15)

#149536

Nesouhlasím s takovým chováním

Liběna Páleníková (Brno, 2026-06-15)

#149542

Podepisuji se, jelikoz tyrani zvirat lidmi je krute, nelidske. Tresty u nas jsou smesne. Neni mi lhostejne, ze urady nekonnaji - viz video, kde pan kope do do psu v kleci a dle uredniku toto video neni dukaz.

Dana Vítová (Praha, 2026-06-15)

#149545

Tohle násilí na zvířatech nesmí, už dál být

Radka Ottova (Plzeň, 2026-06-15)

#149547

Musí se změnit zákon!! Ať už zvířátka netrpí u takových lidí musí se to změnit

Eva Šabach Pokorná (Velešín, 2026-06-15)

#149548

Ten zmrd je psychopat a patří do vězení,jak je možne, že má zviřata

Angelika Debnarova (debnarova.78@gmail.com, 2026-06-15)

#149549

Podepisuji,protoze mi vadi jak se urady chovaji k tyrani zvirat

Táňa Holubová (Turnov, 2026-06-15)

#149550

Nesouhlasím s týráním zvířat!!!

Věra Šedá (v.seda65@gmail.com, 2026-06-15)

#149551

Podepisuji tuto petici, protože mi není lhostejné utrpení zvířat. Jsem přesvědčena, že za týrání zvířat by měly být ukládány přísnější tresty a doživotní zákaz chovu pro osoby, které se takového jednání dopustí. Zvířata jsou živé bytosti, které cítí bolest, strach i utrpení, a zaslouží si naši ochranu. Současné tresty často neodpovídají závažnosti spáchaných činů. Věřím, že přísnější postihy pomohou podobným případům předcházet a lépe chránit ty, kteří se sami bránit nemohou.

Andrea Armani (Písek, 2026-06-15)

#149552

Protože chci aby se tyto věci začaly konečně řešit

Veronika Maršo (Brno, 2026-06-15)

#149553

Nemůžu se dívat na ty narušence kterým takovéto jednání prochází.

Ivana Lavičková (Nové Strašecí, 2026-06-15)

#149568

Zaslouží si dobré zachazení.Bereme jim mnoho životního prostoru,domestikujeme.Zvíře není pouhá věc,cití bolest a smutek tak jako my.Ne všichni ale s nimi zachází hezky.Ti co zvířata tyrají zaměrně,v tom mohou mnohdy pokračovat,kvuli malým trestům.Chci aby trest za tyraní,byl mnohem vetší a přisnější.Vice studovat psychologické projevy u těchto lidí aby se předchazelo popřipadným patologickým psychickým jevům.

Kubic David (Praha, 2026-06-15)

#149575

Týrání zvířat je neakceptovatelné. Není možné, aby někdo týral zvířata a nebyl postihnutelný.

Iris Ježková (Havířov, 2026-06-15)

#149580

Se vším naprosto souhlasím.

Monika Balcarová (Jaroměř, 2026-06-15)

#149583

týrání zvířat by se mělo konečně zastavit. Pokud nebudou tresty tak se nic nezmění a budou trpět dál. Jsou to živé bytosti a ne kus hadru.

Marcela Řeháková (Hulín, 2026-06-15)

#149592

Podepisuji, protože,.když už se poukáže na nějaké týrání nebo omezování práva na důstojný život zvířete, tak naše legislativa je tak slabou pro jakékoliv zakročení..
Musí být nastavena změna!

Josef Kubišta (Náchod, 2026-06-15)

#149595

Nesouhlasím s týráním zvířat!přísné tresty!

Kateřina Aldorfová (Trhove Sviny, 2026-06-15)