Petice.com

ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT

Komentáře

#149201

Ať tyrani zakusí vlastní medicíny

Světla Zahradníková (Olomouc, 2026-06-15)

#149208

Zvířata nikomu sami nic nedělají. Vždy je příčinou člověk

Charlotte Hundertmarková (sada1291999@gmail.com, 2026-06-15)

#149210

Podepisuji tuto petici, protože by se konečně měly ukládat tresty za týrání zvířat.

Hana Lipinová (Havířov, 2026-06-15)

#149219

Podepisují, protože už nelze zavírat oči nad tím, jak špatne zákony jsou a kolik nevinných živých tvorů trpí týrání od lidských zrůd

Monika Svobodová (Skalice u České Lípy, 2026-06-15)

#149220

Podepisují petici, proti týrání zvířat a na rhuji vyšší tresty, protože se zvířata neumí bránit

Alena Červenková (Svobodne Heřmanice, 2026-06-15)

#149226

Miluji zvířata a věřím že ted máme možnost to změnit.

Petr Krejčí (Praha, 2026-06-15)

#149229

Nesouhlasim s tyranim zviřat !!!!

Ivana Sedláčková (Vyškov, 2026-06-15)

#149230

Podepisuji, aby se taková hovada dostala tam kam patří - do vězení a do pekla....

Romana Běhalová (Přerov, 2026-06-15)

#149231

Týrání jakýchkoliv zvířat je mi odporné.

Jaroslav Ploc (Svitavy, 2026-06-15)

#149237

Tohle se nesmí dít!

Hana Hlistová (Horní Benešov, 2026-06-15)

#149243

Podepisuji ať takoví dostanou co jim patří a hlavně nepodmíněný trest!!!!

Romana Romanová (Přerov, 2026-06-15)

#149244

Podepisuji petici, protože násilí na zvířatech je za mě nezákonné, a osoba co tuto činnost vykonává, by měla nést následky.

Veronika Ondrášková (Trutnov, 2026-06-15)

#149255

souhlasím

libuše patzeltová (ústí nad labem20-svádov, 2026-06-15)

#149258

Nenávidím týrání jakýkoliv zvířat 😡😡😡

Gabriela Petrová (Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 25001, 2026-06-15)

#149260

Podepisuji, protože tresty za týrání zvířat jsou směšné. Je to výsměch.Stát chrání jen sebe. Na živá zvířata z vysoka...

Markéta Vachová (Týn nad Vltavou 1, 2026-06-15)

#149267

Podepisuji, protože tresty za týrání bezbranných jsou tragicky nízké.

Gabriela Piwková (Pelhřimov, 2026-06-15)

#149273

Podepisuji, protoze se myslim, ze zakony jsou celkove hodne spatne a co se tyce zvirat?! Je to dvojnasob!!!
Tohle uz se nesmi prehlizet!
Tohle uz se musi resit!
Je mi lito kazdeho zvirete, ktere trpi tim, jaci my lide jsme! Ale?!!! Vsichni nejsme stejni, hodne lidem zalezi na zviratech a proto podepisuji tuto petici!!!

Monika Bittengelová (Holýšov, 2026-06-15)

#149275

ŽÁDÁM VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT

Sona Skerik (Babice u Rosic, 2026-06-15)

#149278



Andrea Kohoutová (Klatovy, 2026-06-15)

#149279

Současné "tresty" za týrání zvířat jsou naprosto neadekvátní.

Marcela Horáčková (Brno, 2026-06-15)

#149281

Psíčkovia sú týraní a treba to zastaviť okamžite❗️Lebo ich zabije❗️
Na čo čakáte? 😡

Beata Freriks (Piešťany, 2026-06-15)

#149282

Podepisuji protoze lidsky odpad nema právo ubližovat slabším což jsou zvířátka

Michaela Magatova (Olomouc, 2026-06-15)

#149291

Je nechutné a k pláči, jak se někteří lidé chovají ke zvířatům. Tito lidé nesmí mít ŽÁDNÉ ZVÍŘE!

Iveta Fauová (Chotilsko, 2026-06-15)

#149292

Podepisuji, protože už je všeho týraní moc!!! A žádné pořádné tresty!!!

Šárka Jirátová (Mníšek pod Brdy, 2026-06-15)

#149319

Úřady na zvířata kašlou, soudci nedávají adekvátní tresty, jediní dobrovolníci se starají a to si říkáme vyspělá země.

Kateřina Postlová (České Budějovice, 2026-06-15)

#149324

Týrání zvířat je nepřijatelné!!!!

Lucie Slavičková (Holasice, 2026-06-15)

#149335

logicky nechci aby se týrala zvířata

Natálie Slezáková (Brno, 2026-06-15)

#149336

Zvířata se musí chránit !!

Barbora Svätá (Ostrava, 2026-06-15)

#149350

Dobrý den,
podepisuji protože není možné zacházet se zvířaty jako s věcmi. Zákony se musí zpřístupnit, lidé musí platit a pykat za své činy. Jinak je to od zvěrstev, která páchají nic neodradí.

Jana

Jana Svec (Weiler-Simmerberg, 2026-06-15)

#149355

Iveta Hellerová

Iveta Hellerová (Náchod, 2026-06-15)

#149357

Na videu je jasne vidět jak ten hajzl Ten chlap kope toho nebohého psa a je jasně slyšet jak ten pes strašně pláče 😭.vemte je na rentgen a uvidíte kolik starých zlomenin uvidíte.Ten parchant by měl dostat trest smrti!!!!

Blanka Lukášová (Znojmo, 2026-06-15)

#149358

Nelze nečinně přihlížet krutému týrání zvířat.

Helena Kachelová (Kšely, 2026-06-15)

#149359

Nesnáším násilí na zvířatech a dětech

Jana Benova (benuska.jana@gmail.com, 2026-06-15)

#149371

Podepisuji,protoze je nepripustne taketo spravanie choreho sadistu-som za odobratie vsetkych zvierat a dozivotny zakaz akekolvek chovat.Pán patri do ustavu pre dusevne chorych a zvierata ktore vlastni a tryzni si zasluzia dostojny zivot v bezpeci.

Želmíra Nemčeková (Žilina, 2026-06-15)

#149375

Podepisuji, protože týrat nevine tváře, je hyenismus.

irena benediktova (Plzen, 2026-06-15)

#149378

Podepisuji, protože zvířata si zaslouží spravedlnost a ne mezery v zákoně. Psychopat, co bije jakékoliv zvíře může ublížit už komukoliv.
Zpřísněte tresty za fyzická napadení zvířat.
Velebová

Leona Velebova (Telč, 2026-06-15)

#149386

Podepisuji,protože už nesnesu pomyšlení,že jsou na světě ludé,co týrají beztrestně zvířata

Jindra Kostal (Jesenice, 2026-06-15)

#149390

Jsem proti týraní zvířat

Markéta Dömötörová (Plaňany, 2026-06-15)

#149391

Som proti týraniu akýchkoľvek zvierat

Dominika Šmídová (Nové Mesto nad Váhom, 2026-06-15)

#149392

Souhlasím

Darina Bajdova (Havířov, 2026-06-15)