ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Komentáře
#149201
Ať tyrani zakusí vlastní medicínySvětla Zahradníková (Olomouc, 2026-06-15)
#149208
Zvířata nikomu sami nic nedělají. Vždy je příčinou člověkCharlotte Hundertmarková (sada1291999@gmail.com, 2026-06-15)
#149210
Podepisuji tuto petici, protože by se konečně měly ukládat tresty za týrání zvířat.Hana Lipinová (Havířov, 2026-06-15)
#149219
Podepisují, protože už nelze zavírat oči nad tím, jak špatne zákony jsou a kolik nevinných živých tvorů trpí týrání od lidských zrůdMonika Svobodová (Skalice u České Lípy, 2026-06-15)
#149220
Podepisují petici, proti týrání zvířat a na rhuji vyšší tresty, protože se zvířata neumí bránitAlena Červenková (Svobodne Heřmanice, 2026-06-15)
#149226
Miluji zvířata a věřím že ted máme možnost to změnit.Petr Krejčí (Praha, 2026-06-15)
#149229
Nesouhlasim s tyranim zviřat !!!!Ivana Sedláčková (Vyškov, 2026-06-15)
#149230
Podepisuji, aby se taková hovada dostala tam kam patří - do vězení a do pekla....Romana Běhalová (Přerov, 2026-06-15)
#149231
Týrání jakýchkoliv zvířat je mi odporné.Jaroslav Ploc (Svitavy, 2026-06-15)
#149237
Tohle se nesmí dít!Hana Hlistová (Horní Benešov, 2026-06-15)
#149243
Podepisuji ať takoví dostanou co jim patří a hlavně nepodmíněný trest!!!!Romana Romanová (Přerov, 2026-06-15)
#149244
Podepisuji petici, protože násilí na zvířatech je za mě nezákonné, a osoba co tuto činnost vykonává, by měla nést následky.Veronika Ondrášková (Trutnov, 2026-06-15)
#149255
souhlasímlibuše patzeltová (ústí nad labem20-svádov, 2026-06-15)
#149258
Nenávidím týrání jakýkoliv zvířat 😡😡😡Gabriela Petrová (Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 25001, 2026-06-15)
#149260
Podepisuji, protože tresty za týrání zvířat jsou směšné. Je to výsměch.Stát chrání jen sebe. Na živá zvířata z vysoka...Markéta Vachová (Týn nad Vltavou 1, 2026-06-15)
#149267
Podepisuji, protože tresty za týrání bezbranných jsou tragicky nízké.Gabriela Piwková (Pelhřimov, 2026-06-15)
#149273
Podepisuji, protoze se myslim, ze zakony jsou celkove hodne spatne a co se tyce zvirat?! Je to dvojnasob!!!Tohle uz se nesmi prehlizet!
Tohle uz se musi resit!
Je mi lito kazdeho zvirete, ktere trpi tim, jaci my lide jsme! Ale?!!! Vsichni nejsme stejni, hodne lidem zalezi na zviratech a proto podepisuji tuto petici!!!
Monika Bittengelová (Holýšov, 2026-06-15)
#149275
ŽÁDÁM VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘATSona Skerik (Babice u Rosic, 2026-06-15)
#149278
✊Andrea Kohoutová (Klatovy, 2026-06-15)
#149279
Současné "tresty" za týrání zvířat jsou naprosto neadekvátní.Marcela Horáčková (Brno, 2026-06-15)
#149281
Psíčkovia sú týraní a treba to zastaviť okamžite❗️Lebo ich zabije❗️Na čo čakáte? 😡
Beata Freriks (Piešťany, 2026-06-15)
#149282
Podepisuji protoze lidsky odpad nema právo ubližovat slabším což jsou zvířátkaMichaela Magatova (Olomouc, 2026-06-15)
#149291
Je nechutné a k pláči, jak se někteří lidé chovají ke zvířatům. Tito lidé nesmí mít ŽÁDNÉ ZVÍŘE!Iveta Fauová (Chotilsko, 2026-06-15)
#149292
Podepisuji, protože už je všeho týraní moc!!! A žádné pořádné tresty!!!Šárka Jirátová (Mníšek pod Brdy, 2026-06-15)
#149319
Úřady na zvířata kašlou, soudci nedávají adekvátní tresty, jediní dobrovolníci se starají a to si říkáme vyspělá země.Kateřina Postlová (České Budějovice, 2026-06-15)
#149324
Týrání zvířat je nepřijatelné!!!!Lucie Slavičková (Holasice, 2026-06-15)
#149335
logicky nechci aby se týrala zvířataNatálie Slezáková (Brno, 2026-06-15)
#149336
Zvířata se musí chránit !!Barbora Svätá (Ostrava, 2026-06-15)
#149350
Dobrý den,podepisuji protože není možné zacházet se zvířaty jako s věcmi. Zákony se musí zpřístupnit, lidé musí platit a pykat za své činy. Jinak je to od zvěrstev, která páchají nic neodradí.
Jana
Jana Svec (Weiler-Simmerberg, 2026-06-15)
#149355
Iveta HellerováIveta Hellerová (Náchod, 2026-06-15)
#149357
Na videu je jasne vidět jak ten hajzl Ten chlap kope toho nebohého psa a je jasně slyšet jak ten pes strašně pláče 😭.vemte je na rentgen a uvidíte kolik starých zlomenin uvidíte.Ten parchant by měl dostat trest smrti!!!!Blanka Lukášová (Znojmo, 2026-06-15)
#149358
Nelze nečinně přihlížet krutému týrání zvířat.Helena Kachelová (Kšely, 2026-06-15)
#149359
Nesnáším násilí na zvířatech a dětechJana Benova (benuska.jana@gmail.com, 2026-06-15)
#149371
Podepisuji,protoze je nepripustne taketo spravanie choreho sadistu-som za odobratie vsetkych zvierat a dozivotny zakaz akekolvek chovat.Pán patri do ustavu pre dusevne chorych a zvierata ktore vlastni a tryzni si zasluzia dostojny zivot v bezpeci.Želmíra Nemčeková (Žilina, 2026-06-15)
#149375
Podepisuji, protože týrat nevine tváře, je hyenismus.irena benediktova (Plzen, 2026-06-15)
#149378
Podepisuji, protože zvířata si zaslouží spravedlnost a ne mezery v zákoně. Psychopat, co bije jakékoliv zvíře může ublížit už komukoliv.Zpřísněte tresty za fyzická napadení zvířat.
Velebová
Leona Velebova (Telč, 2026-06-15)
#149386
Podepisuji,protože už nesnesu pomyšlení,že jsou na světě ludé,co týrají beztrestně zvířataJindra Kostal (Jesenice, 2026-06-15)
#149390
Jsem proti týraní zvířatMarkéta Dömötörová (Plaňany, 2026-06-15)
#149391
Som proti týraniu akýchkoľvek zvieratDominika Šmídová (Nové Mesto nad Váhom, 2026-06-15)
#149392
SouhlasímDarina Bajdova (Havířov, 2026-06-15)