ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Komentáře
#148402
PodepisujiLiběna Fritschová (Brno, 2026-06-13)
#148403
jsou lidi čuráciOndřej Konvalinka (Moravské Budějovice, 2026-06-13)
#148408
Množírny jsou hrozná věc nechci přát nic zlého nikomu drom diktátorům a lidem co mají množírny ale oni ať si zkusí být zavření v kotci bez vody aspoň měsíc ať už nejsou mezi námi.Jan Vrba (Praha, 2026-06-13)
#148416
Lidé co týrají zvířata často přejdou ze zvířat na lidi.Tomáš Košmider (Havířov, 2026-06-13)
#148441
Tresty za týrání zvířat jsou velmi nízké.Jan Tochor (Kdyně, 2026-06-13)
#148444
Miluji zvířata a lidi co jim ubližují jsou hovada.Lenka Weisová (Slaný, 2026-06-13)
#148450
Jsem viděl video od MarleyKKT!Petr Kuba (Praha 15, 2026-06-13)
#148457
Tresty mi přijdou směšně malé a proto nemají požadovaný efektJiří Kostěnec (Vyškov, 2026-06-13)
#148461
Naše tresty za týrání zvířat jsou směšné. A je potřeba to už změnit.Lucie Šimková (59455, 2026-06-13)
#148466
Domnívám se člověk, který ublíží zvířeti má velkou predispozici ubližovat i lidem a tak je nebezpečný nejenom zvířatum ale lidem. Malé tresty mohou za to že pak ve společnosti je více lidí s rysy duševních poruch, které se v klidu přejdou. Věřím že vyšší tresty pomohou předejít tomu aby si lidé nezodpovědně kupovali zvířata a brali tak celou záležitost více zodpovědně.Albert Chlupsa (Teplice, 2026-06-13)
#148470
Nesouhlasím s násilím na bezbraných zvířatech, která se nemohou sama bránit. Lidé, co tak činí, si zaslouží být řádně potrestání.Andre Targosz (Ostrava, 2026-06-13)
#148471
Podepisuji protože souhlasím s tímhle zavedením zákonů. Nestrpím když někdo ubližuje zvířeti které se nedokáže bránit. Je to zvíře které nám má dávat radost a lásku do života.Marcel Chudárek (Zlín 12, 2026-06-13)
#148476
Mám rád zvířata a neměli by být týrání, a kdyby to někdo udělal nejlepší trest by byl je také trestat, a to dvakrát tolik.Radim Kuntoš (Jivina, 2026-06-13)
#148480
Podepisují protože, je nespravedlivé jak lidé mohou zvířatům ničit život brutálním způsobem a často dostanou jen pokutu.David Michna (Frenštát pod Radhoštěm, 2026-06-13)
#148481
Sám mám doma psa a nedokážu si představit a ani nechci že někdo tomu nevinnému tvoru který ve vás vidí celý jeho svět ubližuje.Jakub Kopčil (Míškovice u Holešova, 2026-06-13)
#148499
Podepisuji protože si zvířata zaslouží lepší život ve společnostiVojtěch Horáček (Rýmařov, 2026-06-13)
#148510
Žádný živý tvor si nezaslouží být týránAgresivita u psů je vinou majitele který zanedbal výchovu zvířete
Tomáš Loučka (Blíževedly, 2026-06-13)
#148512
Podepisuji, jelikož chování Lidí je nepochopitelné. A Zvířata si zaslouží větší ochranu a váhu v této zemi!Kateřina Rauová (Nejdek, 2026-06-13)
#148515
Podepisuji protože zvířata jsou duše které si nezaslouží být týrané a zaslouží si hezky a šťastný život.Daniel Chisty (Rožďalovice, 2026-06-13)
#148519
protože zvířata by neměly být týraneMarek Onderka (Ostrava, 2026-06-13)
#148523
Nesnáším násilí na zvířatech a mělo by se to trestat tím nejvyšším trestemJan Winiarský (Olomouc, 2026-06-13)
#148533
Chci něco změnitzuzana kopecka (veleň, 2026-06-13)
#148537
Ať si z toho ty svině odnesou víc než jen podmínkuTomáš Filip (Teplice nad Metují, 2026-06-13)
#148546
I zvířátka jsou živí tvorové a zaslouží si uctivé zacházení!Pavel Tichý (Hostivice, 2026-06-13)
#148548
Podepisuji, protože by se i podle mě nemělo týraní zvířat brát na lehkou váhu.David Valter (Třebíč, 2026-06-13)
#148551
Protože chci pomoct se změnou k lepšímu, týrání zvířat je jedna z největších ohavností co se dějou a měli by podle mého názoru být potrestány víc než jen podmínkou.Jan Hála (Liberec 14, 2026-06-13)
#148583
Podepisuji, protože tresty za týrání zvířat nejsou adekvátni a přehlíží se.Jakub Očadlík (Kopřivnice, 2026-06-14)
#148593
Zvířata jsou živé bytosti, která vnímají svět kolem sebe. Zaslouží si mnohem více, než nezodpovědné a po větším IQ domáhající se lidi.Renáta Maierová (Mělník, 2026-06-14)
#148599
Týranie zvierat je absolútne neprípustné. Žiadam, aby násilníci odnášali vyššie tresty a neventilovali si svoju nulovú kontrolu nad vlastným životom na nevinných živých stvoreniach.Filip Grueber (Bratislava, 2026-06-14)