Petice.com

ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT

Komentáře

#148402

Podepisuji

Liběna Fritschová (Brno, 2026-06-13)

#148403

jsou lidi čuráci

Ondřej Konvalinka (Moravské Budějovice, 2026-06-13)

#148408

Množírny jsou hrozná věc nechci přát nic zlého nikomu drom diktátorům a lidem co mají množírny ale oni ať si zkusí být zavření v kotci bez vody aspoň měsíc ať už nejsou mezi námi.

Jan Vrba (Praha, 2026-06-13)

#148416

Lidé co týrají zvířata často přejdou ze zvířat na lidi.

Tomáš Košmider (Havířov, 2026-06-13)

#148441

Tresty za týrání zvířat jsou velmi nízké.

Jan Tochor (Kdyně, 2026-06-13)

#148444

Miluji zvířata a lidi co jim ubližují jsou hovada.

Lenka Weisová (Slaný, 2026-06-13)

#148450

Jsem viděl video od MarleyKKT!

Petr Kuba (Praha 15, 2026-06-13)

#148457

Tresty mi přijdou směšně malé a proto nemají požadovaný efekt

Jiří Kostěnec (Vyškov, 2026-06-13)

#148461

Naše tresty za týrání zvířat jsou směšné. A je potřeba to už změnit.

Lucie Šimková (59455, 2026-06-13)

#148466

Domnívám se člověk, který ublíží zvířeti má velkou predispozici ubližovat i lidem a tak je nebezpečný nejenom zvířatum ale lidem. Malé tresty mohou za to že pak ve společnosti je více lidí s rysy duševních poruch, které se v klidu přejdou. Věřím že vyšší tresty pomohou předejít tomu aby si lidé nezodpovědně kupovali zvířata a brali tak celou záležitost více zodpovědně.

Albert Chlupsa (Teplice, 2026-06-13)

#148470

Nesouhlasím s násilím na bezbraných zvířatech, která se nemohou sama bránit. Lidé, co tak činí, si zaslouží být řádně potrestání.

Andre Targosz (Ostrava, 2026-06-13)

#148471

Podepisuji protože souhlasím s tímhle zavedením zákonů. Nestrpím když někdo ubližuje zvířeti které se nedokáže bránit. Je to zvíře které nám má dávat radost a lásku do života.

Marcel Chudárek (Zlín 12, 2026-06-13)

#148476

Mám rád zvířata a neměli by být týrání, a kdyby to někdo udělal nejlepší trest by byl je také trestat, a to dvakrát tolik.

Radim Kuntoš (Jivina, 2026-06-13)

#148480

Podepisují protože, je nespravedlivé jak lidé mohou zvířatům ničit život brutálním způsobem a často dostanou jen pokutu.

David Michna (Frenštát pod Radhoštěm, 2026-06-13)

#148481

Sám mám doma psa a nedokážu si představit a ani nechci že někdo tomu nevinnému tvoru který ve vás vidí celý jeho svět ubližuje.

Jakub Kopčil (Míškovice u Holešova, 2026-06-13)

#148499

Podepisuji protože si zvířata zaslouží lepší život ve společnosti

Vojtěch Horáček (Rýmařov, 2026-06-13)

#148510

Žádný živý tvor si nezaslouží být týrán
Agresivita u psů je vinou majitele který zanedbal výchovu zvířete

Tomáš Loučka (Blíževedly, 2026-06-13)

#148512

Podepisuji, jelikož chování Lidí je nepochopitelné. A Zvířata si zaslouží větší ochranu a váhu v této zemi!

Kateřina Rauová (Nejdek, 2026-06-13)

#148515

Podepisuji protože zvířata jsou duše které si nezaslouží být týrané a zaslouží si hezky a šťastný život.

Daniel Chisty (Rožďalovice, 2026-06-13)

#148519

protože zvířata by neměly být týrane

Marek Onderka (Ostrava, 2026-06-13)

#148523

Nesnáším násilí na zvířatech a mělo by se to trestat tím nejvyšším trestem

Jan Winiarský (Olomouc, 2026-06-13)

#148533

Chci něco změnit

zuzana kopecka (veleň, 2026-06-13)

#148537

Ať si z toho ty svině odnesou víc než jen podmínku

Tomáš Filip (Teplice nad Metují, 2026-06-13)

#148546

I zvířátka jsou živí tvorové a zaslouží si uctivé zacházení!

Pavel Tichý (Hostivice, 2026-06-13)

#148548

Podepisuji, protože by se i podle mě nemělo týraní zvířat brát na lehkou váhu.

David Valter (Třebíč, 2026-06-13)

#148551

Protože chci pomoct se změnou k lepšímu, týrání zvířat je jedna z největších ohavností co se dějou a měli by podle mého názoru být potrestány víc než jen podmínkou.

Jan Hála (Liberec 14, 2026-06-13)

#148583

Podepisuji, protože tresty za týrání zvířat nejsou adekvátni a přehlíží se.

Jakub Očadlík (Kopřivnice, 2026-06-14)

#148593

Zvířata jsou živé bytosti, která vnímají svět kolem sebe. Zaslouží si mnohem více, než nezodpovědné a po větším IQ domáhající se lidi.

Renáta Maierová (Mělník, 2026-06-14)

#148599

Týranie zvierat je absolútne neprípustné. Žiadam, aby násilníci odnášali vyššie tresty a neventilovali si svoju nulovú kontrolu nad vlastným životom na nevinných živých stvoreniach.

Filip Grueber (Bratislava, 2026-06-14)