ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Komentáře
#148210
Podepisuji, protože by zvířata měli být lidem rovnocenní a ne poddaný.Štěpán Kubalik (Rychnov nad Kněžnou, 2026-06-12)
#148213
Lidi, co ubližují zvířatům, musí být potrestáni.Lucie Grubrová (Tlučná, 2026-06-12)
#148214
miluji zvířata a jejich osudy mi nejsou lhostejnéSylva Wiedel (Lázně Kynžvart, 2026-06-12)
#148222
Podepisuji, protože týrání zvířat je jako týrání člověka a měl by se dávat větší trest za toTobias Demel (Pchery, 2026-06-12)
#148229
Protože mi vadí jak lidi tiraji zvířata a nejsou dostačující trestyVojtěch Efler (Litoměřice, 2026-06-12)
#148231
Protože mam ráda zvířataKamila Křečanová (Most, 2026-06-12)
#148236
Podepisuju protože si myslím že všechny zvířátka si zaslouží plnohodnotný život a ne být týraný v kleciLukáš Jírů (Praha, 2026-06-12)
#148241
Podepisuji, protože, týrání absolutně nenávidim!Matěj Antoš (Praha, 2026-06-12)
#148246
Tyrání zvířat je jedno z nejhorších zmrdstevJan Padrta (Praha 10, 2026-06-12)
#148255
SouhlasímDan Štorek (Strašice, 2026-06-12)
#148263
Podepisuji, jelikož nepodporuju násilí a týrání na samotných zvířatech. Nezaslouží si to.Teodor Šafránek (Volary, 2026-06-12)
#148264
Podepisuji petici protoze existuji lide co jsou zrudy a týrají zvyřata tim ze je mlati, nedavaji jim nažrat, uvazuji je aby se nemohly hybat a je mi z toho zle. Chci aby zvirata meli vetsi prava a odporny lidi co tyraji zvyrata byly trestáni víc. Zvirata si zaslouží spravedlnost!!!Jan Marschner (Varnsdorf, 2026-06-12)
#148265
Podepisuji, protože zvířata si zaslouží lepší zacházení.Jan Zöld (Dětmarovice, 2026-06-12)
#148267
Sám jsem milovníkem zvířat a ubližování jím je mi tvrdě proti srstiDaniel Krejčí (Vyškov, 2026-06-12)
#148270
se doufám pro vyšší tresty za týrání zvířatViktor Dic (Bílina, 2026-06-12)
#148271
Miluji zviratka a ty co je tyraji by meli horet v pekleMiroslav Klestil (Veseli nad Luznici, 2026-06-12)
#148281
Protože je to fakta, týrání zvířat není cool a tresty za to jsou prd prd nic.Kristýna Mazurková (Neratovice, 2026-06-12)
#148291
Je nepřípustné, aby lidé, kteří týrají zvířata, odcházeli bez trestu.Dominik Muller (Škvorec, 2026-06-12)
#148304
Podepisují, protože by mělo mít týrání zvířat stejnou váhu jako týrání lidi.Jiří Volek (Opava, 2026-06-12)
#148312
Podepisuji tuto petici, protože je nechutný a slizký co lidi dělaj se zvířaty. Zvířata si tohle nezaslouží a to co dokažou lidi jindy udělat je fakt odporný a měli by za to dostat opravdu více let ve vězení.Veronika Kottová (Prachatice, 2026-06-12)
#148314
zvířata si zaslouží život jak lidifilip novotný (Tábor, 2026-06-12)
#148328
Protože mam rad zvířataJakub Musil (Brno, 2026-06-12)
#148331
Miluji zvířata a toho kdo jim záměrně ubližuje, vnímám stejně, jako toho, kdo ubližuje dětemLucie Karin Pekáčková (Prostějov, 2026-06-12)
#148332
Protože mám rád psi a takové chovaní (týraní zvířat) je špatné. Nemnělo by se na ně pohlížet jako na věc.Karel Macík (Opava, 2026-06-12)
#148334
.Elena Harmaňošová (Bratislava -Lamač, 2026-06-12)
#148336
Lidi co týrají zvířata jsou zmrdi a měli by za to pykatJaroslav Jarý (Záboří nad Labem, 2026-06-12)
#148343
Je to stejně dulezite jako lidiAdam Šlechta (Tábor, 2026-06-12)
#148352
Chci chránit zvířata, která se nemohou bránitKlara Šestáková (Praha, 2026-06-13)
#148355
Protože každý živí tvor trpí našim egoismem.Jan Smeykal (Havlíčkův Brod, 2026-06-13)
#148357
Týrání zvířat by nemělo být v žádném případě přehlíženo. Domnívám se, že tresty za tento čin by měly být výrazně přísnější, ideálně několikanásobně vyšší než dnes. Člověk, který je schopen úmyslně týrat bezbranná zvířata, představuje riziko pro své okolí a takové jednání by mělo být důsledně postihováno.Veronika Šantorová (Ústí nad Labem, 2026-06-13)
#148360
Ani 50 let nestačí pro tyhle zmrdiMartin Kolář (Veselí nad Moravou, 2026-06-13)
#148367
ChciProkop Ludvík (Nymburk, 2026-06-13)
#148376
Podepisuju, protože mě už nebaví jak se lidi chovají ke zvířatůmTadeáš Wolf (Děčín, 2026-06-13)
#148377
Podepisuji, protože kdo ublíží zvířeti často ublíží i lidem.Lucie Lišková (Manětín, 2026-06-13)
#148381
Žádám vyšší tresty za týrání zvířat.Jiřina Vodenková (Žíšov, 2026-06-13)
#148382
Tyto osoby představují do budoucna hrozbu pro ostatní občany a měli by být adekvátně trestáni za tyto hrůzné činy na zvířatech, která se nemohou bránit.Josef Mouca (Praha, 2026-06-13)
#148385
Podepisuji, protože zvířata jsou také živí tvorovéKarolína Pišingerová (Nejdek, 2026-06-13)
#148386
Je odporné kal se lidé chovají k zvířatumOndřej Matras (Olešnice, 2026-06-13)
#148388
Tresty za týrání zvířat jsou směšné a neadekvátníOndřej Richter (Opava, 2026-06-13)
#148390
Je to potřeba a má povinnost.Radka Hálová (Liberec, 2026-06-13)
#148396
Protože chci, aby přestalo násilí na kočkách.Zuzana Cabalová (Břeclav, 2026-06-13)