Petice.com

ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT

Komentáře

#148210

Podepisuji, protože by zvířata měli být lidem rovnocenní a ne poddaný.

Štěpán Kubalik (Rychnov nad Kněžnou, 2026-06-12)

#148213

Lidi, co ubližují zvířatům, musí být potrestáni.

Lucie Grubrová (Tlučná, 2026-06-12)

#148214

miluji zvířata a jejich osudy mi nejsou lhostejné

Sylva Wiedel (Lázně Kynžvart, 2026-06-12)

#148222

Podepisuji, protože týrání zvířat je jako týrání člověka a měl by se dávat větší trest za to

Tobias Demel (Pchery, 2026-06-12)

#148229

Protože mi vadí jak lidi tiraji zvířata a nejsou dostačující tresty

Vojtěch Efler (Litoměřice, 2026-06-12)

#148231

Protože mam ráda zvířata

Kamila Křečanová (Most, 2026-06-12)

#148236

Podepisuju protože si myslím že všechny zvířátka si zaslouží plnohodnotný život a ne být týraný v kleci

Lukáš Jírů (Praha, 2026-06-12)

#148241

Podepisuji, protože, týrání absolutně nenávidim!

Matěj Antoš (Praha, 2026-06-12)

#148246

Tyrání zvířat je jedno z nejhorších zmrdstev

Jan Padrta (Praha 10, 2026-06-12)

#148255

Souhlasím

Dan Štorek (Strašice, 2026-06-12)

#148263

Podepisuji, jelikož nepodporuju násilí a týrání na samotných zvířatech. Nezaslouží si to.

Teodor Šafránek (Volary, 2026-06-12)

#148264

Podepisuji petici protoze existuji lide co jsou zrudy a týrají zvyřata tim ze je mlati, nedavaji jim nažrat, uvazuji je aby se nemohly hybat a je mi z toho zle. Chci aby zvirata meli vetsi prava a odporny lidi co tyraji zvyrata byly trestáni víc. Zvirata si zaslouží spravedlnost!!!

Jan Marschner (Varnsdorf, 2026-06-12)

#148265

Podepisuji, protože zvířata si zaslouží lepší zacházení.

Jan Zöld (Dětmarovice, 2026-06-12)

#148267

Sám jsem milovníkem zvířat a ubližování jím je mi tvrdě proti srsti

Daniel Krejčí (Vyškov, 2026-06-12)

#148270

se doufám pro vyšší tresty za týrání zvířat

Viktor Dic (Bílina, 2026-06-12)

#148271

Miluji zviratka a ty co je tyraji by meli horet v pekle

Miroslav Klestil (Veseli nad Luznici, 2026-06-12)

#148281

Protože je to fakta, týrání zvířat není cool a tresty za to jsou prd prd nic.

Kristýna Mazurková (Neratovice, 2026-06-12)

#148291

Je nepřípustné, aby lidé, kteří týrají zvířata, odcházeli bez trestu.

Dominik Muller (Škvorec, 2026-06-12)

#148304

Podepisují, protože by mělo mít týrání zvířat stejnou váhu jako týrání lidi.

Jiří Volek (Opava, 2026-06-12)

#148312

Podepisuji tuto petici, protože je nechutný a slizký co lidi dělaj se zvířaty. Zvířata si tohle nezaslouží a to co dokažou lidi jindy udělat je fakt odporný a měli by za to dostat opravdu více let ve vězení.

Veronika Kottová (Prachatice, 2026-06-12)

#148314

zvířata si zaslouží život jak lidi

filip novotný (Tábor, 2026-06-12)

#148328

Protože mam rad zvířata

Jakub Musil (Brno, 2026-06-12)

#148331

Miluji zvířata a toho kdo jim záměrně ubližuje, vnímám stejně, jako toho, kdo ubližuje dětem

Lucie Karin Pekáčková (Prostějov, 2026-06-12)

#148332

Protože mám rád psi a takové chovaní (týraní zvířat) je špatné. Nemnělo by se na ně pohlížet jako na věc.

Karel Macík (Opava, 2026-06-12)

#148334

.

Elena Harmaňošová (Bratislava -Lamač, 2026-06-12)

#148336

Lidi co týrají zvířata jsou zmrdi a měli by za to pykat

Jaroslav Jarý (Záboří nad Labem, 2026-06-12)

#148343

Je to stejně dulezite jako lidi

Adam Šlechta (Tábor, 2026-06-12)

#148352

Chci chránit zvířata, která se nemohou bránit

Klara Šestáková (Praha, 2026-06-13)

#148355

Protože každý živí tvor trpí našim egoismem.

Jan Smeykal (Havlíčkův Brod, 2026-06-13)

#148357

Týrání zvířat by nemělo být v žádném případě přehlíženo. Domnívám se, že tresty za tento čin by měly být výrazně přísnější, ideálně několikanásobně vyšší než dnes. Člověk, který je schopen úmyslně týrat bezbranná zvířata, představuje riziko pro své okolí a takové jednání by mělo být důsledně postihováno.

Veronika Šantorová (Ústí nad Labem, 2026-06-13)

#148360

Ani 50 let nestačí pro tyhle zmrdi

Martin Kolář (Veselí nad Moravou, 2026-06-13)

#148367

Chci

Prokop Ludvík (Nymburk, 2026-06-13)

#148376

Podepisuju, protože mě už nebaví jak se lidi chovají ke zvířatům

Tadeáš Wolf (Děčín, 2026-06-13)

#148377

Podepisuji, protože kdo ublíží zvířeti často ublíží i lidem.

Lucie Lišková (Manětín, 2026-06-13)

#148381

Žádám vyšší tresty za týrání zvířat.

Jiřina Vodenková (Žíšov, 2026-06-13)

#148382

Tyto osoby představují do budoucna hrozbu pro ostatní občany a měli by být adekvátně trestáni za tyto hrůzné činy na zvířatech, která se nemohou bránit.

Josef Mouca (Praha, 2026-06-13)

#148385

Podepisuji, protože zvířata jsou také živí tvorové

Karolína Pišingerová (Nejdek, 2026-06-13)

#148386

Je odporné kal se lidé chovají k zvířatum

Ondřej Matras (Olešnice, 2026-06-13)

#148388

Tresty za týrání zvířat jsou směšné a neadekvátní

Ondřej Richter (Opava, 2026-06-13)

#148390

Je to potřeba a má povinnost.

Radka Hálová (Liberec, 2026-06-13)

#148396

Protože chci, aby přestalo násilí na kočkách.

Zuzana Cabalová (Břeclav, 2026-06-13)