Petice.com

ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT

Komentáře

#147803

Nesnáším týrání zvířat

pavel Kvapil (lanškroun, 2026-06-11)

#147807

Podepisuji, protože zvířata jsou taky živa a mají stejnou cenu jako člověk nebo jiná zvířata a nikdo si nezaslouží trpět.

Josef Müller (Rokytnice v Orlických horách, 2026-06-11)

#147817

Protože každý život má váhu a věřím ve spravedlnost.

Julie Bartošová (Liberec, 2026-06-11)

#147826

Zatopek

Mar Zat (Nové Heřminovy, 2026-06-11)

#147830

Mam rád zvířata

Ivan Novák (Polkovice, 2026-06-11)

#147840

je ostuda že někdo kdo týrá zvířata dostane podmínku a klidně může jít a týrat další

Petra Helebrandová (Olomouc, 2026-06-11)

#147853

Já si myslím, že by měli být tresty za ublížení zvířeti úplně stejné jako člověku.. Takže když se to mým podpisem minimálně trochu vyrovná, tak podepisuji

Patrik Novák (Opočno, 2026-06-11)

#147857

Protože týrání zvířat je to nejhorší co může nějaká zrůda udělat

Matyáš Brejša (Kolín, 2026-06-11)

#147859

Zvířata se nemohou bránit proti člověku. Člověk musí bránit je.

Renáta Hrbková (Ostrov nad Oslavou, 2026-06-11)

#147868

Chci zabránit týrání zvířat.

Nela Kluchová (Dubá, 2026-06-11)

#147874

Mi záleží na tom, aby boli zvieratá rešpektované a aby akékoľvek týranie bolo spravodlivo a prísne odsúdené

Simon Demko (Batizovce, 2026-06-11)

#147877

Martin Váňa

Martin Váňa (Osenice, 2026-06-11)

#147878

Považuji to za morálně správné.

Daniel Mrva (Pardubice, 2026-06-11)

#147881

Pretože zvieratá by sa nemali brať len ako zvieratá, ľudia by mali mať rovnaké tresty, ako keď ublížia človeku.

Leona Ester Ivaničková (Nitra, 2026-06-11)

#147888

Mě se nelíbí, že lidé co ubližijí zvířatům dostavají směšné tresty, za krátko si pořidí další zvířata a udělají to znovu.

Lucie Sýkorová (Benešov, 2026-06-11)

#147898

Podepisuji, protože vybíjet si svou zlost na něčem tak nevinném, jako zvíře je vrchol zbabělství. Věřím, že když se zvýší tresty za týrání, plno lidí si to rozmyslí.

Lukáš Bach (Praha, 2026-06-11)

#147904

Podepisuji protože zvířata si zaslouží lepší podporu a ochranu, zvíře je člen rodiny a živý tvor.

Kristýna Dinžíková (Varnsdorf, 2026-06-11)

#147905

Souhlasím s touto peticí.

Vladimír Hudec (Karlovy Vary, 2026-06-11)

#147911

Jsem proto, aby byli majitelé za týrání zvířat trestáni vězením na několik let a to samé pro provozovatele množíren.

Daniela Kalická (Bavorov, 2026-06-11)

#147913

Ať si majitelé váží svých mazlíčků!!!

Matyáš Holas (Náchod, 2026-06-11)

#147919

Týrání zvířat je svinstvo!

Natálie Čermáková (Nové Strašecí, 2026-06-11)

#147926

Podepisuji protože si myslím, že týrání všechno živého není jen tak malý trestní čin, ale že je to velmi vážné, a měli by za to být daleko větší tresty

Vojtěch Draštík (Doubravčice, 2026-06-11)

#147927

Tresty za týrání zvířat jsou výsměch.

Zdeněk Šuma (Bílina, 2026-06-11)

#147932

Podepisuju protože se stydím za to že jsem člověk když vidím co lidi jsou schopni udělat zvířetům

Viktorie Černá (Liberec, 2026-06-11)

#147935

Souhlasím s vysimy tresty za tyraní zvířat

Tomáš Mucha (Vyškov, 2026-06-11)

#147942

spolecnost se musi postarat o ty nejslabsi

Dita Chapman (PRAHA, 2026-06-11)

#147944

Souhlasím s tím, aby byli větší tresty

Jiřina Urbanová (Benešov, 2026-06-11)

#147946

Je to dobré

Ondřej Peťa (BRNO, 2026-06-11)

#147950

Už se to nesmí opakovat...

Tomáš Krycner (Litoměřice, 2026-06-11)

#147953

Nenávidím týrání zvířat

David Šimon (Dobruška, 2026-06-11)

#147961

Podepisuji petici protože se naše vláda zajímá o kraviny namísto toho aby se aspoň trochu snažily zlepšit životy ne jen lidem ale i zvířatům. Lidi co týrají zvířata pro zábavu by stejně tak týrali i ostatní lidi kolem sebe, ale nemůžou protože se jako lidi umíme sami bránit a pomáhat si. Kdyby to bylo na mě, sekal bych za tyto činy ruce, aby se tito lidé až do konce svého mizerného života styděli vyjít ven do města, protože by všichni kolemjdoucí věděli co tento člověk udělal.

Jaroslav Tysl (Liberec, 2026-06-11)

#147963

Souhlasím

Jiří Stejskal (Doksy, 2026-06-11)

#147966

Myslím si že týrání lidí a zvířat je stejně závažný trestný čin. Obojí je děláno vědomě, obojí mají nervové zakončení takže bolest cítí a proto si myslím že by měly být tresty také stejné, a ne nějaká podmínka nebo pokuta.

Štěpán Slavík (Havířov, 2026-06-11)

#147968

Doufám ze se zvýší trest neboť ten kdo ublíží zvířeti by neměl chodit po svobodě

Tomáš Novotný (Roudnice Nad Labem, 2026-06-11)

#147971

Týrání zvířat považuji za velmi závažný čin, který by měl být přísněji trestán. Zvířata jsou živí tvorové, kteří cítí bolest, strach i utrpení, a proto si zaslouží ochranu a důstojné zacházení.

Případy krutého týrání, zanedbávání nebo úmyslného ubližování zvířatům by neměly končit pouze mírnými tresty. Jsem přesvědčen, že přísnější postihy mohou pomoci odradit pachatele od podobného jednání a zároveň ukázat, že společnost takové chování netoleruje.

Podporuji proto zpřísnění trestů za týrání zvířat a důslednější postihování osob, které se takového jednání dopouštějí.

Tobiáš Kolařík (Pardubice, 2026-06-11)

#147981

Žiadne zviera si nezaslúži trpieť, za to svine ktoré zvieratám ubližujú áno.

Diana Čiefová (Martin, 2026-06-11)

#147984

Podepisuji, protože mi záleží na lidech - abychom nebyli lhostejní a agreesivní hovada, ale abychom se chovali k sobě navzájem dobře. A věřím, že to začíná už i u domácíh zvířat (obzvláště pak nejrozšířenějších a nejchytřejších jako jsou psi a kočky).

Jiří Meca (Brno, 2026-06-11)

#147992

Protože zvířata mají práva, nenesou vinu za své pudy a přímo se tématika dotýká mého studia na VŠ

Josefina Vráblová (Otovice, 2026-06-11)

#147994

Chci aby se takto nezodpovědné chování trestalo přísněji.

Denis Haken (Mladá Boleslav, 2026-06-11)

#147995

Plně souhlasím s tím, aby příslušní politici dodrželi předvolební sliby a přestali brát týrání zvířat na lehkou váhu.

Daniel Bartosz (Petřvald, 2026-06-11)