ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Komentáře
#147803
Nesnáším týrání zvířatpavel Kvapil (lanškroun, 2026-06-11)
#147807
Podepisuji, protože zvířata jsou taky živa a mají stejnou cenu jako člověk nebo jiná zvířata a nikdo si nezaslouží trpět.Josef Müller (Rokytnice v Orlických horách, 2026-06-11)
#147817
Protože každý život má váhu a věřím ve spravedlnost.Julie Bartošová (Liberec, 2026-06-11)
#147826
ZatopekMar Zat (Nové Heřminovy, 2026-06-11)
#147830
Mam rád zvířataIvan Novák (Polkovice, 2026-06-11)
#147840
je ostuda že někdo kdo týrá zvířata dostane podmínku a klidně může jít a týrat dalšíPetra Helebrandová (Olomouc, 2026-06-11)
#147853
Já si myslím, že by měli být tresty za ublížení zvířeti úplně stejné jako člověku.. Takže když se to mým podpisem minimálně trochu vyrovná, tak podepisujiPatrik Novák (Opočno, 2026-06-11)
#147857
Protože týrání zvířat je to nejhorší co může nějaká zrůda udělatMatyáš Brejša (Kolín, 2026-06-11)
#147859
Zvířata se nemohou bránit proti člověku. Člověk musí bránit je.Renáta Hrbková (Ostrov nad Oslavou, 2026-06-11)
#147868
Chci zabránit týrání zvířat.Nela Kluchová (Dubá, 2026-06-11)
#147874
Mi záleží na tom, aby boli zvieratá rešpektované a aby akékoľvek týranie bolo spravodlivo a prísne odsúdenéSimon Demko (Batizovce, 2026-06-11)
#147877
Martin VáňaMartin Váňa (Osenice, 2026-06-11)
#147878
Považuji to za morálně správné.Daniel Mrva (Pardubice, 2026-06-11)
#147881
Pretože zvieratá by sa nemali brať len ako zvieratá, ľudia by mali mať rovnaké tresty, ako keď ublížia človeku.Leona Ester Ivaničková (Nitra, 2026-06-11)
#147888
Mě se nelíbí, že lidé co ubližijí zvířatům dostavají směšné tresty, za krátko si pořidí další zvířata a udělají to znovu.Lucie Sýkorová (Benešov, 2026-06-11)
#147898
Podepisuji, protože vybíjet si svou zlost na něčem tak nevinném, jako zvíře je vrchol zbabělství. Věřím, že když se zvýší tresty za týrání, plno lidí si to rozmyslí.Lukáš Bach (Praha, 2026-06-11)
#147904
Podepisuji protože zvířata si zaslouží lepší podporu a ochranu, zvíře je člen rodiny a živý tvor.Kristýna Dinžíková (Varnsdorf, 2026-06-11)
#147905
Souhlasím s touto peticí.Vladimír Hudec (Karlovy Vary, 2026-06-11)
#147911
Jsem proto, aby byli majitelé za týrání zvířat trestáni vězením na několik let a to samé pro provozovatele množíren.Daniela Kalická (Bavorov, 2026-06-11)
#147913
Ať si majitelé váží svých mazlíčků!!!Matyáš Holas (Náchod, 2026-06-11)
#147919
Týrání zvířat je svinstvo!Natálie Čermáková (Nové Strašecí, 2026-06-11)
#147926
Podepisuji protože si myslím, že týrání všechno živého není jen tak malý trestní čin, ale že je to velmi vážné, a měli by za to být daleko větší trestyVojtěch Draštík (Doubravčice, 2026-06-11)
#147927
Tresty za týrání zvířat jsou výsměch.Zdeněk Šuma (Bílina, 2026-06-11)
#147932
Podepisuju protože se stydím za to že jsem člověk když vidím co lidi jsou schopni udělat zvířetůmViktorie Černá (Liberec, 2026-06-11)
#147935
Souhlasím s vysimy tresty za tyraní zvířatTomáš Mucha (Vyškov, 2026-06-11)
#147942
spolecnost se musi postarat o ty nejslabsiDita Chapman (PRAHA, 2026-06-11)
#147944
Souhlasím s tím, aby byli větší trestyJiřina Urbanová (Benešov, 2026-06-11)
#147946
Je to dobréOndřej Peťa (BRNO, 2026-06-11)
#147950
Už se to nesmí opakovat...Tomáš Krycner (Litoměřice, 2026-06-11)
#147953
Nenávidím týrání zvířatDavid Šimon (Dobruška, 2026-06-11)
#147961
Podepisuji petici protože se naše vláda zajímá o kraviny namísto toho aby se aspoň trochu snažily zlepšit životy ne jen lidem ale i zvířatům. Lidi co týrají zvířata pro zábavu by stejně tak týrali i ostatní lidi kolem sebe, ale nemůžou protože se jako lidi umíme sami bránit a pomáhat si. Kdyby to bylo na mě, sekal bych za tyto činy ruce, aby se tito lidé až do konce svého mizerného života styděli vyjít ven do města, protože by všichni kolemjdoucí věděli co tento člověk udělal.Jaroslav Tysl (Liberec, 2026-06-11)
#147963
SouhlasímJiří Stejskal (Doksy, 2026-06-11)
#147966
Myslím si že týrání lidí a zvířat je stejně závažný trestný čin. Obojí je děláno vědomě, obojí mají nervové zakončení takže bolest cítí a proto si myslím že by měly být tresty také stejné, a ne nějaká podmínka nebo pokuta.Štěpán Slavík (Havířov, 2026-06-11)
#147968
Doufám ze se zvýší trest neboť ten kdo ublíží zvířeti by neměl chodit po svoboděTomáš Novotný (Roudnice Nad Labem, 2026-06-11)
#147971
Týrání zvířat považuji za velmi závažný čin, který by měl být přísněji trestán. Zvířata jsou živí tvorové, kteří cítí bolest, strach i utrpení, a proto si zaslouží ochranu a důstojné zacházení.Případy krutého týrání, zanedbávání nebo úmyslného ubližování zvířatům by neměly končit pouze mírnými tresty. Jsem přesvědčen, že přísnější postihy mohou pomoci odradit pachatele od podobného jednání a zároveň ukázat, že společnost takové chování netoleruje.
Podporuji proto zpřísnění trestů za týrání zvířat a důslednější postihování osob, které se takového jednání dopouštějí.
Tobiáš Kolařík (Pardubice, 2026-06-11)
#147981
Žiadne zviera si nezaslúži trpieť, za to svine ktoré zvieratám ubližujú áno.Diana Čiefová (Martin, 2026-06-11)
#147984
Podepisuji, protože mi záleží na lidech - abychom nebyli lhostejní a agreesivní hovada, ale abychom se chovali k sobě navzájem dobře. A věřím, že to začíná už i u domácíh zvířat (obzvláště pak nejrozšířenějších a nejchytřejších jako jsou psi a kočky).Jiří Meca (Brno, 2026-06-11)
#147992
Protože zvířata mají práva, nenesou vinu za své pudy a přímo se tématika dotýká mého studia na VŠJosefina Vráblová (Otovice, 2026-06-11)
#147994
Chci aby se takto nezodpovědné chování trestalo přísněji.Denis Haken (Mladá Boleslav, 2026-06-11)
#147995
Plně souhlasím s tím, aby příslušní politici dodrželi předvolební sliby a přestali brát týrání zvířat na lehkou váhu.Daniel Bartosz (Petřvald, 2026-06-11)