Petice za zrušení útulku provozovaného spolkem Bruníkův kočičí spolek Bezblešek, z.s.

Požadujeme zrušení stávajícího útulku provozovaného spolkem Bruníkův kočičí spolek Bezblešek, z.s. paní Veroniky Poulové a to z důvodu nedostatečné péče, ponechávání zvířat bez léčby, nedodržování karanténních postupů, ohrožování zdraví dalších koček předáváním nemocných do adopcí. Statistika mrtvých v útulku je momentálně přes 80 mrtvých a desítky pohřešovaných za 12 měsíců. Zařízení pro záchranu zvířat podle nás nemůže provozovat osoba k činnosti zkušenostmi nezpůsobilá, mající nulový zájem o sebevzdělání, bez odchytového kurzu a vlastním vztahem ke kočkám chladná. Všichni očití svědci, kteří v útulku pracovali, vypověděli hrůzné metody paní Veroniky Poulové ke kočkám, které jsou daleko za hranicí etiky. Přidejte se a podepište petici, aby utrpení koček za zdmi Bezblešku skončilo. Pojďme kočkám ve Varech skutečně pomáhat a ne je cíleně likvidovat, jako se tomu děje v tomto zařízení. Přejeme si, aby Magistrát města Karlovy Vary díky této petici konečně prohlédl a nabídl řešení, které bude ku prospěchu útulkovým kočkám.


aktivisté ze stránky Bezblešek, fakta a svědectví    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji aktivisté ze stránky Bezblešek, fakta a svědectví svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...