Petice proti brutální anticovid kampani - Podpora otevřeného dopisu rektora ČVUT v Praze DOC. Vojtěcha Petráčka ministrovi zdravotnictví ČR Adamu Vojtěchovi

Rektor ČVUT doc. Vojtěch Petráček zaslal dne 9.11.2021 otevřený dopis ministrovi zdravotnictví ČR Adamu Vojtěchovi, ve kterém důrazně protestuje proti agresivní kampani, využívající reálné obrazy umírajících a zemřelých na COVID k „motivaci“ k očkování.

 

Celý text zde:

https://aktualne.cvut.cz/stalo-se/20211109-otevreny-dopis-rektora-cvut-v-praze-doc-vojtecha-petracka-ministrovi-zdravotnictvi

 

Prosím o podpis všechny, kteří si tak jako docent Petráček myslí, že tímto vláda již překročila veškeré hranice. Pana docenta neznám, ale vystihl naprosto přesně situaci a i mé pocity. Proto jsem se rozhodl ho podpořit. Tato kampaň nesmí být spuštěna, Pokud bude, nedovedu si představit následky.

 

Děkuji za vaši podporu a sdílení

 

Ing. Martin Kulič


Martin Kulič    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Martin Kulič svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...