Odsouzení represe protestujících v Kanadě

Tímto chci apelovat nejen na politiky, vládu Petra Fialy a hlavně ministra zahraničí Lipavského, ale i na širší veřejnost, aby oudsoudili násilné potlačení protestů v Kanadě a drakonické represe namířené proti organizátorům akcí a jejich podporovatelům. Tito lidé které napříč etnickým a sociálním spektrem spojuje láska k svobodám popsaným v Kanadské Listině Práv a Svobod, čelí nejen zatýkání a nepřiměřenému fyzickému násilí a zatýkání ze strany policie, ale i zmražování účtů, revokaci licencí, pracovních povolení, vyhazovům z práce, či zabavování a následnému utrácení zvířecích přátel. To vše protože si dovolili poklidně protestovat proti postupům vlády Justina Trudeau .

Chování předsedy kanadského předsedy vlády je ostudné, pokrytecké a v přímém rozporu s principy demokracie. Takovéto chování které nepřekvapí v Číně či Rusku, je nepřijatelné v západní, svobodné společnosti a pokud si vážíme základních lidských práv, musíme se proti němu ohradit. 

Děkuji za Vaši podporu,

Samuel Creeps 


Samuel Creeps    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Samuel Creeps svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...