Fatální ubití romského mladíka personálem a neadekvátní zásah Policie ČR

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#2 Re:

2016-10-24 14:00

#1: -  

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#84 Re: Re:

2016-10-24 18:29:03

#2: - Re:  

 Dobry den Drzim v téhle záležitost z celého srdce palce ,aby všichni vinici byli potrestáni jak jim náleží.Dale take nesouhlasím jak je v České republice zacházeno s Romi a uz by se stím problémem mělo konečně neco udělat Ja sama jsem Romka a kdyz jdem byla malá take jsem byla ve škole odsrkovana a ponižována ze jsem ciganka.Neni lehké v téhle zemi žít s tím ze jste Rom bez ohledu na to co umíte a jakou mate školu . Rasismus v téhle zemi je čím dal tím horší Vláda uz by se nad tím měla konečně zamyslet koneckoncu je to jejich ostuda.Za vlády komunismu bylo jedno kdo jakou měl barvu pracovat museli všichni !! Tak proc Demokracie si stím neumí poradit? Je lepší je vsechny hodit do jednoho pytle a na hromadu dat Jim radci sociální dávky a pak je ponižovát ze nechtějí pracovat tak Jim tu práci dejte!!!  Vezmete Nás mezi Vás ?? Stydím se za Ceskou republiku jen Ji umí rozkrádat.A Ti nahoře mysli jej a jen na sebe


Nepřihlášený uživatel

#205 Re: Re:

2016-10-25 08:15:41

#2: - Re:  

 chtela bych aby ti zlocinci ktere  budou poradne potrestany az do konce smrti stejne jak umrel rom! A nejen vrazda o romech ale taky ta rasova nenavist! 

mišulenka

#287 Re: Re: ulička

2016-10-27 17:56:26

 ahojte tak není tobšpatný ale je to rovnou debilní


Nepřihlášený uživatel

#331 Re: Re:

2016-10-31 21:50:16

#2: - Re:  

 Souhlasim muj podois máte