Petice proti přijímání nelegálních imigrantů na území ČR

Quoted post

Volím SPD

#209

2016-09-28 13:00

Tak a je to tady. Půl miliardy korun půjde na integraci 6 000 (šest tisíc) nových imigrantů do České republiky v následujících třech letech. Právě o tom rozhodla vláda premiéra Bohuslava Sobotky a vicepremiéra a ministra financí Andreje Babiše. Toho Andreje Babiše, který nyní v rámci předvolební kampaně objíždí republiku a ujišťuje lidi, že je proti přijímání imigrantů. Lhaní této vlády opravdu přesahuje všechny meze. Vyzývám občany, aby se nedali zase obelhat! Přijďte za měsíc 7.a 8.října ke krajským a senátním volbám a podpořte naše hnutí Hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). My říkáme jasně: PENÍZE NAŠIM LIDEM, NE IMIGRANTŮM! A prosazujeme konzistentně NULOVOU TOLERANCI NEZÁKONNÉ MIGRACE.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#221 Re:

2016-09-29 18:15:47

#209: Volím SPD -  

 Takže vláda si hraje na bojovníky proti kvotám a nakonec vezmou mnohem víc než kolik nám kvoty nařizují!! A mx je příště s páskou přes oči zase zvolíme!! Proboha lidi, neblbněte, tady jde o budoucnost našich dětí!! Už se konečně probuďte!! To jste se totálně zbláznili? Do čeho je to chcete přivést? To si říkáte rodiče? To budete raději poslouchat tu bandu tupců z Bruselu, než se řídit svým vlastním názorem a instinktem? To dáte přednost demagogům typu Sobotky, Chovance, Teličky, pseudokřesťana Bělobrádka, knížete, Dienstbiera a dalších přisluhovačů Bruselu před bezpečností své rodiny a svých dětí??? To jste vážně takové ovce?? No to snad ne! Postavte se proti tomu, cožpak nevidíte, co se děje v západní Evropě, jak pod přílivem islamizace pozvolna mizí demokracie a nastupuje totalita, původní obyvatelstvo stále více ustupuje, už se bojí i rozsvěcovat vánoční stromky, sundávají kříže z pomníků poblíž mešit a už se bojí vyvěšovat i národní vlajky. Budeme ze strachu z konfrontace islámu dál ustupovat jako Hitlerovi v třicátých letech? Všichni dobře víme, jak to dopadlo! Nenechme tuhle zemi padnout do okovů islámu! Udělejme s tím něco, dokud je čas! Snažně vás prosím, všichni, co jste doposud laxní, musíme se spojit a jednat, tohle už vážně není sranda!!!


Nepřihlášený uživatel

#312 Re:

2016-10-04 16:42:46

#209: Volím SPD -  

 Za každého napadeného člověka islamistou u nás může Sobotka za jeho servilní přístup k Bruselu a slabošské podřízení se kvótám !!!