Petice Strany Zdraví Sportu Prosperity (SZSP), určená vládě ČR

Quoted post

Čech

#9 Re: CIKAN

2011-11-09 16:14

#3: PISTA - CIKAN  

 Pane Pišto Cikáne ( nevím co je jméno a co příjmení) , co konkrétně se Vám zdá rasistické? To že slušní a pracovití češi už mají plné zuby toho : 1) že většinou nikdy nepracující cikánská rodina dostává měsíčně na dávkách více peněz než rodina policisty a zdravotní setřičky, kteří denně pracují ? 2) že jsou cikáni neuvěřitelně zvýhodňováni na nejrůznějších speciálních dávkách, příspěvcích, dotacích, a nově dokonce i stipendiích, zatímco české obyvatelstvo která na to vše denně vydělává, v případě nouze jen ostrouhá mrkvičku? 3) že se normální slušný člověk v noci nevyspí, neb cikáni mívají po příjmu dávek hlučné mejdany až do rána? 4) že drtivou většinu trestných činů s ohledem na jejich procento v populaci páchají právě cikáni? 5)že jsou snad denně po celé republice (kromě Prahy, odkud je spekulanti s byty vystěhovali díky rozdílu cen do zbytku republiky) napadány a okrádány tlupami cikánů české děti, ženy, důchodci, a muži již i mačetami? 5) že po zlikvidování obecních bytů namísto aby šel cikán k soudu a škodu nahradil do poslední koruny, dostane automaticky nový byt jinde, který časem dopadne jako ten první ? 6) že si pro dávky jezdí cikáni vysmátí se zlatými řetězy na krku v mercedesech a s anglickými SPZ? 7)  že cikáni "emigrují" tu do Kanady, tu do Anglie, aby tam popsali, jak jsou v ČR utlačovaní, pobrali tamní dávky a pro české dávky se většinou nuceně vraceli po skončení zahraničního výletu do Čech ? 8) že se jim po dobrovolném odchodu a velmi často nedobrovolném návratu dávají automaticky nové byty, neb ty původní cikáni při odjezdu stihli skvěle "prodat", ačkoli to byly byty obecní? 9) že někteří cikáni rozkrádají české kostely a hřbitovy, včetně Terezínského, že odnášejí do sběren tlumivky z železničních přejezdů , čímž ohrožují životy stovek lidí? 10) že státy jako je Kanada kvůli cikánům zavedly pro Čechy vízovou povinnost ? 11) že celý život nepracující cikán dostane nakonec průměrný důchod, na který nedosahne většina normálních tvrdě pracujích lidí? 12) že v ČR není na výplaty policistů, učitelů, lékařů, hasičů, ale na dávky pro cikány se bez jakéhokoli omezení vyčleňují ročně miliardy, a je to rok od roku horší, neb počet cikánů roste geometrickou řadou ? 13) to že z odkazu našich – českých předků, mistra Jana Husa, T.G. Masaryka a jeho zákonů první republiky ( např. zákon o cikánském zlořádu) vyplývá, že jste své chování dodnes nedokázali změnit k lepšímu ani za stovky let v Evropě? Mám pokračovat do padesáti, nebo do sta? klidně můžu. Proč si pane Pišto Cikáne myslíte, že asi vznikla tato petice ? Memyslíte si že proto, že situace už je nadále naprosto neúnosná, není to jen Šluknov, Rotava, Vimperk, Sokolov, Ostrava, Budějovice, Přerov, Ostrava, je to celá republika, plná totálně naštvaných slušných lidí ( čechů , ale i některých slušných a pracovitých cikánů, kterých je ale bohužel velmi, velmi poskrovnu), kteří denně chodí do práce a musejí výše uvedené denně snášet? Tady nejste v Indii, odkud byli cikáni kdysi, jako nejnižší kasta, vyhnáni, tady jste v ČR kam jste sami o své vůli a rozhodně bez radosti navštívených doputovali, a my nehodláme předat našim dětem zplundrovanou zemi, ve které se budou bát vyjít na ulici, a ve které polovina jejich platu padne na sponzorování povalečů a kriminálníků podotýkám všech barev pleti, kteří se budou chovat jako panstvo kterému je vůči zatím ještě české majoritě všechno dovoleno. Rozuměl jste tomu? Doufám že ano, protože cikánsky neumím a rozhodně se učit nehodlám. Žiji a chci žít v ČR, ne v Indii. Přeji všem slušným lidem bez ohledu na barvu pleti (a tedy i těm několika málo slušným cikánům), aby se v ČR konečně po 20-ti letech nastolil pořádek, rovnost před zákonem a skončilo zvýhodňování jedněch na úkor druhých, tzn. pozitivní diskriminace, která je cestou do pekel nebo k občanské válce. Nejsme ani v Americe, kam si Afričany dovezli sami Američané jako otroky, nemusíme se tak jako oni kát za své předky, a to ani formou jakékoli diskriminace, pozitivní nebo negativní. Na závěr Vás poprosím o zaslání minimálně 10-ti cikánů lékařů, 10-ti cikánů právníků , a 10-ti cikánů inženýrů. Předpokládám, že ani toto směšné číslo v republice nenajdete, tak přestaňte básnit o spoustě vzdělaných cikánů ( pokud tedy spoustou nemyslíte číslovku 7, to sice je taky spousta, ale jen když se jedná o ukradené slepice nebo kola) . Vzpomínám si na vtip o Yettim – všichni o něm mluví, ale nikdo ho nikdy neviděl. Neuvěřitelná spousta je tady pouze  „neziskovek“ které se velmi slušně  živí na dotacích pro cikány , a  které jsou za dnešní katastrofální stav stejně zodpovědné jako všechny dosavadní vlády. Souhlasím s peticí a samozřejmě ji pošlu dál svým přátelům a známým.Sbohem pane Pišto Cikáne

 

Odpovědi

Češka

#24 Re: Re: CIKAN

2011-11-10 13:12:52

#9: Čech - Re: CIKAN  

 napsal jste to nádherně a ve všem s Vámi souhlasím.S přáním krásného dne,také Češka

ADAM SPRAVEDLIVÝ

#46 Re: Re: CIKAN

2011-11-10 20:08:41

...

#9: Čech - Re: CIKAN

Ke komentáři(*9) pana "Čecha" naprosto není co dodat. Pane Čechu, to, co jste napsal, je dokonale trefné a přesné. Já Vám za to děkuji, protože jste mi ušetřil práci. Mluvíte mi z duše a jsem přesvědčen, že z duše drtivé většiny lidí našeho národa. Pokud tedy ještě patříme mezi většinu, protože necháme-li věci tak, jak jsou, mohlo by se stát, že za nedlouho budeme menšinou.

Poznámka pro pana Pištu:

Pane Pišto,o tom, že je spousta slušných a vzdělaných romů, o tom rozhodně nepochybuji. Sám jsem měl kdysi 2 podřízené, kteří byli rómského původu a byli to zlatí kluci. Jenomže bohužel, pane Pišto, takových je mezi vámi tolik, jako šafránu.

Vaším komentářem jste opět jen dokázal, co jste zač. Neumíte ani psát česky, ale stále se jen oháníte rasismem. To je asi jediné, čím dokážete „argumentovat“. Příkladů, které dokazují to, co se v této petici a všude jinde o vás píše, je mnoho. Ale vy jste pořád ti utiskovaní chudáci, že....... už mě doopravdy serete !!! A jak vidíte, nejen mě ! Nebo si snad myslíte, že když se za nějakou věc píše petice, že si to někdo jen tak bez důvodu vymýšlí, protože cikáni nikomu svým chováním neubližují ????!!!!!!

Závěrem vás pane Pišto upozorňuji, že vyhrožováním, které obsahuje váš komentář si nepomůžete a my se zastrašovat nenecháme – to si zapište za uši. Pamatujte si, že na každého se v kotli vaří voda. Ale na vás vodka!!!

PŘEJI VŠEM POCTIVÝM ČECHŮM, ABY SPRAVEDLNOSTI BYLO UČINĚNO ZA DOST.


Nepřihlášený uživatel

#58 Re: Re: CIKAN

2011-11-11 00:03:05

#9: Čech - Re: CIKAN

Pane Čechu,

lépe jste to nemohl napsat.Jediný co by jsme potřebovali,aby se už konečně všichni slušný lidi zvedli a dali to dostatečně najevo.Ať jdou všichni slušný(bílý,černý i žlutý) do ulic a ne jen kecali v hospodě u piva.Ať vidí ty co sedí na prameni,že nám došla trpělivost a nenecháme si srát na hlavy.Probuďme se dokud není pozdě a dá se s tím ještě něco dělat!!


Nepřihlášený uživatel

#78 Re: Re: CIKAN

2011-11-11 17:24:26

#9: Čech - Re: CIKAN

Plně s vámi souhlasím... Sama jsem naštvaná česka, která místo toho, aby se starala o své dvouleté dítě musí chodit do práce, protože nemám nároky na příspěvky, kteřé "spoluobčané" dostávají běžně... Mám strach posílat své starší děti bez dozoru ven, protože se mi v parku určeném pro děti před domem shlukují "spoluobčané" a celý den sedí na lavičkách, dělají hluk, nepořádek a obtěžují slušné lidi. Do centra města nám stěhují "spoluobčany" protože jim sociálka zaplatí celé nekřesťanské nájmy a inkasa a my ostatní na to musíme makat. A ani se nemůžeme pořádně vyspat, jelikož "spoluobčanů" je v jednom bytě neuvěřitelně moc takže tráví skoro všechen svůj čas venku před domem kde bydlí na lavičkách co si "půjčili" z nedalekého parku a za přídavky na děti popíjejí a dělají bordel před domem. Je jim celkem jedno jestli je osm ráno nebo dvě v noci. Oni nemají žádný řád, nemají z ničeho obavy... Mají všechno a zadarmo. Bydlí zadarmo, chodí do školek a škol zadarmo, většinu věci si pořídí zadarmo, když se nikdo nedívá :-) a aby jim náhodou nebylo ublíženo tak ještě k tomu všemu zadarmo dostanou pořádné kapesné, aby měli na benzín do těch svých fár a aby měli co házet do automatů. Bydlela jsem mezi romy a utekla jsem velmi rychle do centra města... Teď jsou i v centrech měst, ve velkých a drahých bytech... Podle mě, když na něco nemám peníze tak si to prostě nemohu dovolit.... Je to tu postavené na hlavu... Je tu dvojí metr... Ne nadarmo už kdysi jeden zpíval "Abychom se jednou nedivili!"

kocour

#100 Re: Re: CIKAN

2011-11-13 21:53:43

#9: Čech - Re: CIKAN  

 Plne souhlasim

Ing.

#123 Re: Re: CIKAN

2011-11-15 18:02:01

#9: Čech - Re: CIKAN  

 Velmi, velmi pravdivé, objektivní, nerasistické a ze života. Bohužel.

R

#157 Re: Re: CIKAN

2011-11-23 21:18:33

#9: Čech - Re: CIKAN

Lépe bych to nenapsal

Čech II

#162 Re: Re: CIKAN

2011-11-23 22:48:14

#9: Čech - Re: CIKAN

velice pěkně a jasně napsané, akorát se domnívám, že jsi zrovna házel perly sviním, ... :-)