Za vyhlášení místního referenda o umisťování imigrantů v Havířově

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#159

2016-03-26 19:50

Nesouhlasím s přemístěním nelegálních migrantů do Města Havířova. Jejich kultura a zvyky se vylučují s kulturou naší. Naši otcové nám vybojovali svobodu a mír, vybudovali města a vedli nás k pořádku.
Tzv. imigranti jsou jen pijavice, které budou přisáté na sociální systém ČR. Proč bych měl souhlasit, aby naši zemi měli okupovat islamisté, bouří se ve mně inteligence, když se probírám v historii. Naposledy jsme ty krvežíznivé zrůdy hnali od Vídně a teď nám je tady stěhují politici-zaprodanci.Jeden z nich se jmenuje Sobotka a Dientsbier, politické prostitutky, které nás zaprodávají. Nestačilo vám (občanům Havířova) , žeBohuslav Sobotka zapříčinil prodej bytů OKD, v průměru jeden byt za cenu kuchyňské linky, nestačilo, že se tady ta lidská zrůda zapojila do největší tunelářské kauzy, prodej OKD? Máte občané pocit, že Bohuslav Sobotka může jednat proti vůli občanům? Prostřednictvím B.Sobotky jsou neustále vykrádány kapsy stotisícům lidí, žijících v bytech RPG. Lidé braňte se!!! Nenechme se dále zotročit elitáři z ČSSD ! Uvědomte si prosím, že Premiérem je člověk, který v sekretariátech zahřívá židle od svých osmnácti let. Neví zhola nic o reálném životě běžných občanů a kolaboruje s Angelou Merkelovou a s politiky západní Evropy. Bohuslav Sobotka je zrádce národa, je to kolaborant, který se realizuje v "rektálních otvorech" bruselských politiků!
Přejete si mít v našem městě další příjemce sociálních dávek? Já si to nepřeji a víte proč? Projděte se po Šumbarku či Suché a dívejte se kolem sebe!!

      Nezapomínejte na to při volbách! Jde doslova o všechno! Islamizace řízená z Bruselu a Berlína znamená dobu tmářství a otroctví. Buďme jako 300 hrdinů krále Leonida u Thermopyl, kteří se postavili zlu podobnému saláfistickému islámu. Nenechme si vzít práva a svobody vybojované našimi předky. Neztraťme čest v ustrašeném brblání v koutě nebo v hospodě.

Neposlouchejte oficiální propagandu, politické lháře a podvodníky, kteří vykládají v médiích, že bojují za občany a jsou proti migraci – a přitom podporují rasistickou multikulturní islamizaci, sociální parazitování, evropskou totalitu, otrokářské kšefty s levnou pracovní silou a cizácké zájmy typu smlouvy TTIP! Jde o civilizovanou budoucnost!

Jaromír Kudela, Havířov.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#165 Re:

2016-03-27 16:09:08

#159: -  

 Stojím za každým Tvým slovem!


Nepřihlášený uživatel

#178 Re:

2016-03-29 16:57:39

#159: -  

 Pane Kudela napsal jste to perfektně a pravdivě.Děkuji moc.